Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko199
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
BoloMaster

BoloMaster

Dołączył 8 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 27356
  • Znaleziska 486
  • Mikroblog 26870
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 262
xcv_
xcv_
xcv_
03.05.2026, 12:10:42
  • 0
#pilkanozna #ekstraklasa
Który klub poza Lechem, Górnikiem, Jagą i Rakowem wejdzie do TOP 5 i zagra w kwalifikacjach do LK?

TOP 5

  • Gieksa 77.8% (21)
  • Wisła Płock 11.1% (3)
  • Zagłębie 11.1% (3)

Oddanych głosów: 27

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 03.05.2026, 12:13:36 via Android
  • 4
@xcv_: oby GKS, przynajmiej grają atrakcyjnie. Lubin i Płock to antyfutbol( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 02.05.2026, 13:25:45
  • 7
Po puchar! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
BoloMaster - Po puchar! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz

źródło: 1000065439

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja
01.05.2026, 20:38:11
  • 2
#f1 czyżby jest nadzieja, że przerwa zaszkodziła trochę Mercowi?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 01.05.2026, 20:38:55 via Android
  • 1
@iselilja: spokojnie, będą 2 dublety( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
vorky
vorky
01.05.2026, 20:31:33
  • 66
Legia Warszawa 1-0 Widzew Łódź | Adamski w ostatniej akcji meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://streamin.link/v/75b022b3

#mecz #golgif #ekstraklasa #legia #widzew
vorky - Legia Warszawa 1-0 Widzew Łódź | Adamski w ostatniej akcji meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 01.05.2026, 20:34:09 via Android
  • 131
@vorky: świętowali tego gola jakby wygrali LM( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 01.05.2026, 20:28:38
  • 1
Po takim występie oba zespoły powinny zostać zdegradowane, dramat. Antyfutbol Papszuna i wiecznie obsrany wuefista Vuko( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 01.05.2026, 17:18:22
  • 14
Ta sztuczna marina może się tylko się podobać debilnym amerykanom¯\(ツ)/¯
#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kygo21
kygo21
01.05.2026, 17:20:13 via Wykop
  • 10
@BoloMaster: mozemy miec monako w domu?
Monako w domu:
  • Odpowiedz
JednaRenkaJedenKaleka
JednaRenkaJedenKaleka
01.05.2026, 17:20:25 via Wykop
  • 1
@BoloMaster: zazdrościsz im
  • Odpowiedz
sxilll
sxilll
30.04.2026, 07:59:22
  • 0
Chciałbym sobie pograć w jakiegoś hack and slasa, a nigdy nie grałem w diablo 3. Warto kupić tę grę czy szkoda kasy?
#gry

Warto czy nie

  • Tak 47.9% (23)
  • Nie 52.1% (25)

Oddanych głosów: 48

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 30.04.2026, 08:38:55 via Android
  • 0
@sxilll: jeśli nigdy nie grałeś to imo warto. Gra już ma swoje lata, i trochę się zestarzała, ale nadal zapewni sporo godzin( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
meemphis11
meemphis11
30.04.2026, 06:50:54
  • 6
Foster XDDD

#nba
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 30.04.2026, 08:02:10 via Android
  • 2
@meemphis11: w normalnej, lidze ten kiep dawno zostałby odsunięty. Pod rządzami Silvera jest cyrk( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 26.04.2026, 19:07:07
  • 7
Absolute cinema w Toronto. Wyśmienity pokaz ofensywnej koszykówki( ͡º ͜ʖ͡º)
#nba
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WieszakKrzak
WieszakKrzak
26.04.2026, 18:10:44
  • 4
Poziom teleturnieju zjechał do tego żałosnego tagu, gdzie do każdego trzeba się przywalić, dla zasady XD Żałosnym incelom nie dogodzisz, aż dziw bierze, że Ironmeideni jeszcze nie są tu oczerniani ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przykładowo Zetki były spoko, ale boomerom nie dogodzisz.

Przechodząc do brzegu, to magia AoK już uleciała, zostało lanie wody Krzysia Ibisza, reklamy i błędne odpowiedzi. W takim tempem 2-3 sezony i Edwardowi M. znudzi
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 26.04.2026, 18:20:39 via Android
  • 6
@DonTadeo: powinni zmienić, że razie błędnej odpowiedzi przy vabank pula przepada. Potem są takie absurdy, że drużyny lamusów wygrywają +50k, nie odpowiadając nawet na żadne pytanie. Faworyzowanie ze strony reżyserki to inny temat, ale tutaj na pewno nie zmieni się nic( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
welonka
welonka
welonka
26.04.2026, 18:03:15
  • 4
#nba tragiczny jest Ingram w tej serii
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 26.04.2026, 18:10:27 via Android
  • 3
Oczy krwawią od tego spektaklu. Obie drużyny powinny odpaść. Masakra, nie pamiętam takiego paździerzu( ͡° ʖ̯ ͡°)
@welonka:
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 26.04.2026, 18:16:11 via Android
  • 0
@welonka: znowu jakiś upośledzony zespół będzie w finale wschodu( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Szczurzewski
Szczurzewski
26.04.2026, 18:10:47
  • 6
#nba wybitna ofensywa z obu stron
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 26.04.2026, 18:14:52 via Android
  • 4
@Szczurzewski: HT 38-36( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 26.04.2026, 17:55:54
  • 4
Jestem fanem Raptors, ale to co oni dzisiaj grają to jest pato basket, poziom PLK. Poetlt, koszykarski trup, który nie potrafi w paint obronić Schroedera.... Za ten kontrakt Webster powinien zostać dawno wywalony . Ingram to godny następca Demara, kolejny playoff choker
#nba
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Demon_Cleaner
Demon_Cleaner
26.04.2026, 17:43:39
  • 8
17-14 po pierwszej kwarcie w meczu Cavs z Raptors. Do tego 2-21 za 3 obu drużyn. To PLK czy NBA?
#nba
Demon_Cleaner - 17-14 po pierwszej kwarcie w meczu Cavs z Raptors. Do tego 2-21 za 3 ...

źródło: 1000037171

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 26.04.2026, 17:47:22 via Android
  • 3
@Demon_Cleaner: spotkanie dla koneserów, 2/21 za 3 xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 26.04.2026, 16:41:58
  • 9
Aronmejdeni musieli się długo utrzymać na topie. A teraz kelnerzy zgarniają po 50k za odcinek, idź pan w ch...( ͡° ʖ̯ ͡°)
#awanturaokase
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirkovsky
Mirkovsky
Mirkovsky
26.04.2026, 16:43:49 via Wykop
  • 8
@BoloMaster: Patrzeć się już nie da na te ustawione odcinki.
  • Odpowiedz
Lawsonik
Lawsonik
26.04.2026, 16:44:13 via Wykop
  • 4
@BoloMaster: cofamy się do sezonu z jesieni 2025 gdzie też się zarabiało 50k za nic, eh... a tak dobrze się rozkręcał sezon jak wkroczyła drużyna mistrzów która wygrała 108500
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 26.04.2026, 16:38:01
  • 11
Dobrze, że za tydzień pauz, bo człowiek się tylko w-----a jak widzi tą drukarnię. Wczoraj niebiescy przy dużej puli pytanie killer, a dziś 53k i pytanie na które odpowiedziałaby moja dziewczyna, która totalnie nie śledzi piłki( ͡° ʖ̯ ͡°)
#awanturaokase
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piotr-glabik
piotr-glabik
26.04.2026, 16:38:57 via Wykop
  • 2
@BoloMaster: Wczorajsze o Lema nie było trudne jak ktoś znał Lema albo kojarzył postacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie, ja nie wiedziałem ale trochę osób wiedziało.
  • Odpowiedz
kyuz
kyuz
kyuz
26.04.2026, 16:46:24 via Wykop
  • 2
@piotr-glabik: słyszysz Klapacjiusz i z automatu twój mózg szuka po Grecji i Rzymie
  • Odpowiedz
BoloMaster
BoloMaster 26.04.2026, 16:31:01
  • 4
Kpina z tym pytaniem
#awanturaokase
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 26.04.2026, 16:18:28
  • 7
Wczorajsza blondi z niebieskich, by zjadła tych orłów licytacji(╯︵╰,)
#awanturaokase
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoloMaster
BoloMaster 26.04.2026, 16:12:43
  • 7
Dawać żółci, jazda z rozwodnikami( ͡º ͜ʖ͡º)
#awanturaokase
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 20
  • Strona 3 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 31.01.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 01.05.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking