Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ernis21
Ernis21

Ernis21

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2574
  • Znaleziska 3
  • Mikroblog 2571
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 18
  • Dodane (10)
  • Komentowane (67)
  • Plusowane (2494)
Ernis21
Ernis21
Ernis21 12.06.2026, 11:57:30
  • 5
#perfumy Chce przeprowadzić czystkę Arabów (i nie tylko) z szafy:
Afnan 9PM Night Out ok. 30ml 30zł
Afnan Supremacy Collectors Edition waga bez korka 251g, pewnie ze 20ml, 20zł
Afnan Turathi Blue ok. 60-65ml 50zł
Afnan Turathi Electric ok. 85ml 70zł
Dolce Gabanna Light Blue (stara wersja) ok. 60ml 100zł
Ernis21 - #perfumy Chce przeprowadzić czystkę Arabów (i nie tylko) z szafy:
Afnan 9PM...

źródło: arabiage

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trevorpltrevor
trevorpltrevor
12.06.2026, 12:35:05 via Wykop
  • 1
@Ernis21: Fakhar Black, Khamrah Qahwa, Musamam Black Intense, Rayhaan Lion, Opulent Dubai wezme
  • Odpowiedz
Ernis21
Ernis21
Ernis21
Autor
12.06.2026, 13:13:42 via Wykop
  • 1
Le Sel sold
  • Odpowiedz
Ernis21
Ernis21
Ernis21 10.06.2026, 15:32:27
  • 0
#perfumy odlewa ktoś Burberry Hero EdP?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

underrated
underrated
10.06.2026, 17:48:10 via Wykop
  • 0
@Ernis21: mogę odlać albo puścić 10ml w oryginalnym atomizerze podróżnym z zestawu
  • Odpowiedz
Ernis21
Ernis21
Ernis21 09.06.2026, 20:06:19
  • 4
#perfumy Witam ekspertów zapachowych, czy komuś poza mną LV Afternoon Swim pachnie jak sushi z sosem sojowym? Czy muszę iść do lekarza?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gerav
Gerav
09.06.2026, 20:16:08 via Android
  • 3
@Ernis21: Cytrusy, ale strasznie słaby jest ten zapach. Pacific Chill 100x lepszy. Pewnie ta ambra Ci tak śmierdzi, u mnie ten drydown w ciul trzyma
  • Odpowiedz
khetar
khetar
khetar
10.06.2026, 16:53:41 via Wykop
  • 2
@Ernis21: ciągle te same osoby przewijają się przy poleceniach xD ostatnio brałem od @splitzy Imagination i mocarny batch. No chyba, że akurat z moją skórą się lubią te perfumy ale 4h projekcji i 10-12h trwałości
  • Odpowiedz
Ernis21
Ernis21
Ernis21 07.06.2026, 18:46:35
  • 5
#perfumy Przyszła paczka od @underrated i niedziela wieczór i humor poprawiony (。◕‿‿◕。)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ernis21
Ernis21
Ernis21
Autor
07.06.2026, 19:09:36 via Wykop
  • 2
@michalkichal123: zbroję zapachową na wesela, przy okazji jakby ktoś miał ubytkowe perfumy o zapachu zielonego marlbora czyli Enclave w sportowej cenie to przygarnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ernis21 - @michalkichal123: zbroję zapachową na wesela, przy okazji jakby ktoś miał u...

źródło: IMG_5210

Pobierz
  • Odpowiedz
michalkichal123
michalkichal123
07.06.2026, 21:13:05 via Wykop
  • 1
@Ernis21: jeszcze bardziej kontrowersyjna opinia - eau extreme>wszystko inne z serii allure
  • Odpowiedz
Ernis21
Ernis21
Ernis21 25.05.2026, 17:46:56
  • 0
#perfumy Odlewa ktoś rzeczy typu YSL Y i inne tego typu popularne zapachy wśród ludzi nieuzależnionych od wydawania pieniędzy na wodę zapachową? Ziomek zapytał o dekanty czegoś świeżego co się nada na lato i bym wziął kilka dekantów, których sam mu nie odleję. Bonus jeśli macie też Kourosa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cimek
Cimek
Cimek
25.05.2026, 17:56:12 via Wykop
  • 1
@Ernis21: pozwolę sobie polecić @Slejpnir bo zdaje się że miał oba + ogromna lista
  • Odpowiedz
QuDos
QuDos
28.05.2026, 20:44:05 via Android
  • 0
@Ernis21: Hej, nadal aktualne? Jak tak to wysle Ci moj stragan
  • Odpowiedz
Ernis21
Ernis21
Ernis21 23.05.2026, 13:09:13
  • 1
Mam za dużo flakonów i odlewek w szafce, także potrzebuję pomocy w opróżnieniu jej ;)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1dpzAffzsNOE115yHNnXMgB1dbKb-zBsnDp9H4z-MbOU/edit?usp=sharing

Flakony do puszczenia:
Issey Miyake Le Sel EdP
Rayhaan Italia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mingan
mingan
23.05.2026, 17:56:43 via iOS
  • 5
@Ernis21: widzę, że kolega zmienił ceny na bardzo sportowe! To się ceni :)
  • Odpowiedz
krzych-ch
krzych-ch
krzych-ch
27.05.2026, 17:24:30 via Wykop
  • 0
@Ernis21: wysłałem pw
  • Odpowiedz
Ernis21
Ernis21
Ernis21 15.05.2026, 18:29:50
  • 0
#perfumy #stragan
Nie chce ktoś jakiś smrodów? Ceny i pojemności jak docsie

Flakony do puszczenia:
Issey Miyake Le Sel EdP
Rayhaan Italia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mingan
mingan
15.05.2026, 19:00:14 via iOS
  • 5
@Ernis21: ceny to masz takie mocno facebookowe :)
  • Odpowiedz
krisStarling
krisStarling
23.05.2026, 11:00:47 via Android
  • 0
@Ernis21: priv
  • Odpowiedz
Ernis21
Ernis21
Ernis21 08.05.2026, 16:27:37
  • 12
Niedawno znalazłem nowe uzależ... hobby, ale trochę boli po portfelu (a już planuję kolejne zakupy...), stąd zapraszam na #stragan :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1dpzAffzsNOE115yHNnXMgB1dbKb-zBsnDp9H4z-MbOU/edit?usp=sharing

#perfumy
Ernis21 - Niedawno znalazłem nowe uzależ... hobby, ale trochę boli po portfelu (a już...

źródło: uzaleznieniewykop

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smokusmok
smokusmok
08.05.2026, 16:57:59 via Wykop
  • 35
@Ernis21: Ładna kolekcja. To moja:
smokusmok - @Ernis21: Ładna kolekcja. To moja:

źródło: file_0000000092fc72439e5376a732f7bded

Pobierz
  • Odpowiedz
Ernis21
Ernis21
Ernis21
Autor
08.05.2026, 17:07:18 via Wykop
  • 11
@smokusmok: Gdybyśmy wylali nasze kolekcje obok siebie to i tak tylko twoją byłoby czuć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ernis21
Ernis21
Ernis21 02.09.2022, 13:09:46
  • 0
Siema duńskie mirki i mirabelki. Zacząłem studia na DTU i wypadałoby dostać SU. Aktualnie szukam pracy jako Student Assistant w zawodzie (Sustainable energy), jednak jak ofert jest sporo to konkurencja jest jeszcze większa, plus korporacyjne procesy strasznie długie. Powoli się godzę z myślą, że tymczasowo trzeba szukać czegokolwiek, żeby nie zbankrutować.

Stąd pytanie, gdzie szukać czegoś co przyjmuje każdego i co ewentualnie można zostawić relatywnie z "dnia na dzień" gdybym dostał coś
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Best11
Best11
02.09.2022, 15:41:40
  • 1
@Ernis21: u mnie w biurze jest student który pracuje jako programista, ale do tego śmiga rowerem w Volt i trzepie tam kasę. Jeździ już drugi rok mimo pracy w biurze… jak masz sile to może volt w takim razie? Tymczasowe i możesz rzucić z dnia na dzień
  • Odpowiedz
PustyCzlowiek
PustyCzlowiek
10.09.2022, 18:55:03
  • 0
vikar - agencja pracy tymczasowej,


@hankel: to nie bardzo dla studenta, dzwonią kiedy chcą, wysyłają gdzie chcą, nawet nie patrzą na to co się im zaznaczyło przy rejestracji, po prostu idziesz tam gdzie jest zapotrzebowanie, a jak kilka razy odmówisz i to już się w ogóle nie odzywają ... no i zazwyczaj to praca czysto fizyczna, a op pisze o problemach z kręgosłupem.
  • Odpowiedz
Ernis21
Ernis21
Ernis21 10.01.2021, 11:38:03
  • 11
Wiek:22
Plec: M
Waga: 105,3kg
Wzrost:188 cm
BMI: 30
Cel: 90kg
Ernis21 - Wiek:22
Plec: M
Waga: 105,3kg
Wzrost:188 cm
BMI: 30
Cel: 90kg

Grudz...

źródło: comment_16102786072QDwLztgRkqFmCY118ikqg.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ElLama
ElLama
10.01.2021, 12:38:25
  • 1
@Ernis21: Powodzenia Mireczku!
  • Odpowiedz
michuss
michuss
michuss
10.01.2021, 16:00:34
  • 1
@Ernis21: Witamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking