Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Dd9900 via Wykop
- 57
@Gaboleusz: no nie wcale nie jest tak że latem są setki wpisów Że ktoś musi cały czas mieć klimę bo inaczej umrze Więc to dowód na zmiany klimatu (na zewnątrz jest 28 a wykopek mieszka na poddaszu)
@Dd9900: sory ale jedyne co widzę to setki wpisów o tym, że globalne ocieplenie to bujda, bo w P----------e Dolnym spadł śnieg i temperatura spadła na kilka dni - sam zresztą zaprezentowałeś ten argument w kontrze xD Jedynymi osobami posługującymi się pogodą jako argumentem w debacie o klimacie jest prawactwo i ich małe mózgi, kiedy spadnie śnieg zimą, albo deszcz latem
- 53
źródło: Screenshot_20260129_114449
Pobierz- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 63
@Dd9900: między nie wpuszczać a zabijać na ulicach jest znacz różnica i masa odcieni szarości. Ale prawicowa sekta jak zwykle w swojej bańce i ch*j.
- 7
#usa #trump
Uwaga podaje rozwiązanie Co trzeba zrobić aby ice cie nie odstrzeliło:
Nie prubuj przeszkadzać w deportacji nielegalnych imigrantów z Somalii (99,9% muzułmanów) Nie wiem co trzeba mieć w głowie aby pewnego ranka wstać I pomyśleć "dziś pójdę osłaniać nielegalnych islamistów Z Somalii własnym ciałem"
Uwaga podaje rozwiązanie Co trzeba zrobić aby ice cie nie odstrzeliło:
Nie prubuj przeszkadzać w deportacji nielegalnych imigrantów z Somalii (99,9% muzułmanów) Nie wiem co trzeba mieć w głowie aby pewnego ranka wstać I pomyśleć "dziś pójdę osłaniać nielegalnych islamistów Z Somalii własnym ciałem"
Uwaga podaje rozwiązanie Co trzeba zrobić aby ice cie nie odstrzeliło:
Nie prubuj przeszkadzać w deportacji nielegalnych imigrantów z Somalii (99,9% muzułmanów) Nie wiem co trzeba mieć w głowie aby pewnego ranka wstać I pomyśleć "dziś pójdę osłaniać nielegalnych islamistów Z Somalii własnym ciałem"
@Dd9900: prubuj dalej.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
pojedź na Opolszczyzne I Dolny Śląsk.
Jakieś 100k Polaków codziennie jeździ do Czech do pracy, tak ich wyprzedziliśmy
@Dd9900: Też znam człowieka który pracuje w Czechach w fabryce Skody i co z tego?
pojedź na Opolszczyzne I Dolny Śląsk.
Jakieś 100k Polaków codziennie jeździ do Czech do pracy, tak ich wyprzedziliśmy
@Dd9900: jeżdżą z wsi i miasteczek, bo mają bliżej do Ostrawy niż np. do Katowic lub Krakowa.
- 1
#trump #grenlandia #usa
Podsumujmy ostatnią imbe:
-Wykop nienawidzi Rosji I Chin
-do pokonania kacapów i skośnych zachód potrzebuje surowców
-na Greenlandi są olbrzymie złoża
-Dania obecnie nic tam nie wydobywa i prawnie bardzo mocno utrudnia jakiekolwiek wydobycie (utworzyli park narodowy na pół wyspy
Podsumujmy ostatnią imbe:
-Wykop nienawidzi Rosji I Chin
-do pokonania kacapów i skośnych zachód potrzebuje surowców
-na Greenlandi są olbrzymie złoża
-Dania obecnie nic tam nie wydobywa i prawnie bardzo mocno utrudnia jakiekolwiek wydobycie (utworzyli park narodowy na pół wyspy
źródło: 03a0e4eed8bb3c7d4fa1fd715e296e7b863df7f1-1080x1080
Pobierz@Dd9900: Putin też chce przejąć ukraine żeby tylko wydobywać surowce, oni wszyscy są dobrzy
źródło: 614205360_122150113532941327_1096932205751337805_n
Pobierz@Dd9900: Normalnie, w wyniku decyzji politycznej.
Niestety wbrew p---------u Trumpa, wcale nie chodzi o gospodarkę czy bezpieczeństwo tylko prymitywną chęć przejścia do historii. Trump to mentalne dziecko, które podnieca zabawa w kolorowanie mapy.
Niestety wbrew p---------u Trumpa, wcale nie chodzi o gospodarkę czy bezpieczeństwo tylko prymitywną chęć przejścia do historii. Trump to mentalne dziecko, które podnieca zabawa w kolorowanie mapy.
- 278
źródło: Screenshot_20260107_135702
Pobierz- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Dd9900: to sa niestety lata durnej propagandy...
Tez nie wiedzialem, a nawet nie sprawdzalem ze w takim Niznym Nowogrodzie czy Nowosybirsku moze byc tyle samo linii metra co w od 30 lat "europejskiej" Warszawie...
no ale mozna sie bylo przeciez spodziewac.... spojrzcie tylko kto tu rzadzi i na co wydaje....
Tez nie wiedzialem, a nawet nie sprawdzalem ze w takim Niznym Nowogrodzie czy Nowosybirsku moze byc tyle samo linii metra co w od 30 lat "europejskiej" Warszawie...
no ale mozna sie bylo przeciez spodziewac.... spojrzcie tylko kto tu rzadzi i na co wydaje....
@Dd9900: to zobacz sobie ile wynosi w Rosji wskaźnik giniego, a ile w Polszy, czy nawet jak wyglądają duże miasto po za centrum na google maps, na gubince w Rosji jest dosłownie 3 świat, zresztą w Moskwie czy Petersburgu wielu Rosjan do dziś nie ma kibla w domu, to o czym my mówimy. Propaganda zachodu, bez, którego know-how Ruskie nie są w stanie nawet ropy wydobywać.
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Dd9900: skierowanie z urzędu pracy = trukel
Dd9900 via Wykop
- 0
@PrawaRenka: po znajomościach jeszcze ale to zależy jaka:
Stanowisko kierownicze W firmie deweloperkiej ojca = oski
Noszenie worków z cementem na nowo budowanym osiedlu oskiego W firmie twojego wujka = chłop
Stanowisko kierownicze W firmie deweloperkiej ojca = oski
Noszenie worków z cementem na nowo budowanym osiedlu oskiego W firmie twojego wujka = chłop
- 4
#nieruchomosci
"nienawidzę współczesnej deweloperki ponieważ budują okno w okno oraz wielkiej płyty bo jest brzydka. Parszywi komuniści nie odbudowali Warszawy wg przedwojennych planów."
Tytmczasem 80% przedwojennej Warszawy:
"nienawidzę współczesnej deweloperki ponieważ budują okno w okno oraz wielkiej płyty bo jest brzydka. Parszywi komuniści nie odbudowali Warszawy wg przedwojennych planów."
Tytmczasem 80% przedwojennej Warszawy:
źródło: img_1_1765373196423
Pobierz@Dd9900: w sumie to chyba wlasnie byla taka deweloperka ktora robila niezgodnie z planem zabudowania. byla dzialka i sie z niej wyciskalo jak najwiecej mieszkan zeby potem ludzi ci placili czynsz. doslownie skonczylo sie to komunizmem XD
Dd9900 via Wykop
- 2
@JanTadeusz: ale jest stare więc jest piękne. Dominuje romantyzmowanie przedwojennej Warszawy oraz hejt ma deweloperke.
Ale dziwnym trafem w tych kamieniach nikt nie chce mieszkać poza patolą co dostaje tam mieszkania socjalne prawie za darmo a nowe bidownictwo 15k-20k Za metr
Ale dziwnym trafem w tych kamieniach nikt nie chce mieszkać poza patolą co dostaje tam mieszkania socjalne prawie za darmo a nowe bidownictwo 15k-20k Za metr
źródło: Screenshot_20251210_143504
Pobierz- 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Dd9900: Wystarczy dogadać się z Chinami, zakaać działalności amerykańskich korpo. I patrzeć jak USA płonie xD
Prawackie USA to moralny trup, na którym nie warto opierać przyszłości. Oni odgrażają się Kanadzie i Danii, a kokietują Putina. Jak sobie przestudiujesz amerykańską prawicę to tam są ludzie uważający, że Polska i Ukraina to kraje w których mieszkają zagubieni rosjanie, których razem z ziemiami należy oddać Rosji.













Jak myślicie spadnie poniżej 65k? Mam luźne 4000 USD i nie chcę popłynąć, wchodzi all in teraz czy poczekać do końca miesiaca?
Mizna np co 15dni za 1/10 wkup. Zalezy jakie masz spektrum czasowe. Itp