Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Grzmoti

Grzmoti

Dołączył 1 rok i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 45
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 45
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
orgszon358
orgszon358
orgszon358
12.06.2026, 16:03:42
  • 77
#kiszak #gothic W najnowszym patchu bardzo wzmocniono Gomeza, a ponadto klucz do skrzyni z najlepszą zbroją jest już nie do zdobycia przed 5 rozdziałem. Ciekaw jestem jak rumuńska fajtłapa "radziłaby sobie" teraz w Goticzka xD
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzmoti
Grzmoti 12.06.2026, 16:22:57 via Wykop
  • 3
@orgszon358: to było pewne, że to ruszą, bo to jest część wątku głównego, o którym nie powinieneś wiedzieć w pierwszych rozdziałach
  • Odpowiedz
Grzmoti
Grzmoti 12.06.2026, 16:48:07 via Wykop
  • 4
@orgszon358: No tak, bo to był czysty exploit... Co innego znać grę i podwędzić miecz jakiś mocny, a co innego endgame'ową zbroję, która nie powinna być dostępna tak wcześnie...
Jeszcze rozumiem jak ktoś to sobie za drugim czy tam którymś podejściem tak weźmie, ale za pierwszym? XD To jest to mityczne psucie sobie rozgrywki przecież
Grzmoti - @orgszon358: No tak, bo to był czysty exploit... Co innego znać grę i podwę...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Szczykawa
Szczykawa
10.06.2026, 16:37:12
  • 18
#kiszak #vendettadosprawmichawa #carrioner XD
Szczykawa - #kiszak #vendettadosprawmichawa #carrioner XD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzmoti
Grzmoti 10.06.2026, 16:38:59 via Wykop
  • 1
@Szczykawa: słynna przemowa generała Lee
  • Odpowiedz
ActiveekHere
ActiveekHere
09.06.2026, 23:27:33
  • 75
Dochodzimy do premiery Gothic Remake i teraz my zamiast skupić się na dyskusji o grze to dużo ludzi skupia się na dyskusji o mnie


Dlaczego dyskusja skupia się na kimś kto obrzucił Gothic Remake gównem na 1000 sposobów, a nie na przykład na Rocku albo Quazie? Totalnie tego nie rozumiem wicofie.

Fajnie jest mieć 7200 widzów w peaku i korzystać na atmosferze jaką się wykreowało ragebaitami.
Tylko dlaczego jak w efekcie tego działania ktoś
ActiveekHere - >Dochodzimy do premiery Gothic Remake i teraz my zamiast skupić się na...

źródło: comment_3MRhz0zUN6y7AIs1wusID9jgZYAwmSPx

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzmoti
Grzmoti 09.06.2026, 23:35:07 via Wykop
  • 56
@ActiveekHere:
Grzmoti - @ActiveekHere:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
alverini
alverini
05.06.2026, 05:47:44
  • 14
Dawno ten filmik do niczego tak nie pasował xD widzowie pytają się #kiszak o end of eden
alverini - Dawno ten filmik do niczego tak nie pasował xD widzowie pytają się #kiszak...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzmoti
Grzmoti 05.06.2026, 08:27:55 via Wykop
  • 3
@alverini: ooo jak to idealnie pasuje jako podsumowanie XD kradnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Grzmoti
Grzmoti 05.06.2026, 16:12:31 via Wykop
  • 0
@alverini: a dziękuję, ludos! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Grzmoti
Grzmoti 05.06.2026, 14:49:03
  • 17
Jak coś to TYLKO dwie godziny montowałem - niby mogłem trzy, albo cztery, ale tak sobie narzuciłem i jeśli się komuś nie spodoba to powtarzam TYLKO DWIE GODZINY MONTOWAŁEM - więc proszę być wyrozumiałym ;D
https://youtu.be/ff4NZ94jWFU

#kiszak #endofeden
Grzmoti - Jak coś to TYLKO dwie godziny montowałem - niby mogłem trzy, albo cztery, a...

źródło: DEKLASACJA

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzmoti
Grzmoti
Autor
05.06.2026, 15:00:36 via Wykop
  • 8
@greedy_critic: dzięki! zara wjeżdżam w kickstartera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a tak na poważnie to momentami trochę mi się szkoda twórcy Edena robiło, ale niestety pewne słowa mają potem swoje konsekwencje... a potem wrzucił ten wczorajszy filmik, gdzie w sumie nawet nie przeprosił tylko zrzucił winę na widzów shortów XD
  • Odpowiedz
Amebka
Amebka
Amebka
04.06.2026, 11:35:17
  • 8
#kiszak Podobno głupich nie sieją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Amebka - #kiszak Podobno głupich nie sieją ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzmoti
Grzmoti 04.06.2026, 12:12:00 via Wykop
  • 4
@Amebka: Jak ja nienawidzę "Nieważne jak mówią, ważne że mówią", bo to jedno z tych powiedzeń, które brzmią mądrze dopóki nie pomyślisz o nich dłużej niż 5 sekund. Bo jednak ważne JAK mówią. Jeśli jedyne co o tobie krąży to że jesteś arogancki, nieprofesjonalny i atakujesz konkurencję to taka "reklama" nie przyciąga fanów XD chyba, że tych od jadu... To mocno buduje wizerunek. I to konkretny wizerunek. Szczególnie po tym
  • Odpowiedz
qvvertyy
qvvertyy
qvvertyy
27.05.2026, 22:23:21
  • 7
https://www.youtube.com/watch?v=ksxTfjP6Og4 xD nie no jak on w to gra. Zawsze jak grałem w Gothica to mi rzecz jakiej na pewno brakowało to interfejs na pół ekranu i szybkość razy 5. on ma jakieś ADHD czy coś? Poważnie pytam #kiszak #gothic
qvvertyy - https://www.youtube.com/watch?v=ksxTfjP6Og4 xD nie no jak on w to gra. Zaw...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzmoti
Grzmoti 28.05.2026, 05:59:52 via Wykop
  • 11
@Mistrzwstrzemiezliwosci: przecież mikstury prędkości to część gry, więc po co cheatować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MemeFairy
MemeFairy
21.05.2026, 09:06:53
  • 8
Drakul przy porównaniu Morrowind-Gothic zawsze gadał że Morrowind to g---o a Gothic zajebisty. Jaka jest wasza opinia? Dla mnie Gothic ma spoko dubbing i pomysł na narracyjne wyjaśnienie ograniczonej mapy, ale poza tym to totalne drewno, które ma strasznie ograniczone możliwości roleplayowe, a setting jest w c--j generyczny. Morrowind dla mnie plusuje jako rpg ciekawszym światem, lore tesowym, ale gamepleyowo (pomijając absurdalny pomysł na rng combat w czasie rzeczywistym) jest też ciekawszy,
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzmoti
Grzmoti 21.05.2026, 09:37:33 via Wykop
  • 5
@MemeFairy: dubbing, narracja, "żyjący świat" i klimat - tyle ma Gothic :D bo mechanicznie to tragedia XD walka do d--y (nie musisz nic dodgeować/parrować, bo wystarczy ADADAD spamować i nie da się przejść gry jak nie jesteś pod 2handy albo magię), a ostatnie 2 rozdziały są niedokończone i krótkie, poziom trudności jest meh, bo wystarczy przeexpić i wszystko jest łatwe, jedynie progres fajniej czuć przez to, ale jest sztuczny, bo
  • Odpowiedz
Grzmoti
Grzmoti 21.05.2026, 12:31:32 via Wykop
  • 4
@Viscop: no tak tak, to co się rozpisałem to tylko o pierwszej części, dwójeczka jest super :3

@xXxV4r3l5ExXx nie ma jednorękiego Uriziela - to tylko 2h i runa (tak jak jesteś pod 1h to uniesiesz Uriziela, no ale to jest dziwne, że całą grę możesz 1h przejść oprócz ostatnich strażników i demonów, bo nie mówię o cheesowaniu i omijaniu ich, bo jaki to jest sens, że ostatnią walkę ominiesz)
  • Odpowiedz
Grzmoti
Grzmoti 21.05.2026, 18:21:29 via Wykop
  • 0
@T0pi5: lepsze od Gothica? no to wystarczy KCD2 z tych najnowszych xD
a tak to przecież KCD1, Wiedźmin 3 (nie jestem turbo fanem, no ale jest lepszy od Gothica przecież...), Skyrim, nawet New Vegas bym uznał za lepsze RPG, Deus Ex, Elden Ring, w sumie Baldurs gate 3... no i na pewno więcej by się znalazło xD
nie wiem w sumie czy baitujesz, bo jak jeszcze można powiedzmy się kłócić
  • Odpowiedz
Grzmoti
Grzmoti 22.05.2026, 05:42:53 via Wykop
  • 1
@T0pi5: to, że ty ich nie lubisz to nie znaczy, że są gorsze ;D
  • Odpowiedz
MagicznyKarp
MagicznyKarp
20.05.2026, 16:35:35
  • 7
#kiszak Dobrze wytrenował sobie tą widownie

https://streamable.com/64x2du
MagicznyKarp - #kiszak Dobrze wytrenował sobie tą widownie

https://streamable.com/64...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzmoti
Grzmoti 20.05.2026, 17:00:23 via Wykop
  • 7
@MagicznyKarp:
Grzmoti - @MagicznyKarp:

źródło: akolita

Pobierz
  • Odpowiedz
Vezz
Vezz
19.02.2026, 23:34:35
  • 59
#kiszak
XDDDDDDDDDD

Losowo sobie kliknąłem w jakis jego film z divinity a tu takie złoto wykopałem. Czaicie, ze ten typ zamiast zmniejszyć poziom trudności jak normalny człowiek to musi sobie modami obniżać żeby nie było, że nie gra na taktyku? Aż takiej kompromitacji cwela to się nie spodziewałem
Vezz - #kiszak 
XDDDDDDDDDD

Losowo sobie kliknąłem w jakis jego film z divinity a tu...

źródło: swinkers

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzmoti
Grzmoti 20.02.2026, 12:17:03 via Wykop
  • 9
@Vezz: on to IRONICZNIE zmodował, wcale nie jest pozerem ( ͡° ͜ʖ ͡°) głupi maciuś nie rozumie...
  • Odpowiedz
alverini
alverini
13.02.2026, 07:04:46
  • 36
Widzowie mają dosyć jego dowalania się o wszystko i widzą brak jego wiedzy odcinek 42336123
#kiszak
alverini - Widzowie mają dosyć jego dowalania się o wszystko i widzą brak jego wiedzy...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
alverini - Widzowie mają dosyć jego dowalania się o wszystko i widzą brak jego wiedzy...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzmoti
Grzmoti 13.02.2026, 16:08:24 via Wykop
  • 1
@alverini: nawet w grach, w których uważa się za eksperta jest przeciętny, albo nawet mierny XD beka, bo jedyne co umie to nauczyć się czegoś na pamięć (i nawet wtedy nie jest jakiś wybitny) mesjasz gamingu... jakby to chociaż dla beki mówił jak taki Quin69 albo Forsen z "God Gamer" to by było śmieszne, ale jak mu coś wytkniesz, że się nie zna/nie ma racji/słabo zagrał to tak go ego
  • Odpowiedz
Vezz
Vezz
08.02.2026, 13:19:03
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzmoti
Grzmoti 08.02.2026, 17:28:30 via Wykop
  • 0
@Vezz: Od Dragonflightów retail jest ok. Szczególnie teraz jak powywalali addony i uprościli klasy. Jeśli lubisz m+/raidy to na pewno będziesz się dobrze bawić (co w sumie można powiedzieć o każdym dodatku, nawet tych słabszych jak BFa i Shadowlads, bo tam tylko systemy były słabe jak się grało "niecasuwalowo" powiedzmy)

A Asmon może i narzeka, ale Blizz go słucha. Większość rzeczy co marudził to Blizz w końcu zmienił na dokładnie
  • Odpowiedz
Grzmoti
Grzmoti 08.02.2026, 21:23:42 via Wykop
  • 2
@Vezz: lvlowanie teraz tak wygląda, że będziesz miał max lvl po zrobieniu jednej lub dwóch lokacji na fulla (dwóch raczej bez dungów, plus nie więcej niż godzina na dobicie 70-80 na delvach czy czymkolwiek). A na max lvlu to już luźno można solo wszystkie raidy ze starszych dodatków. Więc taki loremaster (czyli zrobienie głównych quest chainów krain) + raidy to baaaaaardzo dużo kontentu na setki godzin.

I jedyne czego nie
  • Odpowiedz
rolek2145
rolek2145
rolek2145
13.01.2026, 16:44:11
  • 15
#kiszak https://www.youtube.com/shorts/qd0CCq9_THA Mówi to typ co bierze gotowce xd
rolek2145 - #kiszak https://www.youtube.com/shorts/qd0CCq9_THA Mówi to typ co bierze ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzmoti
Grzmoti 13.01.2026, 21:43:06 via Wykop
  • 8
@rolek2145: https://www.youtube.com/watch?v=B3So0isRUAs
wrzucam, bo pasuje tematycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Grzmoti - @rolek2145: https://www.youtube.com/watch?v=B3So0isRUAs
wrzucam, bo pasuje ...
  • Odpowiedz
nufdcvbt
nufdcvbt
10.12.2025, 15:56:35
  • 10
To jest jakaś nowa meta wśród akolitów xD Widać że ich mózgi nie potrafią przeprocesować tego co się dzieje.
#kiszak
nufdcvbt - To jest jakaś nowa meta wśród akolitów xD Widać że ich mózgi nie potrafią ...

źródło: Zrzut ekranu 2025-12-10 165342

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzmoti
Grzmoti 10.12.2025, 16:04:30 via Wykop
  • 10
@solaris321: W sumie u mnie po tym jak obejrzał to tylko był nalot akolitów, którzy dali łapę w dół i pisali, że spłakany spoceniec jestem to nie wiem czy to tak działa XD
Za to na filmik, który nie odpowiedział to dużo większe zasięgi zrobił i miał lepsze ratio łapek w górę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Thadeusss77
Thadeusss77
Thadeusss77
14.11.2025, 14:41:37
  • 55
Wyobraźcie sobie taką hipotetyczną sytuację:
Jesteście promotorem pewnego studenta i właśnie przekazał wam ostateczną wersję jego pracy magisterskiej. Praca wygląda na solidną, ładnie sformatowana, wszystkie przypisy się zgadzają więc odsyłacie ją do systemu plagiatowego iiii... system wyłapał że praca w 60-70% jest plagiatem. Robi się więc afera, wasz student jest przywoływany aby wyjaśnić tą sytuację. Staje więc przed komisją, w której jesteście też wy, i tłumaczy się z tego w taki sposób:
Thadeusss77 - Wyobraźcie sobie taką hipotetyczną sytuację:
Jesteście promotorem pewne...

źródło: obraz

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzmoti
Grzmoti 14.11.2025, 16:36:41 via Wykop
  • 4
@Thadeusss77: Ile on tych kropek nawalił po słowie XD pewnie jak sobie tak w scenariuszu zrobi to mu się fajnie akcentuje, ale do czytania jako tekst to idzie wylewu dostać. I to, że nie kończy gier to ekhm "FAKT, A NIE OPINIA"
  • Odpowiedz
Huptys
Huptys
14.10.2025, 02:52:11
  • 49
#kiszak #snakeiter
Uważam, że trzeba mieć łeb wypchany trocinami, żeby uznać to za jakiś giga mocny materiał.

Tutaj Snejki ogląda sklejke recenzji Star Wars Outlaws, w której recenzenci chwalą tytuł za różne elementy, a dla Snejkiego jest to p------e, że różni recenzenci są w stanie pochwalić grę za różne aspekty.
Huptys - #kiszak #snakeiter
Uważam, że trzeba mieć łeb wypchany trocinami, żeby uznać...

źródło: obraz_2025-10-14_043638074

Pobierz
Huptys - #kiszak #snakeiter
Uważam, że trzeba mieć łeb wypchany trocinami, żeby uznać...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzmoti
Grzmoti 14.10.2025, 04:01:27 via Wykop
  • 93
@Huptys: dobre gry mogą mieć słabe elementy i słabe gry mogą mieć dobre elementy

bardzo ciężki koncept chyba dla niektórych upologów XD
  • Odpowiedz
Grzmoti
Grzmoti 14.10.2025, 06:03:15 via Wykop
  • 4
@MemeFairy: siema, miło :D 🐢
  • Odpowiedz
Huptys
Huptys
09.09.2025, 12:43:45
  • 8
#kiszak #arkadikuss Nie mogę się doczekać
Huptys - #kiszak #arkadikuss Nie mogę się doczekać

źródło: obraz_2025-09-09_144339898

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzmoti
Grzmoti 09.09.2025, 12:53:26 via Wykop
  • 24
@Huptys: jak ktoś ma inne zdanie niż moje = głupi :D
  • Odpowiedz
Huptys
Huptys
30.08.2025, 12:53:09
  • 32
#kiszak Pozdro Grzmoti
https://streamable.com/m75vo0
Huptys - #kiszak Pozdro Grzmoti 
https://streamable.com/m75vo0
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzmoti
Grzmoti 30.08.2025, 15:26:15 via Wykop
  • 15
@Huptys: LUDOS ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dragnipurake Już raz miałem przyjemność gościć akolitów na kanale. Najlepsze jak cytowali niby moje słowa, których nie wypowiedziałem, tylko Wielki Ludolog sparafrazował pod nosem tak trafnie, że były lata świetlne od tego co faktycznie mówiłem :D

Szkoda mi trochę Snakeitera, ma taki ludologicznie spraną głowę i nie wiem o co chodzi, ale jak już się ktoś tyka ciemnej strony
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Tomek Grzmoti

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 09.07.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking