Witam, W drugiej części Monsterowej wykreślanki jako pierwszy odpada Monster Espresso, który miał 54.22% głosów i zajmuje 6. miejsce. Oczywiscie wciąż głosujecie na najgorszy smak Monstera.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka




























źródło: comment_ouE4Z0xl0VV8GMyfNW0nd7QJvQlvRnQz.jpg
Pobierz