Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Django09
Django09

Django09

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3764
  • Znaleziska 567
  • Mikroblog 3197
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 9

662

Pieszy stojący to pieszy wchodzący, według Sądu Rej. w Piotrkowie Trybunalskim

Pieszy stojący to pieszy wchodzący, według Sądu Rej. w Piotrkowie Trybunalskim

Kobieta nie zatrzymała się na przejściu przy którym stał pieszy, odwołała się od kary 1500zł mandatu i 15pkt karnych, ale sąd uznał ze pieszy stojący przy przejściu jest według prawa również pieszym wchodzącym na przejście, bo czemu nie.

msichal
z
jaw.pl
dodany: 22.11.2022, 12:26:20
  • 303
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    prawo
  • #
    prawojazdy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochody
Django09
Django09
Django09 22.11.2022, 20:22:52
  • 9
Po pierwsze, wszystkie przejścia dla pieszych na obwodnicach, czy w ogóle przejścia przez dwa pasy w jednym kierunku, powinny być z sygnalizacją świetlną. Są miejsca gdzie totalnie paraliżuje ruch fakt, że ktoś wymyślił sobie przejścia co 100m na obwodnicy, gdzie jeżdżąc regularnie, pieszego spotykam tylko raz na kilka tygodni. Cały ruch wtedy nie może jechać szybciej niż rowerzysta, albo dziadek skręcający w prawo, który musi zwolnić do 2 km/h.
  • 15
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cthulu23
Cthulu23
22.11.2022, 12:35:06 via iOS
  • 85
Przypominam, że ten chad chciałby kiedyś objąć #reprezentacja Polski ze względu na swoje korzenie. Natomiast my jesteśmy skazani na już nie tak grubego bajeranta telefonistę bez sukcesów w międzynarodowej piłce. Fakt nie opinia.

#mecz
Cthulu23 - Przypominam, że ten chad chciałby kiedyś objąć #reprezentacja Polski ze wz...

źródło: comment_1669120506rtg3oeoOcVc5exnC6JXJed.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Django09
Django09
Django09 22.11.2022, 17:47:24 via iOS
  • 0
Jaime Lannister?
  • Odpowiedz
lumpex200
lumpex200
17.11.2022, 02:08:26
  • 30
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Django09
Django09
Django09 17.11.2022, 06:44:56 via iOS
  • 0
@OperatorPralki: @some_dev: Dyskredytacja w różnych interpretacjach zdarżeń


@lumpex200: Chłopie, masz ty IQ przynajmniej dwucyfrowe? Przecież ten tekst napisał Twój kolega z gangu „otwórz oczy”. W tej samej retoryce dodatkowo. Ktoś miałby mieć problem z przyznaniem że to ukraińska rakieta przeciwlotnicza? Albo ktokolwiek miałby mieć problem z konstruktywną krytyką Zełeńskiego? Na ruską propagandę, głupie hasełka, i robienie oprawcy z ofiary ludzie są odporni, to fakt. Dlatego trzeba
  • Odpowiedz
bArrek
bArrek
06.11.2022, 09:03:19
  • 222
Już niedługo
bArrek - Już niedługo

źródło: comment_1667725397OZaCo9WCGdHwGtzou0k4BQ.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Django09
Django09
Django09 06.11.2022, 11:26:23 via iOS
  • 2
@Niedobry: Jak masz do pracy 5km to spoko ale jak 50, tak jak ja, to wku*wia że ludzie jadą 40 na 90 przy całkiem dobrych warunkach i przyklejeni do siebie max 5m. Super bezpieczne to
  • Odpowiedz
Django09
Django09
Django09 06.11.2022, 11:34:37 via iOS
  • 1
@LifeReboot: To może niech nie blokują tych którzy chcą wejść w zakręt 90km/h przy ograniczeniu do 90 km/h. A robią to jeżdżąc kolumnami po 5 samochodów praktycznie bez odstępów między sobą. I standardowo, w niezabudowanym 40km/h bo zakręt a w zabudowanym 65km/h bo przerywana to można szybciej. Gdybym miał wybór to jechałbym drogą ekspresową ale takich u nas nie ma za wiele.
  • Odpowiedz
Django09
Django09
Django09 06.11.2022, 11:42:57 via iOS
  • 0
@Niedobry: Oczywiście że nie ich wina, ale jeśli już jadą „powoli i bezpiecznie” to może dotyczyłoby to tak samo terenu zabudowanego i prawidłowych odstępów. W innym wypadku to jest tamowanie ruchu.
  • Odpowiedz
Django09
Django09
Django09 07.11.2022, 07:09:13 via iOS
  • 1
@kaitek666: Najpierw zrób prawo jazdy XDDD
  • Odpowiedz
staryalkus
staryalkus
03.11.2022, 04:14:46
  • 509
jadę dziś do urzędu odebrać prawo jazdy, garnitur i bukiet kwiatów wystarczy czy organizować jeszcze na szybko orkiestrę dętą?
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Django09
Django09
Django09 03.11.2022, 14:28:02 via iOS
  • 0
Ja przejechałem 150km do rodzinnego miasta żeby odebrać prawko a na miejscu okazało się że nie wziąłem ze sobą kartki z badań sprzed rozpoczęcia kursu. I lipa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Django09
Django09
Django09 03.11.2022, 14:29:39 via iOS
  • 0
@cynamonowazaslona: Ja czekałem tydzień
  • Odpowiedz
I.....Z
konto usunięte 03.11.2022, 12:08:16
  • 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Django09
Django09
Django09 03.11.2022, 12:15:30 via iOS
  • 9
@IdillaMZ: Przynajmniej za kasę za gaz nie będą mordować, gwałcić i okradać ludzi z sąsiedniego kraju
  • Odpowiedz
Django09
Django09
Django09 03.11.2022, 12:31:43 via iOS
  • 0
@owsikalfred: Nikt nie wierzy w amerykańskie szerzenie „demokracji” ale dotychczasowe interwencje były raczej w państwach gdzie od zawsze się tłuką.
Między innymi dlatego nikt nie daje j-----a o interwencję Rosji w Syrii
  • Odpowiedz

748

Samochody elektryczne kosztami jazdy dogoniły już auta spalinowe

Samochody elektryczne kosztami jazdy dogoniły już auta spalinowe

Rosnące ceny energii sprawiają, że koszt przejechania 100 km elektrykiem staje się porównywalny z tym ponoszonym przez posiadaczy aut spalinowych - wskazuje opublikowany 24 października raportu serwisu autobaza.pl.

szyna352
z
wnp.pl
dodany: 24.10.2022, 16:22:50
  • 318
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    energetyka
Django09
Django09
Django09 25.10.2022, 13:33:19 via iOS
  • -1
@grzehuu: Faktycznie, spalinówki są super ekologiczne i wcale nie potrzebują wymiany oleju co 10tys km, a wtryski w dieslach się nie psują i nie leją. No i ropa, wiadomo, bierze się ze stacji benzynowej a nie z Rosji czy bliskiego wschodu. Wydobycie i rafinacja to też super ekologiczny proces.
Django09 - @grzehuu: Faktycznie, spalinówki są super ekologiczne i wcale nie potrzebu...

źródło: comment_1666704799q9q8CPRS9Hki5amonzlA8d.jpg

Pobierz
Django09
Django09
Django09 26.10.2022, 05:20:02 via iOS
  • 0
@grzehuu: Ahahahaha, ale wiocha z Ciebie bije
Django09
Django09
Django09 26.10.2022, 15:24:05 via iOS
  • 0
@grzehuu: Zastanów się nad sobą prymitywie ze wsi
D.....o
konto usunięte 25.10.2022, 08:30:50
  • 695
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 106
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Django09
Django09
Django09 25.10.2022, 19:32:43 via iOS
  • 4
Ten ziomek z flagą na kolpicie to mógł jeszcze dać za szybę tablice rejestracyjną z napisem „Mirek” i lampki za plecami XD
  • Odpowiedz
ludzik
ludzik
21.10.2022, 11:29:26
  • 1075
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Django09
Django09
Django09 21.10.2022, 16:23:17 via iOS
  • 1
Za takie buciory na desce to sam bym jej nogi z d…. a nie poduszka
  • Odpowiedz

1

20-letnim BMW pędził 220 km/h. Zatrzymała go policja. "Szybko ale bezpiecznie"

20-letnim BMW pędził 220 km/h. Zatrzymała go policja. "Szybko ale bezpiecznie"

Co powiedzieli policjanci? Czy jazda z taką prędkością jest bezpieczna? Zatrzymanie od 11:04

Django09
z
tiny.pl
dodany: 13.10.2022, 20:51:29
  • 3
  • #
    sport
  • #
    ciekawostki
  • #
    motoryzacja
  • #
    bmw
Django09
Django09
Django09
Autor
13.10.2022, 21:00:50 via iOS
  • -6
@Atreyu: Że mógł kogoś zabić bo jak by tam był dom, a wczoraj by go nie było i ktoś by tam przechodził? A mogła by to być jego marka.
kurcik777
kurcik777
08.10.2022, 14:14:46
  • 1451
Jakie znacie przykłady "przepisów drogowych" które wymyślili sobie kierowcy? Ja zacznę:
- Przy wyprzedzaniu dopuszczalne jest przekroczenie dozwolonej prędkości.
#prawojazdy #polskiedrogi #przepisydrogowe #motoryzacja
kurcik777 - Jakie znacie przykłady "przepisów drogowych" które wymyślili sobie kierow...

źródło: comment_1665238475DnnYuf1oxNp9ZZcTxh9hwR.jpg

Pobierz
  • 262
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Django09
Django09
Django09 08.10.2022, 19:04:27 via iOS
  • 1
Haha, zapraszam do świętokrzyskiego gdzie praktycznie nie ma linii przerywanej na drodze wojewódzkiej a przed tobą jedzie rowerzysta albo traktor przez 15km.
  • Odpowiedz
Jantar997
Jantar997
07.10.2022, 13:57:45 via iOS
  • 3
Chłop musi z Janosikiem wracać na chatę bo ma 19 pkt karnych, śmiechu warte #polskiedrogi #przepisydrogowe #yanosik
Jantar997 - Chłop musi z Janosikiem wracać na chatę bo ma 19 pkt karnych, śmiechu war...

źródło: comment_1665151065Dyi7qr7dIGpUpGhYkZsCr8.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Django09
Django09
Django09 08.10.2022, 11:19:06 via iOS
  • 5
Skąd tylu debili? W Polsce nie da się jeździć przepisowo i powie to każdy kto ma prawo jazdy i jezdzi samochodem dalej niż kilka km. Powie to też 100% zawodowych kierowców.
  • Odpowiedz

2368

Nowe Audi A7 - Auto którego nie da się w pełni naprawić

Nowe Audi A7 - Auto którego nie da się w pełni naprawić

Witam Chciałbym Wam opowiedzieć moją historię związaną z samochodem Audi A7 50TDI. Na wstępie zaznaczę, że to nie jest odosobniony przypadek. Problem dotyczy zarówno modelu A7 jak i A6, A8 i Q8. Wiem to od właścicieli tych aut.

MrTime
z
wykop.pl
dodany: 07.10.2022, 07:52:01
  • 752
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    audi
  • #
    wykop
  • #
    samochody
  • #
    ciekawostki
Django09
Django09
Django09 08.10.2022, 06:27:46 via iOS
  • 0
@magnuss: Też mam najnowsze mondeo. Ecoboost, 200kkm na blacie i zero awarii a gaz często w podłodze.

2331

Agresor w BMW w Poznaniu

Agresor w BMW w Poznaniu

Kierowca BMW po niewpuszczeniu przez autora włączył tryb śledzenia. Najpierw zajeżdża drogę, a gdy autor zmienia trasę, ten podąża za nim dążąc do konfrontacji. Finalnie kierowca BMW blokuje autora. Ten nie czekając na dalszy bieg zdarzeń wycofuje i unika bezpośredniego starcia z...

stopchamteam
z
youtube.com
dodany: 22.09.2022, 08:29:37
  • 493
  • #
    polska
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
  • #
    poznan
  • #
    kierowcy
Django09
Django09
Django09 22.09.2022, 14:08:21 via iOS
  • 0
@kinlej: Tu raczej nie chodzi o to że nie wpuścił tylko o to że kamerkowicz sapał przez szybę
Django09
Django09
Django09 22.09.2022, 14:12:52 via iOS
  • -6
Nie chciał wpuścić? Ok, nie musiał. Ale… kamerkowicz trąbi, blokuje, macha łapami i prowokuje przez szybę obcego typa. B0SS tez chcial łapami pomachać tylko na swierzym powietrzu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

xtedek
xtedek
21.09.2022, 06:51:06
  • 2343
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Django09
Django09
Django09 21.09.2022, 14:12:43 via iOS
  • 0
@xtedek: Te liczby to na pewno przesada ale faktem jest że na tej wojnie to Ruscy + Ukraińcy z wschodu walczą z Ukraińcami z zachodu. Jak by podsumować straty z dwóch stron to trochę tego będzie.
  • Odpowiedz
B.....n
B.....n
konto usunięte 18.09.2022, 08:41:34
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Django09
Django09
Django09 18.09.2022, 10:21:23 via iOS
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Django09
Django09
Django09 18.09.2022, 07:45:20 via iOS
  • 30
Za czasów gimbazy to menel mógł najwyżej w------l dostać jak nam flachy nie kupił #krosno
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1883

"Niebieskie karty" są nadużywane

Pokaż treści 18+

"Niebieskie karty" są nadużywane

Tylko 8% założonych „niebieskich kart” w gminie Nysa skończyło się wszczęciem postępowania prokuratorskiego przeciwko sprawcom przemocy domowej! Reszta okazała się nieuzasadnionym działaniem. Mężczyźni często stają się ofiarami „niebieskich kart”.

benyowsky
z
nowinynyskie.com.pl
dodany: 16.09.2022, 20:33:42
  • 211
  • #
    polska
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    nysa
  • #
    problemyspoleczne
  • #
    pieklomezczyzn
Django09
Django09
Django09 17.09.2022, 07:58:32 via iOS
  • 4
@majjf: Znam też taki przypadek! Patus i pijak wiecznie n------y, wieczne awantury, groźby, p-----c fizyczna wobec partnerki i nastoletniego dziecka, a policja co? „Trzeba się jakoś dogadać”, założyli niebieską kartę i gowno z tego. Kobieta z dzieckiem musiała się wyprowadzić.
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 15
  • Strona 7 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 06.09.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.04.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia