Wpis z mikrobloga

Mój szwagier miał głośną pobudkę rano, otóż w jego ogrodzenie, że tak powiem, #!$%@?ł jakiś typ osobówką xD kiedy szwagierek ubrał się i wyszedł z domu, chłop juz pakował swój wrak pospiesznie na lawetę i na widok szwagra zaczęli uciekać z miejsca zdarzenia xDD rozumiecie to? Nagrało ich kilka monitoringów, numery, twarze, wszystko. Od razu telefon na policje, sprawcy zostali już zatrzymani. Najzabawniejsze jednak jest to, że pan bagietmajster próbował szwagra skłonić do odnalezienia sprawcy samemu, bo tak będzie szybciej xD. Bez postraszenia telefonem do wydziału kontroli komendy wojewódzkiej to się czasem nie da
#patologia #policja #polska #heheszki
SlenderCzester - Mój szwagier miał głośną pobudkę rano, otóż w jego ogrodzenie, że ta...

źródło: comment_B7IOI0NGbQHeHUStvOL0o2fBJcfPSRge.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@SlenderCzester: U mnie to samo jak ktoś na podwórku wyrzucał śmieci budowlane. To straż miejska powiedziała żebym sam zrobił wizję lokalną i przeszedł się po wszystkich mieszkaniach i spytał kto robi remont... To oni przyjdą i dadzą mu mandat
  • Odpowiedz
@SlenderCzester:

Najzabawniejsze jednak jest to, że pan bagietmajster próbował szwagra skłonić do odnalezienia sprawcy samemu, bo tak będzie szybciej xD


()

Od czego w takim razie jest policja?
  • Odpowiedz
@SlenderCzester: ja sobie kiedyś jadę autobusem i coś tam nawijam z pasażerem bo zapytał mnie czy jestem ukraińcem, z jakiegoś powodu dużo ludzi tak myśli bo ponoć dziwnie zaciągam
no i dojeżdżamy do skrzyżowania na takiej typowej wiosce, czyli droga główna krzyżuje się z lokalną, przy czym droga główna to taka na której dwa auta mogą się rozminąć, a ta lokalna to jakiś totalny #!$%@?
wtedy był w dodatku w remoncie
  • Odpowiedz
Mój szwagier miał głośną pobudkę rano, otóż w jego ogrodzenie, że tak powiem, #!$%@?ł jakiś typ osobówką xD kiedy szwagierek ubrał się i wyszedł z domu, chłop juz pakował swój wrak pospiesznie na lawetę i na widok szwagra zaczęli uciekać z miejsca zdarzenia xDD rozumiecie to? Nagrało ich kilka monitoringów, numery, twarze, wszystko. Od razu telefon na policje, sprawcy zostali już zatrzymani. Najzabawniejsze jednak jest to, że pan bagietmajster próbował szwagra skłonić
  • Odpowiedz
@SlenderCzester: Twój szwagier jakiś opóźniony jest? Ile się ubierał? Godzinę? Typ zdążył #!$%@?ć, dojść do siebie, zadzwonić po lawetę, załadować lawetę i #!$%@?ć XD a szwagier wstał, kawka, szluga, stolec, mycie ząbków, gajer uszył, ubrał i dopiero wyszedł? XD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz