Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
CoJaToNieTY

CoJaToNieTY

Dołączył 11 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8560
  • Znaleziska 1569
  • Mikroblog 6991
  • Obserwujący 32
  • Obserwowane 36
DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
21 godz. i 10 min temu
  • 477
Turystka pogryziona przez JSW na skraju bankructwa


Bot losowo łączy 2 tytuły z popularnych znalezisk w jedno "zdanie".
#dwielinie ☕ postaw kawę
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoJaToNieTY
CoJaToNieTY 19 godz. i 58 min temu via Wykop
  • 92
@Janek_dzbanek: taguj #gielda niech wiedzą w co inwestują
  • Odpowiedz
RobieZdrowaZupke
RobieZdrowaZupke
14.06.2026, 23:08:46
  • 1
RobieZdrowaZupke

źródło: 1000016982

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoJaToNieTY
CoJaToNieTY przedwczoraj, 05:09:02 via Wykop
  • 0
@RobieZdrowaZupke: To jest właśnie ta potęga polskich powstań xD
  • Odpowiedz
Strajk_Kobiet
Strajk_Kobiet
przedwczoraj, 01:45:59
  • 3
#przegryw Żydostwo jest przede wszystkim skorelowane z Idiotyzmem. Syjoniści to kretyni
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoJaToNieTY
CoJaToNieTY przedwczoraj, 05:06:05 via Wykop
  • 0
@Strajk_Kobiet: dlatego dostają tyle nagród Nobla?
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
09.06.2026, 08:52:23
  • 19
Zrobiłem 30 kg na ławeczce na 3 razy! Chwila odpoczynku i będę podejmował próbę z 32.5. bez asekuracji ale mam nadzieję że nic mi nie strzelił #przegryw #chwalesie #silownia #mirkokoksy
Holetoanother_universe - Zrobiłem 30 kg na ławeczce na 3 razy! Chwila odpoczynku i bę...

źródło: e257ffff0b424009af96bae9b7c6cee6

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoJaToNieTY
CoJaToNieTY 09.06.2026, 10:32:03 via Wykop
  • 1
@Hole_to_another_universe: ale na hantlach? Czy sztanga? xD
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
03.06.2026, 11:49:41
  • 356
#gielda xD myślałem że to mem, a dzisiaj wpłacałem hajs na szczura to mi alior zablokowal i zadzwonili pytając się czy ktoś mnie namawia do tych przelewów

Ale kusiło powiedzieć że "tag giełda nagania mnie na śmieciuchy z nasdaczi"
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoJaToNieTY
CoJaToNieTY 03.06.2026, 12:11:06 via Wykop
  • 1
@ProfesorP1ZDAN: Gnorts Mr Alien namawia
  • Odpowiedz

1326

Starzy przechlali całą karierę, młodzi robią ch****ą muzykę

Pokaż treści 18+

Starzy przechlali całą karierę, młodzi robią ch****ą muzykę

Artyści, albo ci starzy przechlali całą karierę, p******i, albo ci młodzi robią taką ch****ą muzykę czy obraz, że nikt tego nie chce oglądać, a domagają się naszych pieniędzy. Nie ma na to naszej racji. Jak mają nasze pieniądze iść, to na dzieci, na drogi, a nie na jakieś k***y i ć****w. Dobrze mówi

PIAN--A_A--KTYWNA
z
plotek.pl
dodany: 01.06.2026, 06:47:57
  • 151
  • #
    muzyka
  • #
    pieniadze
CoJaToNieTY
CoJaToNieTY 01.06.2026, 14:08:52 via Wykop
  • 0
@lukaszbogaczek: @997patrzy w sumie z muzyki nie kojarzę nawet utworu chyba, ale wiem że chłop kręci dobry biznes i gra z 600 koncertów rocznie, więc go akurat szanuję xD
Latarenko
Latarenko
01.06.2026, 12:11:13
  • 13
#polityka #bekazlewactwa #bekazpodludzi #konfederacja

Dokładnie rok temu to nie Karol Nawrocki wygrał wybory, tylko zwyciężyła Polska.

Jak na razie najlepszy prezydent jakiego mieliśmy.
Latarenko - #polityka #bekazlewactwa #bekazpodludzi #konfederacja

Dokładnie rok temu...

źródło: obraz_2026-06-01_141034310

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoJaToNieTY
CoJaToNieTY 01.06.2026, 14:04:14 via Wykop
  • 2
@Latarenko: chłop jedyne co robi to zamraża jakiekolwiek działania xD
Ja to bym ogólnie rozwiązał rząd i urząd prezydenta, wyjdzie na to samo obecnie a koszty niższe.
Nawrocki nie jest zły, ale przez media PiSowskie wychodzi na klauna bo chłopa co wygląda jak patus traktują jak półboga. Może byłby spoko gdyby faktycznie on decydował a nie prezes. Bo w sumie co za różnica kto z PiSu tam jest skoro nie
  • Odpowiedz
CoJaToNieTY
CoJaToNieTY 27.05.2026, 14:12:31
  • 1
Załóżmy fundusz inwestycyjny, wszystko w szczura
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

deziom
deziom
27.05.2026, 09:25:50
  • 15
#gielda
deziom - #gielda

źródło: 1000138208

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoJaToNieTY
CoJaToNieTY 27.05.2026, 11:30:07 via Wykop
  • 0
@deziom: ojj od 2018 to ten Mirek mógł kupę siana na tym zarobić
  • Odpowiedz
CoJaToNieTY
CoJaToNieTY 27.05.2026, 10:10:25
  • 0
Kompromitacja leszcza
#meczennicyxtb
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vanderwill
Vanderwill
26.05.2026, 13:26:18
  • 417
Z ilu obietnic do tej pory wywiązał się Batyr?

#kiciochpyta #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #polska #batyr #prezydent
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoJaToNieTY
CoJaToNieTY 26.05.2026, 14:10:28 via Wykop
  • 0
@Vanderwill: jak ma spełnić jak Tusk go gnębi???? Wszystkie będą spełnione tylko trzeba rząd do dymisji podać
  • Odpowiedz
Kotusiowy
Kotusiowy
21.05.2026, 05:21:17
  • 3
#przegryw #nioskaklatwy #gownowpis #kotkiprzegrywu
Kotusiowy - #przegryw #nioskaklatwy #gownowpis #kotkiprzegrywu

źródło: 50571

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoJaToNieTY
CoJaToNieTY 21.05.2026, 07:14:57 via Wykop
  • 1
@Kotusiowy: dziękuję
  • Odpowiedz
bezrobotnymysliwy78
bezrobotnymysliwy78
21.05.2026, 06:21:57
  • 1
Co to za dewiacja obywatelska ze w dowodzie osobistym jest napisane ,,płeć/S-X,, ja sobie tego nie życzę #przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoJaToNieTY
CoJaToNieTY 21.05.2026, 06:51:38 via Wykop
  • 1
@bezrobotnymysliwy78: nie bzikasz - nie masz praw obywatelskich
  • Odpowiedz
ChaoticNeutralGodd
ChaoticNeutralGodd
21.05.2026, 06:16:07
  • 2
Szachy 5D, by nigdy nie mieć wyboru, albo mieć iluzję, w dodatku koślawą.
Jak nie chcecie rządów konserw to musicie mieć uśmiechnięte PO i dymanie bez mydła, bo uśmiechnięci lubią uprzykrzać życie od strony ekonomicznej i biurokratycznej
Jak nie chcecie konsekwencji „uśmiechniętych” w postaci imigrantów, zielonego ładu to musicie zaakceptować rządy średniowiecznych dzbanów jak Braun czy konfa.
Jak chcecie jakiś złoty środek to macie PiS, który też święty nie jest.
Jak jesteś
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoJaToNieTY
CoJaToNieTY 21.05.2026, 06:40:53 via Wykop
  • 0
@ChaoticNeutralGodd: Model Szwajcarski jest spoko jeśli większość społeczeństwa jest wykształcona, tam większość osób pracuje w usługach i ma sporą wiedzę na temat funkcjonowania państwa. W Polsce ludzie są na to po prostu zbyt mało doedukowani
  • Odpowiedz
Rembrant
Rembrant
20.05.2026, 10:18:07
  • 227
Na zdjęciu około 80% papryczek w gruncie Jalapeno, Padrone, Pepperoni, Cherry Bomb

Mój tag #jalapenofarm

#chilihead #ogrodnictwo #gotujzwykopem #ostrezarcie
Rembrant - Na zdjęciu około 80% papryczek w gruncie Jalapeno, Padrone, Pepperoni, Che...

źródło: temp_file3010284508327906137

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoJaToNieTY
CoJaToNieTY 20.05.2026, 11:54:47 via Wykop
  • 22
@Rembrant: w końcu jakiś wartościowy content
  • Odpowiedz
mamracjewieszotym
mamracjewieszotym
18.05.2026, 07:37:32
  • 4
#ukraina #rosja #wojna #koncert Na ukrainie ponoć jest jakaś wielka wojna ale tysiące ludzi bawią się w Kijowie. Ciekawe. Nie widać tego strachu :)
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoJaToNieTY
CoJaToNieTY 18.05.2026, 12:02:05 via Wykop
  • 0
@mamracjewieszotym: szkoda że w Moskwie już się tak nie pobawią co? XD
  • Odpowiedz
CoJaToNieTY
CoJaToNieTY 15.05.2026, 07:13:56
  • 6
Tak to jest słuchać wykopków którzy jak zwykle mówili że nawet nie mam co dinozaura uśredniać xD
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoJaToNieTY
CoJaToNieTY
Autor
15.05.2026, 09:06:25 via Wykop
  • 0
@NimooZysku: @jungerpl ok, czyli lecimy na 40-45 xD
  • Odpowiedz
PozdroMleczny
PozdroMleczny
12.05.2026, 12:49:17
  • 24
Orlen, kghm prawie w ath szczur powyzej 100 ziko wszysko rośnie nie mówiąc o polprzewodnikach zaa oceanem a na wykopie pytania czy wchodzić w modivo -60% rocznie xDddddddddddd
#gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoJaToNieTY
CoJaToNieTY 12.05.2026, 14:19:27 via Wykop
  • 0
@PozdroMleczny: No tak, bo wiadomo że trzeba kupować na górce xD
Pamiętam jak CDR spadł na 100zł i ludzie pisali żeby nie brać
  • Odpowiedz
CoJaToNieTY
CoJaToNieTY 12.05.2026, 12:19:11
  • 0
Na ilu byście wchodzili w Modivo? Myślę że kiedyś odbije, tylko zastanawiam się gdzie podłoga xD
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoJaToNieTY
CoJaToNieTY
Autor
12.05.2026, 14:09:25 via Wykop
  • 0
@balagan_: po prostu strata na Dino to za mało xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >
  • 298 322 517 333 628

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.12.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 17.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.12.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.06.2018

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking