Wszędzie jest napisane, że jeśli ktoś stracił pracę po 15 marca, a na stronie prezydenta po 31 marca. Jak to w końcu jest?
Jak DHL traktuje klientów. Historia z próbą dostarczenia paczki :(

W dniu 13.06 zamawiałem w internecie kompakt. Opłaciłem, dostałem informacje, że wysyłka nastąpi w ciągu 4-6 dni roboczych. Była to sobota, więc spodziewałem się, że będzie to pod koniec następnego tygodnia.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #




Ok, może i nie ma obowiązku podawania, ale jakoś inne firmy kurierskie to robią :)
14 dni kalendarzowych, które już minęły, więc mam do czego się przyczepić.