Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko122
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BoloMaster

BoloMaster

Dołączył 8 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 27853
  • Znaleziska 486
  • Mikroblog 27367
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 265
vorky
vorky
14.05.2026, 10:22:24
  • 41
Mecz z Widzewem na zawsze w pamięci ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz #heheszki #ekstraklasa #dolnoslaskitygrys
vorky - Mecz z Widzewem na zawsze w pamięci ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz #h...

źródło: 1000037161

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 14.05.2026, 10:29:48 via Android
  • 2
@vorky: konfident z wielkim ego, dostał brutalną weryfikację w ekstraklasie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
DzdzystyDzejson
DzdzystyDzejson
14.05.2026, 07:17:14
  • 0
(✌ ゚ ∀ ゚)☞
#nba
DzdzystyDzejson - (✌ ゚ ∀ ゚)☞
#nba

źródło: 1000035296

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 14.05.2026, 07:22:42 via Android
  • 0
@DzdzystyDzejson: liczyłem na kolejne spektakularne game7 brodatego dziwkarza, ale Pistons okazali się jeszcze większymi przegrywami( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 13.05.2026, 17:51:49
  • 5
Żegnamy Arkę bez żalu, nikt za tym antyfutbolem tęsknił nie będzie.
Zabrakło rozmowy motywacyjnej, jak przed pamiętnym meczem z GieKSą( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heremorie
heremorie
13.05.2026, 17:25:53
  • 4
#mecz
heremorie - #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 13.05.2026, 17:45:03 via Android
  • 0
@heremorie: kto dopuścił do odbioru taki bubel( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Demon_Cleaner
Demon_Cleaner
10.05.2026, 19:25:36
  • 2
J----i Wizards wreszcie trafili szostke w totka xD
#nba
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 11.05.2026, 06:15:11 via Android
  • 0
@DonTadeo: Wizards i PO? Ta śmieciowa organizacja jest skazana na przeciętność. Tam nawet nie ma trenera, tylko jakiś przebieraniec. Indiana wyszła na frajerów, strasznie przepłacili za Zubaca( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 10.05.2026, 19:00:48
  • 2
Właśnie ukończyłem remake RE2 Leonem. Warto grać jeszcze jako Claire? Czy to ta sama historia i lepiej brać się za RE3?
#residentevil #gry
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548
96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548
96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548
10.05.2026, 19:30:40 via Wykop
  • 7
Warto grać jeszcze jako Claire?


@BoloMaster: Moim zdaniem warto. Trafiasz do miejsc, gdzie Leonem nie wejdziesz. Część etapów się różni (np. inaczej zdobywasz kartę do odblokowania drzwi w garażu, zupełnie inaczej docierasz do laboratorium w kanałach). Spotykasz inne postacie, część cutscenek jest inna. No i odblokowujesz prawdziwe zakończenie gry.

Czy to ta sama historia i lepiej brać się za RE3?


@BoloMaster: Z grubsza ta sama historia, ale Claire
  • Odpowiedz
Anthermil
Anthermil
10.05.2026, 19:37:39 via Wykop
  • 5
@BoloMaster: bardziej podobalo mi sie drugie przejscie dwójki niż ogranie remaku trójki ;) Jak Ci sie bardzo podobało, to zrób sobie parę dni przerwy i śmigaj.
  • Odpowiedz
futurememories
futurememories
futurememories
09.05.2026, 18:28:45
  • 0
#fc26 #fifa26 #fifa #gry

Gdzie może być problem, ryzen 5 3600, 32gb ram, rx580 4gb i gra nawet ścina na niskich ustawieniach.

Sterownik aktualne, gość na YouTube przy takim samym setupie gra spokojnie płynnie na średnich detalach
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 09.05.2026, 18:41:35 via Android
  • 0
@futurememories: słaba karta( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 09.05.2026, 16:41:04
  • 7
Totalne lamusy zgarnęły już prawie 200k ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Szkoda strzępić ryja
#awanturaokase
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster
Autor
09.05.2026, 16:46:05 via Android
  • 1
@radek-kosiecki: dostają banalne pytania, cały ich fart to czekanie aż przecinik się wywali na VB. Walić tych cwaniaczków rozwodników( ͡° ᴥ ͡°)
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster
Autor
09.05.2026, 16:48:07 via Android
  • 1
@Lawsonik: pula powinna przepadać przy złej odpowiedzi drużyny przeciwnej. To by wyeliminowało takie pasywne drużyny, które zgarniaja 50k za nic¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Lawsonik
Lawsonik
09.05.2026, 16:39:03
  • 12
#awanturaokase DLACZEGO PRZECIWNA DRUŻYNA MA DECYDOWAĆ O TYM CZY KTOŚ MOŻE KUPIĆ PODPOWIEDŹ?????
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 09.05.2026, 16:39:38 via Android
  • 5
@Lawsonik: tfu na rozwodników
  • Odpowiedz
Lawsonik
Lawsonik
09.05.2026, 16:36:02
  • 2
#awanturaokase noooo kapitanka żółtych jak zaskoczyła SZOK!
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 09.05.2026, 16:37:18 via Android
  • 1
@Lawsonik: oby odpowiedzili, dość ślizgania się mistrzów( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
agaaa_
agaaa_
09.05.2026, 16:34:57
  • 8
#awanturaokase pytanie typu killer, weź traf bez podpowiedzi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 09.05.2026, 16:35:46 via Android
  • 1
@agaaa_: mogli kupić, ale to mega skąpcy
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 09.05.2026, 16:32:36
  • 2
Już lepsi zółci niż pasywni rozwodnicy, dość się nachapali( ͡° ͜ʖ ͡°)
#awanturaokase
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goatifi
Goatifi
09.05.2026, 15:34:32
  • 3
łamanie!
#motogp
Goatifi - łamanie! 
#motogp

źródło: IMG_0868

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 09.05.2026, 15:45:29 via Android
  • 0
@mathiaz1: ah szkoda gadać, sezon stracony( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 09.05.2026, 16:03:03 via Android
  • 1
@schwarzstork: Bez będzie miał ponad 100pkt przewagi. Ducati już nie ma takiej przewagi jak kiedyś, musi gonić Aprillię. Nie ma szans na odrobienie tego( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
piotr-glabik
piotr-glabik
09.05.2026, 15:47:21
  • 3
#awanturaokase VB w Co to jest? to albo głupota albo debilizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No chyba, że akurat masz farta i trafisz w to coś.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 09.05.2026, 15:49:21 via Android
  • 1
@piotr-glabik: jedna trudniejszych kategorii, nie jedna drużyna już na tym poleciała( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
nonszalancki
nonszalancki
09.05.2026, 13:40:15
  • 5
#holandia #praca #pracbaza #emigracja
nonszalancki - #holandia #praca #pracbaza #emigracja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 09.05.2026, 13:45:32 via Android
  • 3
Totalne upodlenie( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 09.05.2026, 13:30:44
  • 0
I ten pet vuko ze swoim antyfutbolem sie utrzyma( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tyrytyty
tyrytyty
09.05.2026, 13:32:40 via Wykop
  • 0
@BoloMaster: 39 nie starczy na utrzymanie, spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) będzie trzeba z Koroną wygrać
  • Odpowiedz
keep_it_real
keep_it_real
09.05.2026, 13:35:12 via Wykop
  • 0
@tyrytyty: na szczęście korona w rozsypce
  • Odpowiedz
Goatifi
Goatifi
09.05.2026, 09:32:10
  • 1
ducati wruciło
#motogp
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 09.05.2026, 09:37:39 via Android
  • 1
@Goatifi: strasznie ciasno, top10 w 0.3 różnicy. Oby Marq się w końcu przełamał( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
GoldenJanusz
GoldenJanusz
09.05.2026, 09:30:56
  • 1
widziałem że akat jakiś nowy dodatek wyszedł, dużo się zmieniło od premiery ogólnie? bo grałem na samym początku, ale było mało rzeczy do robienia później i dałem sobie siana, ale może warto ograć znowu 😳
#diablo4
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 09.05.2026, 09:34:58 via Android
  • 2
@GoldenJanusz: warto, dużo naprawił najnowszy dodatek( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 19
  • Strona 4 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 31.01.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.05.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking