Poziom teleturnieju zjechał do tego żałosnego tagu, gdzie do każdego trzeba się przywalić, dla zasady XD Żałosnym incelom nie dogodzisz, aż dziw bierze, że Ironmeideni jeszcze nie są tu oczerniani ( ͡°͜ʖ͡°) Przykładowo Zetki były spoko, ale boomerom nie dogodzisz.
Przechodząc do brzegu, to magia AoK już uleciała, zostało lanie wody Krzysia Ibisza, reklamy i błędne odpowiedzi. W takim tempem 2-3 sezony i Edwardowi M. znudzi
@DonTadeo: powinni zmienić, że razie błędnej odpowiedzi przy vabank pula przepada. Potem są takie absurdy, że drużyny lamusów wygrywają +50k, nie odpowiadając nawet na żadne pytanie. Faworyzowanie ze strony reżyserki to inny temat, ale tutaj na pewno nie zmieni się nic( ͡°ʖ̯͡°)
Jestem fanem Raptors, ale to co oni dzisiaj grają to jest pato basket, poziom PLK. Poetlt, koszykarski trup, który nie potrafi w paint obronić Schroedera.... Za ten kontrakt Webster powinien zostać dawno wywalony . Ingram to godny następca Demara, kolejny playoff choker #nba
@BoloMaster: cofamy się do sezonu z jesieni 2025 gdzie też się zarabiało 50k za nic, eh... a tak dobrze się rozkręcał sezon jak wkroczyła drużyna mistrzów która wygrała 108500
Dobrze, że za tydzień pauz, bo człowiek się tylko w-----a jak widzi tą drukarnię. Wczoraj niebiescy przy dużej puli pytanie killer, a dziś 53k i pytanie na które odpowiedziałaby moja dziewczyna, która totalnie nie śledzi piłki( ͡°ʖ̯͡°) #awanturaokase
Który klub poza Lechem, Górnikiem, Jagą i Rakowem wejdzie do TOP 5 i zagra w kwalifikacjach do LK?
TOP 5