Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Foxing

Foxing

Dołączył 1 rok i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7695
  • Znaleziska 61
  • Mikroblog 7634
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 4
PawelW124
PawelW124
09.12.2025, 17:03:54
  • 1
#pcmasterrace #telefony #smartfon

Jest sens kupować teraz smartfona z 8 gb ram czy to nie starczy na długo?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Foxing
Foxing 09.12.2025, 19:04:25 via Wykop
  • 1
@PawelW124: Mam tablet z 6 GB RAM i da się wszystko robić bez problemu.
  • Odpowiedz
Foxing
Foxing 08.12.2025, 23:01:27
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gnijacy_wypok
gnijacy_wypok
gnijacy_wypok
08.12.2025, 23:19:10 via Wykop
  • 2
dlaczego nie podbijesz do dziewczyny w autobusie albo bibliotece?


@Foxing: No ale nie odpowiedziałeś na pytanie. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Jak masz gadane i poszczerzysz się przy zagadywaniu jak pajac - ale nie do przesady, to nie jest tak straszno i czasem można coś fajnego wyrwać. Zazwyczaj trafi się odmowa, albo
  • Odpowiedz
uefaman
uefaman
15.12.2025, 16:21:11 via Wypiek
  • 0
@gnijacy_wypok no i co mówisz jak usłyszysz "mam chłopaka"?
  • Odpowiedz
Foxing
Foxing 08.12.2025, 20:35:12
  • 0
Grudzień to ostatnia szansa na kupno kompa w sensownej cenie? Zastanawiam się, czy nie zarobi się kilka stówek w porównaniu do tego co zacznie się od nowego roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pcmasterrace #komputery
Foxing - Grudzień to ostatnia szansa na kupno kompa w sensownej cenie? Zastanawiam si...

źródło: interes

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bpnn
Bpnn
Bpnn
08.12.2025, 20:37:08 via Wykop
  • 3
@Foxing: ostatnia szansa była 2 miesiące temu.
  • Odpowiedz
Szala
Szala
Szala
08.12.2025, 21:42:02 via Wykop
  • 1
@Foxing: jak chcesz to pomożemy Ci coś złożyć, często udaje się coś zaoszczędzić tu i tam względem rynku :-) #dspc dspc.pl
  • Odpowiedz
Foxing
Foxing 08.12.2025, 20:04:08
  • 6
#furry #futrowpis
Foxing - #furry #futrowpis

źródło: IMG_6553

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Foxing
Foxing 06.12.2025, 22:31:00
  • 1
Taki RAM mi leży. Zastanawiam się, czy trzymać to złoto, czy sprzedawać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pcmasterrace #komputery
Foxing - Taki RAM mi leży. Zastanawiam się, czy trzymać to złoto, czy sprzedawać ( ͡°...

źródło: Screenshot 2025-12-06 at 23-29-36 ADATA XPG Lancer Blade DDR5 16 GB 6000MHz CL30 (AX5U6000C3016G-SLABBK) - Pamięć - Morele.net

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

peeteer
peeteer
06.12.2025, 22:33:48 via Android
  • 6
@Foxing ja bym sprzedał, ceny prędzej czy później spadną a teraz jest idealny moment
  • Odpowiedz
MePix
MePix
08.12.2025, 12:59:44 via Wykop
  • 2
@Fredi_Kamionka_Gmina_Burzenin: xD
Skoro 2 największe tego nie zrobią, to już widzę jakiegoś janusza produkującego kości pamięci
  • Odpowiedz
lycaon_pictus
lycaon_pictus
04.12.2025, 21:30:33
  • 10
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Foxing
Foxing 04.12.2025, 22:54:18 via Wykop
  • 0
@lycaon_pictus: Do takich tyłów mam wieczną słabość.
  • Odpowiedz
witajswiecie
witajswiecie
02.12.2025, 19:51:28
  • 1
No i ostatecznie człowiek nie wytrzymał presji patrząc na ceny RAMu (pot. psycha sitting),
Konto bankowe opróżnione, pieniądze na życie do wypłaty pożyczone od brata i poszło zamówienie na nowego PCta planowanego pierwotnie na przyszły rok.

Człowiek trochę się brzydzi swojej silnej woli, ale przynajmniej już z głowy xD

#pcmasterrace #ram
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Foxing
Foxing 02.12.2025, 19:53:58 via Wykop
  • 1
@witajswiecie: It's one banana, Michael. What could it cost, ten dollars?
  • Odpowiedz
Foxing
Foxing 02.12.2025, 18:57:38
  • 5
Czy określenie #femboy zawsze wiązało się z obecnym stereotypem spódniczek, podkolanówek, kocich uszu itd? Bo jak sobie przeglądam co bardziej "kobiecego" podoba mi się nosić, to widzę pic rel xD Jakich pojęć używać do googlowania, jak chce być cute ale nie twinkiem z wypiętą dupą?

#niebieskiepaski #modadamska
Foxing - Czy określenie #femboy zawsze wiązało się z obecnym stereotypem spódniczek, ...

źródło: kbwsb-15168605253933

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Foxing
Foxing
Autor
02.12.2025, 18:58:08 via Wykop
  • 5
Foxing

źródło: 97ab5fcdb96831df5aee993f53d388ac

Pobierz
  • Odpowiedz
Foxing
Foxing 02.12.2025, 15:55:56
  • 3
UwU

#furry #futrowpis
Foxing - UwU

#furry #futrowpis

źródło: 2025-12-02 16_54_18-Apple Music

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Foxing
Foxing 01.12.2025, 23:43:34
  • 28
Kupiłbym sobie cute ciuchy, ale się wstydzę xD Nie spódniczkę czy wysokie skarpetki, ale something jak pic rel. Mordą i sylwetką mam zadatki UwU Potem tylko odganiać resztę fembojów, bo still hetero though.

#przemyslenia #femboy #modadamska
Foxing - Kupiłbym sobie cute ciuchy, ale się wstydzę xD Nie spódniczkę czy wysokie sk...

źródło: kbwsb-2168605253633

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Foxing
Foxing
Autor
02.12.2025, 09:24:07 via Wykop
  • 0
@outsidre: A szukasz w dziale babskim tzn?
  • Odpowiedz
Foxing
Foxing
Autor
02.12.2025, 09:25:00 via Wykop
  • 0
No ja się obawiam nie tyle kolorów w sumie, co całości xD Bardziej babskie spodnie itd.
  • Odpowiedz
Foxing
Foxing 01.12.2025, 14:52:18
  • 10
Wife
#furry
Foxing - Wife
#furry

źródło: l7gwnljwqoh91

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Foxing
Foxing
Autor
01.12.2025, 18:51:29 via Wykop
  • 3
@ambasada_oskariatu: No hyena wife for you :<
  • Odpowiedz
Foxing
Foxing
Autor
01.12.2025, 21:38:01 via Wykop
  • 0
@SadWolf: Oj tam, wciąż wkładasz w nią, a nie ona w ciebie ( ͡° ᴥ ͡°)
  • Odpowiedz
Foxing
Foxing 01.12.2025, 20:53:29
  • 7
Goals

#furry
Foxing - Goals

#furry

źródło: 1b8c4a938351736e426feffef288181f

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
BrakWolnegoLoginu
01.12.2025, 15:50:58
  • 1
Jak gra ma w wymaganiach 8gb vram a ja mam 4 to warto probowac uruchomic? Reszta parametrow sie zgadza, laptop dosc leciwy, a naszlo mnie zeby w cos pograc xD #gry #pytaniedoeksperta #pcmasterrace
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Foxing
Foxing 01.12.2025, 16:00:26 via Wykop
  • 0
@BrakWolnegoLoginu: Jak masz 4 GB VRAM to pewnie sama moc GPU jest zbyt ciulowa.
  • Odpowiedz
piotrek11x
piotrek11x
01.12.2025, 13:18:25
  • 0
Cześć,
Szukam monitora do codziennej pracy biurowej, a dopiero na dalszym miejscu do gier. Ważne dla mnie są:

- dobre odwzorowanie kolorów (sRGB, DCI-P3, ewentualnie AdobeRGB),

- komfort przy dłuższej pracy (tekst, jasne tła, statyczne elementy),
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Foxing
Foxing 01.12.2025, 14:01:26 via Wykop
  • 0
- komfort przy dłuższej pracy (tekst, jasne tła, statyczne elementy),


@piotrek11x: Tego niezbyt rozumiem, nie spotkałem się jeszcze z monitorem, który by mi jakoś nadzwyczajnie męczył wzrok. A często siedzę po 8H+
  • Odpowiedz
NaczelnyAgnostyk
NaczelnyAgnostyk
30.11.2025, 12:45:58
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Foxing
Foxing 30.11.2025, 23:11:25 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Tratak
Tratak
30.11.2025, 20:39:58
  • 0
Mirki, jaki soundbar z Samsunga brać pod monitor? Zastosowanie to standardowo filmy i gry.

Q800f za 750 zł
Q600f za 470 zł
S800d za 340 zł
S700d za 200 zł
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Foxing
Foxing 30.11.2025, 22:22:46 via Wykop
  • 0
@Tratak: Mam soundbar LG pod monitorem ultrawide, i szczerze? Mnie zastępuje stereo. Przy normalnych głośnikach i tak rozstaw L/R jest wręcz identyczny ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Foxing
Foxing 30.11.2025, 22:20:40
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lycaon_pictus
lycaon_pictus
30.11.2025, 22:16:05
  • 8
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Foxing
Foxing 30.11.2025, 22:19:03 via Wykop
  • 0
@lycaon_pictus: Better version :>
  • Odpowiedz
Foxing
Foxing 29.11.2025, 14:41:29
  • 11
Heya, it's me!
Uwielbiam gdy artyści rysują moje postacie w swoim stylu, każdy art jest tak uroczo unikalny.

WIP by @ coconuttmutt

#furry #futrowpis
Foxing - Heya, it's me!
Uwielbiam gdy artyści rysują moje postacie w swoim stylu, każ...

źródło: 1000007753

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Foxing
Foxing
Autor
29.11.2025, 22:33:36 via Wykop
  • 0
@Rustyyyy: Yup, na podstawie refki, ale poza tym dałem jej wolną rękę co do motywu.
  • Odpowiedz
5KYN3T
5KYN3T
29.11.2025, 20:52:46
  • 0
Tak sobie zagospodarowałem klawiaturę Razer BlackWidow v4 75% Klawiatura miała stockowe switche z tendencją do chatteringu za co wielokrotnie się jej obrywało ale lubię tą bazę. Ma sporo elementów wygłuszających i jeszcze miejsce do zagospodarowania w tym zakresie, ale już fabrycznie jest ok. Jest to wersja1 z 2023 (przewodowa)

Keycapy - Glorious GPBT Celestial Ice
Switche - Gateron KS-3X Milky Pro (linearne)
#klawiaturamechaniczna #pcmasterrace
5KYN3T - Tak sobie zagospodarowałem klawiaturę Razer BlackWidow v4 75% Klawiatura mia...

źródło: IMG_6885

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Foxing
Foxing 29.11.2025, 22:12:37 via Wykop
  • 0
@5KYN3T: Mody warte więcej niż baza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 19
  • Strona 4 z 19
  • >

It's a danger pretty here in Night City

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 08.10.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 15.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking