Wpis z mikrobloga

Szrot przeglądu nie przeszedł bo wyciek oleju normik pewnie by się jakoś dogadał z mechanikiem żeby przymknął oko ale nie dla przegrywa to a to samo było rok temu że nie przeszedł i się musiałem wykosztować w warsztacie teraz nie wiem czy mechanicy coś #!$%@?ł czy w nowym miejscu cieknie jako przegryw nie znający się na mechanice sam nie sprawdzę a nawet jak w tym samym miejscu co rok temu to bym się nie umiał z nimi wykłócić że coś #!$%@? #przegryw
  • 8
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Theo_Y no właśnie nie uczę się na błędach ale rok temu niby wycieki zrobili jakieś uszczelki wymienili jeszcze turbina wyszła do regeneracji bo przy okazji znaleźli, myślałem że sprawa wycieków zamknieta mogłem papier chcieć jakiś co było robione dokładnie
  • Odpowiedz
@Forak: cuda siw porobi a i tak bedzie ciec niektore silniki takie maja slabe punkty i mozna cuda robic. Wymyc przed przegladem jak nie leci w litrach to moze nie zdazy nabrudzic na tyle by ktos zwrocim uwage. Sam musze w przyszlym roku tak zrobic bo sie ostatnio o to #!$%@? ale puscil. Jak sie nie uda to #!$%@? ten interes worek bez dna. Co sie zarobi to zaraz sie doklada
  • Odpowiedz
@Forak: Na przegląd najlepiej jest jeździć na stacje w małych wioskach zabitych dechami. U mnie jest jedna taka, gdzie jeśli masz 4 koła i przynajmniej jedno z nich hamuje to bez problemu przechodzisz przegląd ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bez żadnych znajomości, zagadywania diagnosty czy tym bardziej łapówek. Zgaduję, że w innych małych wioskach to wygląda podobnie.
Jeśli chodzi o mechanikę to kupujesz zestaw kluczy za kilka stówek,
  • Odpowiedz