Wpis z mikrobloga

Jakim chujem ludzie idą pracować do MBB? Łatwo obliczyć, że przy ich systemie pracy to taki starszy konsultant nawet jak zarobi 45k brutto, to przecież to jest ledwo 31k netto. A licząc na godzinki, gdzie często to 100h+ tygodniowo, to ledwo +-70zł na godzinę. Przecież dobry informatyk czy ogarnięty konsultant SAP to mają po 200zł+ na godzinę, a nie mają takich wariackich godzin pracy. Przecież to się na zdrowy rozum nie kalkuluje. Rozumiem jeszcze że ktoś chce mieć wpis do CV, albo nabrać doswiadczenia w branży, ale na dłużej to nie rozumiem jak tam można zostać. Już nie wspominając o ekspertach takich jak Alex Barszczewski ze stawką 2700zł + Vat za godzinkę.

#praca #pracbaza #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow #big4 #mbb #finanse #psychologia #consulting #pytanie #gownowpis #korpo #korposwiat #warszawa
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@m_ney: ja bym raczej odpisał to samo, a potem go ignorował przy spotkaniu, ewentualnie jakby mnie zaczepił to bym powiedział w---------j, ale Twój sposób też jak najbardziej okej ;;p
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: chce mu to powiedzieć w twarz - bo nigdy nie zachowałem się wobec niego c-----o a tu takie coś

zza klawiatury to każdy jest kozak, a jak usłyszy prosto w twarz co sam napisał i od razu dowie się jakie są konsekwencje a więc zaboli bardziej
  • Odpowiedz
  • 1
@KoninaBeZiomeczka i taki typ nagrywa filmiki na jutubie o relacjach damsko męskich dziwne to( ͡º ͜ʖ͡º) chociaż tam książki swoje reklamuje może na tym głównie kasę trzepie
  • Odpowiedz