Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko185
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
CoYoT

CoYoT

Dołączył 18 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 31136
  • Znaleziska 1247
  • Mikroblog 29889
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 42

747

"Piąty element" ma 25 lat. Nastoletnia fantazja Luca Bessona

"Piąty element" ma 25 lat. Nastoletnia fantazja Luca Bessona

Luc Besson wpadł na pomysł "Piątego elementu" jako nastolatek. W wieku 16 lat napisał kilkaset stron opowieści osadzonej 2300 roku. Jak sam później wspominał, była ona do kitu, ale praca nad projektem uratowała go przed śmiercią z nudów..

jacom
z
film.interia.pl
dodany: 07.05.2022, 08:27:47
  • 100
  • #
    swiat
  • #
    film
  • #
    kino
  • #
    ciekawostki
CoYoT
CoYoT 07.05.2022, 12:14:00 via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
Geniusz tego filmu widać przede wszystkim w fakcie, że nie zestarzał się kompletnie. Jakby dziś wszedł do kin, to wcale nie byłoby obciachu.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Matula11
Matula11
Matula11
03.05.2022, 11:39:34
  • 55
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT
CoYoT 03.05.2022, 21:46:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matula11: Hello Will, welcome to wykop. Your Polish is pretty good.
  • Odpowiedz
D.....r
konto usunięte 03.05.2022, 07:34:18 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2620
Gdzieś na deptaku w Polsce ( ͡º ͜ʖ͡º)

#heheszki
D.....r - Gdzieś na deptaku w Polsce ( ͡º ͜ʖ͡º)



#heheszki

źródło: comment_1651563257Z9wpA305mIrK4IcsuzbtRn.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT
CoYoT 03.05.2022, 21:22:22 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
urarthone
urarthone
13.04.2022, 16:22:47
  • 168
Zapraszam na #garscnewsow 13 kwietnia

TXT tutaj.
urarthone - Zapraszam na #garscnewsow 13 kwietnia

TXT tutaj.

źródło: comment_1649866742AyPSyG5wpXxBH0FEaAU6PW.jpg

Pobierz

News dnia to...

  • Raport Smoleński i ujawnione zdjęcia 16.0% (140)
  • Nie żyje "Budyń" z zespołu Pogodno 5.1% (45)
  • Koronawirus nie odpuszcza w Chinach 6.4% (56)
  • Przerwa w meczu przez Ramadan 7.1% (62)
  • Bójka księży 8.0% (70)
  • Atak w Nowym Jorku 6.9% (60)
  • Podwyżka na mieszkania dla posłów 22.1% (193)
  • Szwecja i Finlandia chce do NATO 28.5% (249)

Oddanych głosów: 875

  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT
CoYoT 13.04.2022, 20:46:50 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
JanParowka
JanParowka
04.04.2022, 09:14:41
  • 1173
Rozmiar flagi (bandery) z hiszpańskiego statku podczas bitwy o Trafalgar, 1805r

#ciekawostki #statki #gruparatowaniapoziomu #morze
JanParowka - Rozmiar flagi (bandery) z hiszpańskiego statku podczas bitwy o Trafalgar...

źródło: comment_1649063675Vraumo5meNLwxidYgrKwJK.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT
CoYoT 04.04.2022, 20:01:33 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JanParowka: Coś Ty pedzioł? Bandera?
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
14.03.2022, 05:38:03
  • 1855
Codzienny powrót na wieś ze szkoły z miasta powiatowego

jmuhha - Codzienny powrót na wieś ze szkoły z miasta powiatowego

SPOILER

źródło: comment_1647236282Az6KIFVjFz5KqIcgpkxrsj.jpg

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT
CoYoT 14.03.2022, 10:26:44 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zeterka: A i tak mądrale na głównej będą gadać, że Polacy wygodni i nie chcą bojkotować ropy, a mogłoby wsiąść na rower
  • Odpowiedz

4796

Wezwanie do bojkotu Auchan, Leroy Merlin i Decathlon za pozostanie w Rosji

Wezwanie do bojkotu Auchan, Leroy Merlin i Decathlon za pozostanie w Rosji

Auchan, Decathlon, Leroy Merlin czy Lorenz nie zamierzają wycofać się z Rosji. Leroy Merlin zamierza wypełnić lukę po konkurentach, a Lorenz otworzył właśnie fabrykę w Kirishi. Internauci wzywają do bojkotu tych marek.

Wirtualnemedia_pl
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 14.03.2022, 05:53:52
  • 400
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    swiat
  • #
    ekonomia
CoYoT
CoYoT 14.03.2022, 07:48:39 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sylwek2k: Czyli sugerujesz całkowity paraliż miast, bo komunikacja miejska nie jest przystosowana nawet o przyjęcie 20% ludzi, a co dopiero 90%?
CoYoT
CoYoT 14.03.2022, 07:58:55 via Wykop Mobilny (Android)
  • -1
@vitek6: Jak rozjebiesz naszą gospodarkę to pomagasz też Rosji. Tu nie chodzi o wygodę, ale całkowity paraliż.
CoYoT
CoYoT 14.03.2022, 08:59:09 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vitek6: Zamykanie rosyjskich sklepów nie rozjebuje naszej gospodarki, zgadza się.
CoYoT
CoYoT 14.03.2022, 09:02:36 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sylwek2k: Do pracy mam 10km. Dzieci to dwulatki, bliźniaki, 3 km w innym kierunku. Jak rozumiem mam obciąć godziny pracy o 20% i tyleż mniej przychodu, a zatem odprowadzić też tyle mniej podatku do budżetu.
Ja rozumiem, że ktoś może mieć pracę 3 przystanki od domu, mieszka sam i dla niego nawet pójście z buta to rozwiązanie, ale świat nie jest taki prosty.
CoYoT
CoYoT 14.03.2022, 09:03:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vitek6: No fakt, słabsza gospodarka rosyjska to silniejsze gospodarki państw ościennych. Zgadza się.
CoYoT
CoYoT 14.03.2022, 09:04:57 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sylwek2k: Pochwal się w jaki sposób Ty działasz. Bo ja już przeznaczyłem sporo swojego czasu i co najmniej parę tysięcy złotych na pomoc. Jeśli będę słuchał Twoich rad to nie będę miał na to ani czasu ani pieniędzy.
CoYoT
CoYoT 14.03.2022, 09:07:33 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Piootreek: Elektryki? Może w dużych miastach. A prąd też bierze się z nieodnawialnych źródeł energii, bo odnawialne to w Polsce margines.
CoYoT
CoYoT 14.03.2022, 09:58:27 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sylwek2k: Zapomniałeś napisać jak pomagasz Ty. Podejrzewam, że Twój jedyny wkład to bojkot czegoś, czego i tak byś nie kupił.
c.....t
c.....t
konto usunięte 12.03.2022, 11:25:46 via Android
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT
CoYoT 13.03.2022, 07:19:26 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@crest: Biedni uchodźcy
  • Odpowiedz

2125

W końcu tzw. zwykli Rosjanie zaczynają się orientować

Pokaż treści 18+

W końcu tzw. zwykli Rosjanie zaczynają się orientować

Pewnie to wyjdzie banalnie ale w sumie... Od początku wojny czytam rosyjskie portale, próbuję z nimi rozmawiać, uświadamiać i zachęcać do aktywności. Na pewno nie ja jeden to robię, być może to daremne, ale w wolnym czasie w zasadzie za dużo mnie to nie kosztuje (poza nerwami ;). Generalnie jest...

lisciasty
z
wykop.pl
dodany: 06.03.2022, 22:55:53
  • 175
  • #
    europa
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
CoYoT
CoYoT 07.03.2022, 07:15:20 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jeśli ktoś ma jakiś dobry, sensowny tekst po rosyjsku, który można wklejać na portalach dla Rosjan, to bym prosił. Chodzi o coś uświadamiającego, co nakieruje ich na to gdzie szukać wiarygodnych informacji i pokrótce wyjaśni co naprawdę się dzieje.
Chętnie pozwolę pracownikom poświęcić pół godziny dziennie w ramach pracy na postowanie tego na rosyjskich stronach, ale potrzebny jest gotowiec, który nie kaleczy języka, bo nikt u nas nie mówi po ruski. ;)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

567

Abramowicz zainwestował w londyński klub Chelsea na życzenie i polecenie Putina

Pokaż treści 18+

Abramowicz zainwestował w londyński klub Chelsea na życzenie i polecenie Putina

Po tym, jak wskutek nałożonych sankcji Roman Abramowicz został zmuszony do zakończenia swoich rządów w Chelsea, na jaw zaczęły wychodzić kolejne szokujące fakty. Oligarcha miał zainwestować w londyński klub nie z uwagi na swoje zamiłowanie do piłki nożnej, ale na życzenie i polecenie Władimira Pu...

dr00
z
sport.pl
dodany: 06.03.2022, 12:15:38
  • 28
  • #
    sport
  • #
    rosja
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    abramowicz
CoYoT
CoYoT 07.03.2022, 07:02:23 via Wykop Mobilny (Android)
  • -1
Na pewno nie było wiadomo przedtem. Po prostu wcześniej nikomu to nie przeszkadzało, bo pieniądz nie śmierdzi. Teraz już nie lubi Abramowicza, John, więc możemy ujawnić te "szokujące fakty".
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Tommy__
Tommy__
27.02.2022, 16:16:17 via Android
  • 815
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT
CoYoT 27.02.2022, 22:17:15 via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Tommy__: I to mnie dziwi, że te miernoty komunistyczne zamiast być przeciętniakiem w kraju kapitalistycznym i żyć na fajnym poziomie, woleli być królami gówna i żyć w sumie na niższym poziomie niż jakiś agent ubezpieczeniowy w USA.
  • Odpowiedz

1822

Francja. Władimir Putin musi zrozumieć, że NATO ma broń jądrową

Pokaż treści 18+

Francja. Władimir Putin musi zrozumieć, że NATO ma broń jądrową

Francuski minister spraw zagranicznych Jean-Yves Le Drian w wywiadzie dla telewizji TF1: Myślę, że Władimir Putin musi również zrozumieć, że Sojusz Atlantycki jest sojuszem nuklearnym. To wszystko, co powiem na ten temat.

Szewczenko
z
rp.pl
dodany: 24.02.2022, 21:14:39
  • 131
  • #
    swiat
  • #
    francja
  • #
    nato
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
CoYoT
CoYoT 24.02.2022, 23:42:56 via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Radokop: Dlatego w normalnym kraju po 2 kadencjach robisz wypad. Tylko ten oszołom nie wygrał wyborów demokratycznie.

821

Rosyjscy oligarchowie śmieją się światu w twarz! Ich nie objęły żadne sankcje

Pokaż treści 18+

Rosyjscy oligarchowie śmieją się światu w twarz! Ich nie objęły żadne sankcje

Zachód zareagował nałożeniem sankcji na Rosję. Ich celem jest uderzenie w gospodarkę wschodniego mocarstwa, tak aby skutki finansowe zmusiły Putina do wycofania wojsk. Mimo buńczucznych zapowiedzi Zachodu, rosyjscy miliarderzy śmieją się światu w twarz i dalej bezkarnie prowadzą swoje interesy.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 23.02.2022, 14:35:20
  • 71
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    sankcje
  • #
    biznes
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
CoYoT
CoYoT 23.02.2022, 20:04:30 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lemurbb: Jak to k---a jest, że kacapy, które non stop dążą do wojny, nazywają wszystko co się da "pokój"?

981

"POTRZEBNE INFORMACJE" - Denerwują Cię gadające kasy samoobsługowe w biedronce?

"POTRZEBNE INFORMACJE" - Denerwują Cię gadające kasy samoobsługowe w biedronce?

Podpisz petycję do Jeronimo Martins o wyciszenie kas samoobsługowych w Biedronce z możliwością włączenia dźwięku dla tych, którzy tego chcą/potrzebują (tak jak jest np. w Rossmannie). Ulżyjmy klientom i pracownikom!

agluszak
z
secure.avaaz.org
dodany: 20.02.2022, 15:02:51
  • 291
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    biedronka
  • #
    zakupy
  • #
    handel
CoYoT
CoYoT 20.02.2022, 21:16:22 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cohontes: To z chlebem to jest jakiś bug w sofcie. To się dzieje jak najpierw dodasz np. bułki i potem chcesz dodać chleb, zmieniasz kategorię i wtedy z jakiegoś powodu pokazuje tylko jeden rodzaj. Trzeba zatwierdzić to co już masz dodane i na nowo zacząć dodawać pieczywo.
CoYoT
CoYoT 20.02.2022, 10:50:11 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Wiecie co jest niedorzeczne w tych całych pato walkach? Taki typ dostanie po mordzie i potem trafia do szpitala gdzie jest leczony z naszych składek. Na własne życzenie dał sobie oklepać gębę, a ratownicy medyczni i lekarze muszą czekać na niego w pogotowiu, żeby udzielić mu pomocy jak dostanie dzwona.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

f.....b
f.....b
konto usunięte 19.02.2022, 08:52:52
  • 640
Dla odmiany od ostatnich postów o suvach, wrzucamy tu naszym zdaniem najładniejsze coupe 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
(te luksusowe jak i zwykłe za 3k civici) a ja otwieram z Alfa GT
#motoryzacja #samochody #carboners
f.....b - Dla odmiany od ostatnich postów o suvach, wrzucamy tu naszym zdaniem najład...

źródło: comment_1645260771HwAubL4n1lIj9ualHkQzg7.jpg

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoYoT
CoYoT 19.02.2022, 20:22:54 via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fsck_sdb: Smutek, że już nie mam
CoYoT - @fsck_sdb: Smutek, że już nie mam

źródło: comment_1645302174egQp4X0sFOq3ZnIM355hB6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18
  • Strona 2 z 18
  • >

Wojtek Krawczak

  • Szczecin

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.05.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.02.2022

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.01.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.04.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking