Wpis z mikrobloga

ciekawe ile osób może składać cv do prostej pracy biurowej typu wykształcenie średnia i obsługa komputera excela w powiatowym miasteczku czyli praca biurowa w jakimś lokalnym januszexie, ja mam nawet inżyniera w wyższej szkole lansu ale 0 doświadczenia bo najpierw neetowałem po pseudostudiach a potem po kołchozach robiłem, pewnie wolą jakąś juleczke zeby sobie popaczeć przynajmniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) #przegryw #neet #pracbaza #praca

jakie szanse ma chuop dostać się do takiej roboty

  • 0 0% (0)
  • 10% 44.6% (33)
  • 20% 21.6% (16)
  • 50% 33.8% (25)

Oddanych głosów: 74

  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@gien: raz widziałęm ogłoszenie że wykształcenie średnie techniczne to chyba mój pseudoinżynier się liczy jakieś zarządzanie naprawami maszyn zamawianie części to pewnie bardziej robota dla faceta ale znowu ogarniętym trzeba być
  • Odpowiedz
@Forak: Raczej ciężko, do takiej gówno biurowej pracy w której nie wymagają szczególnego wykształcenia czy doświadczenia nawet w mieście wojewódzkim jest ponad 100 chętnych mimo że płacą w okolicy minimalnej, ale spróbować nie zaszkodzi. Jak skończyłeś jakieś nawet gówno inżynierskie studia to IMO lepiej celować w jakieś prace związane z tymi studiami-większe szanse na powodzenie niż w przypadku jakiś ogólnych gówno biurowych prac.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kadej: informatykę skończyłem a tam wiadomo 500 osób na jedno miejsce bo kasa duża a ja nic konkretnego nie umiem musiałbym pewnie sam się szkolić parę lat
  • Odpowiedz