@Hagy: @suweren_sudoku nadal jesteśmy w trading range i w wadgu, nie popełnił kolega błędu ale popełnił zapominająć o retestowaniu a 80% wybić failuje....
@fatalny: nie wiem, ale wiem że jak patrzę na początek miesiąca jest ładne wybicie w górę na dniówkach. Ostatnie dni za to widzę lekki ruch w dół i wielkiego pinbara w piątek w górę-> ktoś ładnie wysprzedał i próba wybicia w górę delikatnie nie wyszła. Widzę za to ryzyka geopolityczne + pogarszające się dane z USA. Druga sprawa mieliśmy niedawno wybicie z 4800 i powstaję pytanie co jest normalnością prawda
Uwaga prawdopodobny swing najpierw w okolicę 103.328 ostatni spory liquid i jeśli przebiję następny test w okolicach 103.981 w dość spory order block #gielda #bitcoin
Dla tych co tradują newsy przypominam ważną godzinę w poniedziałek : 15:45. Przypomnę się w niedzielę i w poniedziałek 15 minut przed otwarciem sesji kiedy dzwonek wysadza mi głośniki w lapku : 15:15 #gielda
Co tydzień wracam sobie w weekendzik jakiś mały tradzik na bitcoinnie zrobić a ta suka ciągle w te dni przy 103000 a cała zabawa wyżej mnie omija w środku tygodnia. Tylko takie spostrzeżnie ( ͡º͜ʖ͡º) #gielda #bitcoin
I nadal siedzimy w swingu, short target 5935 jeśli się przebije przez dzisiejszy Globex a jest to całkiem możliwe ! Ostatni target ościągnięty, pomyliłem się na swoją korzyść o dwa pipsy 5951 #gielda #sp500
Jak narazie wszystko zgodnie z planem. Jednak ! Jeśli się nie dogadają w tej Genewie i nie będzie konkretów obstawiam swing down aż w okolice 5.955 #gielda #sp500
Czego wszystko jest takie drogie?!
#gielda
źródło: image_picker_295C565A-B5E8-47D9-B476-263DCC4B7CA9-28100-00007B5AFB3EEE84
Pobierz