Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Broda85

Broda85

Dołączył 6 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 434
  • Znaleziska 151
  • Mikroblog 283
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 41

4

Jak DHL traktuje klientów. Historia z próbą dostarczenia paczki :(

Jak DHL traktuje klientów. Historia z próbą dostarczenia paczki :(

W dniu 13.06 zamawiałem w internecie kompakt. Opłaciłem, dostałem informacje, że wysyłka nastąpi w ciągu 4-6 dni roboczych. Była to sobota, więc spodziewałem się, że będzie to pod koniec następnego tygodnia.

Broda85
z
jpst.it
dodany: 08.07.2020, 10:15:26
  • 3
  • #
    polska
  • #
    dhl
  • #
    kurier
  • #
    paczka
  • #
    infolinia
  • #
    reklamacja
Broda85
Broda85
Autor
08.07.2020, 10:52:57
  • 0
@tomasz-saczynski:
Ok, może i nie ma obowiązku podawania, ale jakoś inne firmy kurierskie to robią :)
14 dni kalendarzowych, które już minęły, więc mam do czego się przyczepić.

6

Dodatek solidarnościowy i zasiłek dla bezrobotnych jeszcze wyższy niż...

Dodatek solidarnościowy i zasiłek dla bezrobotnych jeszcze wyższy niż...

W dniu dzisiejszym poinformowano, że Senat przegłosował podwyższenie dodatku solidarnościowego oraz zasiłku dla bezrobotnych do kwoty 1500 zł. Ustawa znów trafi do Sejmu.   18 czerwca Senat przyjął poprawki do ustawy o dodatku solidarnościowym, które przewidują podwyższenie kwoty ś

teleskopka
z
fxmag.pl
dodany: 18.06.2020, 19:07:16
  • 4
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    pieniadze
  • #
    praca
  • #
    biznes
Broda85
Broda85 19.06.2020, 13:51:17
  • 0
Wszędzie jest napisane, że jeśli ktoś stracił pracę po 15 marca, a na stronie prezydenta po 31 marca. Jak to w końcu jest?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Horkheimer
Horkheimer
04.04.2020, 16:14:20
  • 0
Jak sądzicie, cena 19,90zł za jedną sztukę zwykłej maseczki (picrel) to gruba przesada, czy jeszcze ujdzie? Dziś widziałem stoisko przed Carrefourem, jakaś Julka sprzedawała. Miała też inne, ale odgięło mnie po usłyszeniu tej ceny, więc nie pytałem. #koronawirus
PS. Wiem, wolny rynek - nie zamierzam nikogo podawać do UOKiKu czy coś takiego, po prostu pytam jakie realia są u Was.
Horkheimer - Jak sądzicie, cena 19,90zł za jedną sztukę zwykłej maseczki (picrel) to ...

źródło: comment_158601677680S2rJLQoGKr1XkwqhzJWX.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Broda85
Broda85 04.04.2020, 16:19:01 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Horkheimer: apteka Kraków dziś po 5.90
  • Odpowiedz
B.....y
konto usunięte 05.02.2020, 15:45:17
  • 0
O co chodzi z ogłoszeniami o pracę w Leroy Merlin? One bez przerwy wiszą na kilku portalach, zarówno obsługa klienta, sprzedawca, jak i magazynier. Stamtąd tak często ludzie uciekają? Tak często ich zwalniają? Słyszałem że w niektórych miejscach (na przykład w Mcdonaldzie) zwalniają ludzi bez powodu, w Leroy też tak jest?
#praca #pytanie #leroymerlin #rynekpracy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Broda85
Broda85 14.03.2020, 08:11:12 via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Borealny: Pracownicy odchodzą, bo słabe zarobki i mobbing. Warunki pracy też nie za ciekawe. Kierownictwo zarozumiałe. Szkoda słów.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 4 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.03.2024

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking