Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko103
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dantte

Dantte

Dołączył 12 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 19243
  • Znaleziska 1066
  • Mikroblog 18177
  • Obserwujący 15
  • Obserwowane 14
Dantte
Dantte 31.12.2025, 13:32:05
  • 16
#bitcoin #kryptowaluty #gielda

State of investing 2026
Dantte - #bitcoin #kryptowaluty #gielda

State of investing 2026

źródło: statee

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dantte
Dantte 30.12.2025, 15:00:15
  • 3
#bitcoin #kryptowaluty

To jak rośnie albo spada bitcoin to mnie kompletnie nie rusza, dipy są do kupowania a górki do cieszenia sie z udanej inwestycji, nie oszukujmy się, Bitcoin jest wspaniały, ale jak widze jak ten skam eth rośnie to aż mnie coś ścisnie przez chwile w sercu, nie moge na to patrzeć jak ludzie dają się oszukiwać.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a.....x
konto usunięte 30.12.2025, 16:19:49 via Wykop
  • 7
@KucykMocy: ja uzywam aktualnie -90%
  • Odpowiedz
cyborgkombat
cyborgkombat
30.12.2025, 20:37:01 via Wykop
  • 1
@Dantte: eth jedyne sensowne krypto, bitcoin to memecoin
  • Odpowiedz
Dantte
Dantte 28.12.2025, 08:55:42
  • 1
#bitcoin #kryptowaluty
Zapraszam do nas na pomorze, ja mogę zostać dyrektorem projektu, atari będzie na stróżówce
Dantte - #bitcoin #kryptowaluty
Zapraszam do nas na pomorze, ja mogę zostać dyrektore...

źródło: izzzde

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jegertilbake
jegertilbake
28.12.2025, 12:21:26 via Wykop
  • 9
@Dantte: Najlepsze co Trump moze zrobic dla Bitcoina to umrzeć
  • Odpowiedz
jegertilbake
jegertilbake
28.12.2025, 13:53:53 via Wykop
  • 2
@HexenHeretic: nie moge odpisac na to pytanie, bo dostane bana
  • Odpowiedz
Dantte
Dantte 27.12.2025, 21:13:15
  • 14
#bitcoin #gielda
Żebyście nie płakali tylko za jakiś czas że bitcoina macie za mało a ubrali was w srebro i złoto jak małe siusiaczki, bedzie czekać kolejne 50 lat zeby z haka zejść xD
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wypokowicz93
Wypokowicz93
Wypokowicz93
28.12.2025, 00:58:42 via Wykop
  • 4
@Dantte: No wykres jest tak pionowy i na złocie i na srebrze, że korekta musi nadejść XD

Jak zawsze wchodziłem na górce tak teraz już pass
Wypokowicz93 - @Dantte: No wykres jest tak pionowy i na złocie i na srebrze, że korek...

źródło: IMG_1909

Pobierz
  • Odpowiedz
Wypokowicz93
Wypokowicz93
Wypokowicz93
28.12.2025, 00:59:01 via Wykop
  • 2
@Wypokowicz93:
Wypokowicz93 - @Wypokowicz93:

źródło: IMG_1910

Pobierz
  • Odpowiedz
WelcomeStranger
WelcomeStranger
WelcomeStranger
27.12.2025, 17:04:13
  • 9
Kryptowaluciarze i bitcoinerzy już całkowicie kapitulują i histeryzują w reakcji na ostatnie wzrosty cen metali szlachetnych. A wystarczyło tylko zainwestować pieniądze w realne aktywa pokroju złota, lub platyny, zamiast wrzucać oszczędności życia w komputerowy scam spekulacyjny ¯_(ツ)_/¯
#gielda #inwestycje #inwestowanie #kryptowaluty #bitcoin #pieniadze #finanse
WelcomeStranger - Kryptowaluciarze i bitcoinerzy już całkowicie kapitulują i histeryz...

źródło: Screenshot_20251227_175404_Samsung Internet

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dantte
Dantte 27.12.2025, 18:19:25 via Wykop
  • 3
@mkorsov: za 8
  • Odpowiedz
KucykMocy
KucykMocy
26.12.2025, 09:19:17
  • 7
#kryptowaluty #bitcoin
Dobry performance na koniec roku. Trading na futures na dźwigni x1 czyli praktycznie jak spot, tylko opłaty tańsze. Mając poziom vip, z tego co czytam wychodzi 0.016% fee.

Przykład dla btc: kupujac za 90k wystaczy sprzedac za cene wyzsza o 28.8$ aby wyjsc na zero.

vs Spot gdzie fee = 0.1% Cena musi wzrosnać o 180$.
KucykMocy - #kryptowaluty #bitcoin
Dobry performance na koniec roku. Trading na futur...

źródło: 1000020405

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dantte
Dantte 26.12.2025, 09:58:57 via Wykop
  • 2
@KucykMocy: gratki
  • Odpowiedz
Dantte
Dantte 26.12.2025, 09:50:43
  • 2
#gielda #bitcoin

Jak tam inwestory ? XDDDD
Dantte - #gielda #bitcoin

Jak tam inwestory ? XDDDD

źródło: inwestory

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

James2000
James2000
James2000
26.12.2025, 10:06:44 via Wykop
  • 7
@Dantte: zawsze zastanawiało mnie porównywanie do kursu złota.
Jak wy w te złoto inwestujecie? Kupujecie wirtualne złoto które nie ma nawet pokrycia w rzeczywistości? XD
Czy wtedy biegniecie do mennicy i kupujecie monety 1 uncjowe które przy późniejszej odsprzedaży wyceniane są w lombardzie o 20% mniej od średniego kursu z danego dnia?
  • Odpowiedz
xarcy
xarcy
26.12.2025, 10:09:59 via Wykop
  • 6
@Dantte:
Wygląda mi to na bańkę na złocie (porównywalną do 2011, ale mniejszą niż 1979).
  • Odpowiedz
Dantte
Dantte 14.12.2025, 10:16:27
  • 19
#bitcoin #kryptowaluty
Dantte - #bitcoin #kryptowaluty

źródło: tulipp

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To_The_Moon
To_The_Moon
14.12.2025, 14:32:25 via Wykop
  • 4
@Dantte: tak widzę noncoinerów, ich dzieci i wnuki będą miały ich za idiotów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
scriptkitty
scriptkitty
15.12.2025, 09:08:30 via Wykop
  • 1
@nilmerg: Tak
  • Odpowiedz
Dantte
Dantte 09.12.2025, 19:30:51
  • 10
#bitcoin #kryptowaluty

Ból dupci każdego non coinera, disbelifera albo tego który sprzedał bedzie przeogromny w kolejnych latach
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PopeLeon
PopeLeon
PopeLeon
09.12.2025, 19:46:08 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Festiwal_Panczy
Festiwal_Panczy
09.12.2025, 20:47:18 via Android
  • 2
@PopeLeon Na trzeźwo raczej tego posta nie pisał ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
09.12.2025, 11:50:11
  • 606
No to mam. Mazda CX-30 właśnie wyjechała z salonu do mojego życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pod maską:
2.0 benzyna, 186 KM
Automat (bo życie jest za krótkie, żeby
Sin- - No to mam. Mazda CX-30 właśnie wyjechała z salonu do mojego życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...

źródło: IMG_0267

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dantte
Dantte 09.12.2025, 17:05:35 via Wykop
  • 0
@Sin-: ja p------e na orawde istnieją ludzie kupujacy takie smietniki z salonu xd ikz de
  • Odpowiedz
schizoidalny_introwertyk
schizoidalny_introwertyk
09.12.2025, 16:16:57
  • 6
Zaraz wam znowu niedorajdy pociag odjedzie i znowu beda hasla, a moglem kupic #bitcoin po 100k jak bylo tanio a bedziecie kupowac po 180k i sprzedawac po 120k xD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dantte
Dantte 09.12.2025, 16:23:29 via Wykop
  • 0
@Paco_Tragarz: a może Ci się z ziemniakami pomyliło
  • Odpowiedz
KucykMocy
KucykMocy
02.12.2025, 21:24:53
  • 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dantte
Dantte 02.12.2025, 21:36:48 via Wykop
  • 3
@KucykMocy: XD
  • Odpowiedz
Dantte
Dantte 02.12.2025, 21:35:32
  • 7
#bitcoin #kryptowaluty

Vanguard 2024: "Bitcoin nie jest store of value, nigdy nie będziemy oferować zakupu ETFów na naszej platformie
Vanguard 2025: " Zapraszamy do zakupu IBIT ! w pierwszych 30 minutach trejdingu nabiliśmy 1 miliard dolarów volume "
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jegertilbake
jegertilbake
03.12.2025, 00:23:23 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Dantte
Dantte 02.12.2025, 16:06:57
  • 9
#bitcoin #kryptowaluty

Ale jak to, przeciez tutaj na tagu kazdy mówi że spusic w kiblu bezuzytecznego śmiecia, atari juz w 2018 shortowal a goły sie na familioki przeniósł
Dantte - #bitcoin #kryptowaluty

Ale jak to, przeciez tutaj na tagu kazdy mówi że spu...

źródło: jakto333

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dantte
Dantte
Autor
02.12.2025, 16:14:33 via Wykop
  • 0
@qrusherss: pewnie nic ciekawego wnioskując po cenie Bitcoina xd
  • Odpowiedz
Micoin
Micoin
30.11.2025, 14:58:41
  • 5
Halo! Od 15 minut zgłebiałem naukę zwaną Analizą techniczną i jestem nią zafascynowany. Proszę tylko spojrzeć ale najpierw proszę przeczytać kilka tajemniczo i mądrze brzmiących terminów które mnie uwiarygadniają.
Proszę spojrzeć na płaskospad PituPitu, spada? spadło! Bo miało spaść jak pokazała niebieska kreska. Hejter powie że każdy sobie może odpalić Painta i tak narysować. Hehe nic bardziej mylnego, bo Paint w rękach prawdziwego rekina giełdowego to narzędzie porównywalne do AutoCada. To nie tak
Micoin - Halo! Od 15 minut zgłebiałem naukę zwaną Analizą techniczną i jestem nią zaf...

źródło: Analizatechniczna

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dantte
Dantte 30.11.2025, 15:04:30 via Wykop
  • 1
@Micoin: troche amator z Ciebie bo nie ma na tym wykresie chmurki ichichaku
  • Odpowiedz
Micoin
Micoin
29.11.2025, 16:59:25
  • 1
Pododawałem się na jakiś crypto grupkach na FB, What'App tak żeby się otrzeć trochę i porzeszyć znajomość terminologii i skrótów. Nie spodziewałem się że to takie zróżnicowane środowisko. Naciagacze, pseudo eksperci od wciskania jakiś usług, zaproszenie na jakieś dziwne pseudo giełdy z promocją na pierwszy depozyt - Jakieś płatne grupy FB też, podejrzane zaproszenia. Dosłownie kieszeń sama się opróżnia. Nie dziwie się jeżeli ludzie się nabierają bo, sam dziś prawie dałem sie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dantte
Dantte 29.11.2025, 18:38:35 via Wykop
  • 0
@Micoin: spaniała historia
  • Odpowiedz
pan_bogus
pan_bogus
pan_bogus
18.11.2025, 12:53:33
  • 0
Jest tutaj ktoś kto przeprowadził się z Krakowa do Warszawy dla robienia "kariery"/większej ilości pracy? Warto było? Interesuje mnie przede wszystkim branża tech ale w sumie każda perspektywa jest ciekawa

#krakow #warszawa #programowanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dantte
Dantte 18.11.2025, 12:58:23 via Wykop
  • 0
@pan_bogus: xDDDDDDDDDDDD
Ty sobie zartujesz?
  • Odpowiedz
interpenetrate
interpenetrate
interpenetrate
14.11.2025, 09:55:59
  • 1
Nie czaję. Skoro SoFi ma oficjalnie jako bank krypto, to czemu ich cena spada, przecież to powinno wystrzelić tothemoon po takim newsie?
To usa zamierza przerzucać dług w tokeny czy nie? Ludzie uciekają z krypto bo boją się że po dołączeniu ich do fiatów w systemie bankowym usa długi usa rozmydlą ich wartość?
#pytanie #kryptowaluty #bitcoin #gielda #inwestowanie #ekonomia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dantte
Dantte 14.11.2025, 11:39:56 via Wykop
  • 0
@interpenetrate: xD iks de ja p------e debile istnieją
  • Odpowiedz
tomas-minner
tomas-minner
10.11.2025, 11:32:45
  • 0
⚡️Alarm od Santiment: Wieloryby sprzedają, drobni inwestorzy kupują — Ostrzeżenie dla bitcoina

https://bitcoinpl.org/alarm-od-santiment-wieloryby-sprzedaja-drobni-inwestorzy-kupuja-ostrzezenie-dla-bitcoina/

#bitcoin #kryptowaluty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dantte
Dantte 10.11.2025, 14:19:36 via Wykop
  • 3
@9dart: on sam nie wie po co to robi
  • Odpowiedz
Dantte
Dantte 28.10.2025, 15:58:12
  • 2
#bitcoin #kryptowaluty

Taka myśl mnie naszła, oczywiście jeżeli zacząłeś robić to póżniej to też super ale jeżeli zacząłeś stackowac Bitcoina przed saylorem bo rozumiałeś jaki drzemie w nim potencjał to gratulacje dla Ciebie, nie lada z Ciebie móżdżek
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio
28.10.2025, 17:32:16 via Wykop
  • 0
@Dantte: ten legendarny potezny potencjal bitcoina ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

  • Odpowiedz
Calodobowy
Calodobowy
28.10.2025, 18:55:26 via Wykop
  • 0
@daniel-darcio: potencjał Saylora do kupowania moich bagów na górce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 24
  • Strona 2 z 24
  • >
  • ?/
  • Teheran

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.05.2014

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.11.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.07.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking