Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Cycek93

Cycek93

Dołączył 6 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 34
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 34
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
  • Dodane (0)
  • Komentowane (3)
  • Plusowane (31)
LM317K
LM317K
30.12.2019, 16:31:06
  • 81
#grunge #grunger #boomer #doomer #muzyka #heheszki
LM317K - #grunge #grunger #boomer #doomer #muzyka #heheszki

źródło: comment_ouE4Z0xl0VV8GMyfNW0nd7QJvQlvRnQz.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LM317K
LM317K
Autor
30.12.2019, 16:50:54
  • 12
@Kosmiczny_byk: było Grunge ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
SzemranyInkub
SzemranyInkub
30.12.2019, 16:54:55 via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@LM317K: Śmiechłem z tych bootlegów i lasta xD
  • Odpowiedz
oba-manigger
oba-manigger
30.12.2019, 19:56:30
  • 105
Witam, W drugiej części Monsterowej wykreślanki jako pierwszy odpada Monster Espresso, który miał 54.22% głosów i zajmuje 6. miejsce. Oczywiscie wciąż głosujecie na najgorszy smak Monstera.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam, W drugiej części Monsterowej wykreślanki jako pierwszy odpada M...

źródło: comment_EjV8xhGupYJQy4kWrcOyenOJ8aqJGfid.jpg

Pobierz

ZAGŁOSUJ NA NAJGORSZY SMAK MONSTERA

  • Monster Energy 23.8% (296)
  • Monster Energy 44 29.7% (370)
  • Monster Energy The Doctor 17.6% (219)
  • Monster Juiced MangoLoco 14.2% (177)
  • Monster Juiced Ripper 14.6% (182)

Oddanych głosów: 1244

  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

oba-manigger
oba-manigger
Autor
30.12.2019, 19:59:11
  • 43
@xandra: Idź tam lepiej się kłoćić z katolami xD ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
G.....y
G.....y
konto usunięte 30.12.2019, 20:01:52
  • 48
Nie no, wyrzucić chcą mango loco... Wy jesteście r-------i jacyś
  • Odpowiedz
TytyMagSwag
TytyMagSwag
30.12.2019, 16:20:11
  • 4172
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....k
K.....k
konto usunięte 30.12.2019, 16:46:33
  • 850
@TytyMagSwag: plus za bpp xDDD
  • Odpowiedz
Jerry664
Jerry664
30.12.2019, 16:48:00 via Android
  • 1629
@TytyMagSwag 2035 - Maryla Rodowicz gwiazdą Sylwestra z Dwójką
  • Odpowiedz
maximus481
maximus481
27.12.2019, 03:44:21 via Android
  • 1228
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 110
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pathlogan
Pathlogan
27.12.2019, 03:45:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 652
@maximus481: ja bym k-----y dostał, tyle godzin
  • Odpowiedz
maximus481
maximus481
Autor
27.12.2019, 03:49:23 via Android
  • 320
@Pathlogan tak to jest, trzeba oszczędzać na czymś żeby móc robić co innego :D moja "podróż" a raczej jej rozdział niespodziewanie dobiega końca, miałem podróżować jeszcze parę miesięcy żeby dobić do 2 lat w podróży, ale poznałem dziewczynę na 4800m.n.p.m w Himalajach, serce nie sługa i zamierzam spróbować swoich sił w #australia ,na to potrzebuje tez trochę środków, zamiast zapłacić 480zl z kathmandu do Delhi, i potem to samo
  • Odpowiedz
SlenderCzester
SlenderCzester
29.11.2019, 11:07:54 via Android
  • 2079
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pawntheworld
pawntheworld
29.11.2019, 11:09:43
  • 1022
@SlenderCzester: U mnie to samo jak ktoś na podwórku wyrzucał śmieci budowlane. To straż miejska powiedziała żebym sam zrobił wizję lokalną i przeszedł się po wszystkich mieszkaniach i spytał kto robi remont... To oni przyjdą i dadzą mu mandat
  • Odpowiedz
Donmenello
Donmenello
29.11.2019, 11:11:00
  • 1112
@SlenderCzester: I cyk regresik zamiast stówę czy dwie droższe ubezpieczenie xD
  • Odpowiedz
K.....J
K.....J
konto usunięte 10.11.2019, 22:43:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Jak ja nie lubię tych Sneaselów ale tego akat nie pogardzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pokemongo
K.....J - Jak ja nie lubię tych Sneaselów ale tego akat nie pogardzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pok...

źródło: comment_l3mPFTGM4M27e5V3nZYNNJVsVr8lfZ1c.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cycek93
Cycek93 10.11.2019, 22:43:48
  • 1
@KeDreJ: uuu nojs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
chrusto
chrusto
11.11.2019, 06:00:29 via Android
  • 1
@KeDreJ no no. Fajny pokemon tego typu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
srul2016
srul2016
24.08.2019, 23:20:39 via Android
  • 773
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gandern
Gandern
24.08.2019, 23:22:17
  • 182
@srul2016: mount and blade 2 to jedna z niewielu rzeczy która mnie utrzymuje na tym ziemskim niebycie
  • Odpowiedz
C.....D
C.....D
konto usunięte 24.08.2019, 23:33:10
  • 59
@srul2016: teraz do mount and blade doszlo jeszcze Kerbal Space Program 2 na wiosne 2020, to az chce sie zyc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Parszyw
Parszyw
Parszyw
24.08.2019, 20:13:35
  • 641
Chyba mam nową ulubioną restaurację w #poznan ( ͡° ͜ʖ ͡°) polecam na twarzoksiążce zobaczyć zdjęcia syfu pozostawionego przez bąbelki

#madki
Parszyw - Chyba mam nową ulubioną restaurację w #poznan ( ͡° ͜ʖ ͡°) polecam na twarzo...

źródło: comment_lsrytrEtAyFSJvdRwgF8LViAx9gpQqXS.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K.....a
K.....a
konto usunięte 24.08.2019, 20:27:57
  • 99
@Parszyw: Szkoda, że nie od ~13 r.ż ( ಠ_ಠ)
  • Odpowiedz
Yachu
Yachu
24.08.2019, 21:07:19
  • 114
@Parszyw: to taki zabieg marketingowy żeby zyskać klientów czy mają ich sporo i chcą sie pewnej grupy pozbyć?
  • Odpowiedz
ActiZ
ActiZ
25.08.2019, 00:36:43
  • 920
Kopiec kreta to nadciasto, król wypieków cukierniczych
Szanujesz plusujesz
ActiZ - Kopiec kreta to nadciasto, król wypieków cukierniczych
Szanujesz plusujesz

źródło: comment_zeAGQA22FD2ondgleUhI9RIb6FNfrzQK.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....r
S.....r
konto usunięte 25.08.2019, 00:38:36 via Android
  • 35
@ActiZ kremuwka najlepsza
  • Odpowiedz
szczekacz666
szczekacz666
25.08.2019, 07:29:17 via Android
  • 35
@EndlessDream naucz starą gotować elo
  • Odpowiedz
Unahotin
Unahotin
29.07.2019, 14:03:33
  • 289
Mało rzeczy mnie triggeruje na drodze jak to

#ruchdrogowy #prawojazdy #polskiedrogi
Unahotin - Mało rzeczy mnie triggeruje na drodze jak to

#ruchdrogowy #prawojazdy #...

źródło: comment_Jb85IdTHvNi3XpzMy1v1ukivLU3mvuxI.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HenrykMiller
HenrykMiller
29.07.2019, 14:04:51 via Android
  • 342
@Unahotin: są jeszcze kierownicy którzy najpierw odbijają lekko w prawo, żeby skręcić w lewo.
  • Odpowiedz
C.....i
C.....i
konto usunięte 29.07.2019, 14:06:40
  • 304
@K_eM1: O to, że nie jeździ się jak p---a utrudniając innym płynne poruszanie się po drogach. Zamierzasz skręcić to dojedżasz do skraju jezdni, wtedy jest szansa, że kierowca za toba może cie ominąć. Uczą o tym na samym początku kursu na prawko.
  • Odpowiedz
majsterV2
majsterV2
28.07.2019, 11:40:19
  • 1127
#elektronika #humorinformatykow #elektroda #pdk
majsterV2 - #elektronika #humorinformatykow #elektroda #pdk

źródło: comment_oSPg95Ci0gBifyx0HptjGF39sf4gduzj.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S....._
S....._
konto usunięte 28.07.2019, 11:43:27
  • 300
@majsterV2: Idę na obdukcje obrażeń uczuć religijnych, bandyto, zgnijesz w pierdlu w sztumie.
  • Odpowiedz
S....._
S....._
konto usunięte 28.07.2019, 12:04:01
  • 177
@majsterV2: Prokuratorowi będziesz się tłumaczył, mam papier na rozległe obrażenia uczuć religijnych trzeciego stopnia, znaczny ubytek religijności wymagający pokuty powyżej siedmiu dni.

  • Odpowiedz
magnevox
magnevox
magnevox
19.07.2019, 11:10:48
  • 489
Znowu #krakow i znowu #netflix #domzpapieru
magnevox - Znowu #krakow i znowu #netflix #domzpapieru

źródło: comment_hC8ZlnqciEJhjTF8Weziq5iSFD7K2T9R.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzana
dzana
19.07.2019, 12:36:36
  • 279
@magnevox: nawet spoko reklama, nieźle musieli się postarać, żeby coś takiego na rynku postawić
  • Odpowiedz
le1t00
le1t00
19.07.2019, 13:19:28
  • 134
@dzana: wystarczy hajs
  • Odpowiedz
phaxi
phaxi
18.07.2019, 15:47:10
  • 206
zdjencia dup robione przez spermiarzy dostaja setki plusuw a ciekawe ile plusuw moze byc dane dla takiej chomokarty

#neuropa #4konserwy #heheszki #humorobrazkowy #lgbt #teczowepaski #revolut #banki #janpawel2
phaxi - zdjencia dup robione przez spermiarzy dostaja setki plusuw a ciekawe ile plus...

źródło: comment_PVsGu1ILnmCnhfozWumdwiRwrcXPBdho.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prthvi
prthvi
18.07.2019, 16:39:03 via iOS
  • 5
@phaxi: moja lepsza bo pierwsiejsza
  • Odpowiedz
Pan_Mysz
Pan_Mysz
18.07.2019, 16:47:06
  • 6
Masz lewatywę gratis.( ͡° ͜ʖ ͡°)


@doniczkanawykopie: e, to nie chce.
  • Odpowiedz
Birbirgo13
Birbirgo13
18.07.2019, 06:11:52 via Android
  • 751
Grove Street for life

#heheszki #humorobrazkowy #gta
Birbirgo13 - Grove Street for life


#heheszki #humorobrazkowy #gta

źródło: comment_SmXo2nJE6e5A8YZ6c697vq9Qo2wHilli.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZdenkeGrygiera
ZdenkeGrygiera
18.07.2019, 07:24:53
  • 26
@Dinozaur_pelen_nostalgii: na silniku IV
  • Odpowiedz
yeloneck
yeloneck
18.07.2019, 07:38:10
  • 69
@Dinozaur_pelen_nostalgii: V ma podobny silnik do SA. Samochody jak kartony, zniszczeń nie ma, wszystkie auto prowadzą się tak samo. Odpalaj SA i graj, różnicy nie zobaczysz.
  • Odpowiedz
PiwoMiStygnie
PiwoMiStygnie
18.07.2019, 14:08:20
  • 2663
Do rozdania KOD NA DOŁADOWANIE PORFTELA STEAM 50 ZŁ

Żeby wziąć udział w losowaniu wystarczy tylko zaplusować ten wpis.
Losowanie jutro o 20 mirkolosem

Jeżeli macie trochę czasu wieczorem, chciałem was zaprosić na poł-finały mistrzostw Europy PUBG na twich'u, które będzie komentował po polsku mój bliski znajomy "LLLULAAA"
PiwoMiStygnie - Do rozdania KOD NA DOŁADOWANIE PORFTELA STEAM 50 ZŁ 

Żeby wziąć ud...

źródło: comment_k2kbIzEn2pGt0VXFe58un54g8Br6xdCz.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xedarr
xedarr
18.07.2019, 14:16:06
  • 8
@PiwoMiStygnie: I tak byłoby oglądane, bez Twojej zachęty, ale szanuję za inicjatywę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W.....7
W.....7
konto usunięte 18.07.2019, 15:16:10
  • 13
@PiwoMiStygnie: dej kupiem pubga ew. reczniki z silowni i wysle rodzinie z polski zeby miala w czym chodzic #pdk
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Kuba Kowalczyk

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.05.2022

    Rocznica

Wykop © 2005-2025

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking