Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Block3r

Block3r

Dołączył 11 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14647
  • Znaleziska 3458
  • Mikroblog 11189
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 483

391

Tym razem szybka naprawa BMW serii 4 w wykonaniu Arthur Tussik

Tym razem szybka naprawa BMW serii 4 w wykonaniu Arthur Tussik

Jak dla mnie to auto nadaje się jedynie do kasacji, ale dla naszego znajomego za wschodniej granicy nie ma rzeczy niemożliwych.

andrzej928
z
youtube.com
dodany: 07.05.2017, 18:41:24
  • 134
  • #
    bmw
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    mechanikasamochodowa
  • #
    warsztat
Block3r
Block3r 08.05.2017, 14:32:03
  • 5
@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: znalazlem:
https://www.youtube.com/watch?v=yjxM9chAe1k - po naprawie przodu (srebrny)
https://www.youtube.com/watch?v=hb2vKMLH6_U - zespawany z dwóch
Block3r
Block3r 07.05.2017, 17:14:47
  • 2
będę (próbować ( ͡° ͜ʖ ͡°)) robić swój pierwszy w życiu reballing, mniej więcej wiem co i jak. Pacjent - VRAM na karcie graficznej. Teraz podstawowe pytanie: jakiej średnicy kulki zakupić?
#elektronika
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atariauke
Atariauke
Atariauke
07.05.2017, 19:28:31 via iOS
  • 1
@Block3r: to dopasuj do tego co masz napisane na sicie, ktore dopasujesz do layoutu kostki. A - nie rob tego bez sita bo nie dasz rady niestety kulek położyć. Jaka karta i skąd wiesz ze to pamięc?
  • Odpowiedz
Atariauke
Atariauke
Atariauke
07.05.2017, 22:24:10 via iOS
  • 1
@Block3r: szczerze? Raczej uszkodzeniu ulegają połączenia pod procesorem, nawet jeśli problem wyglada na pamięciowy - proponowałbym zatem upiec gpu, w piatek tak uratowałem 460-tke, a była juz prawie w śmietniku ;p
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 07.05.2017, 09:19:44
  • 2
działa piaskownica?
#wot
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Block3r
Block3r
Autor
08.05.2017, 08:37:13
  • 0
@Kaczorra: ale co mi to da jak nawet nie mogę gry odpalić z launchera
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r
Autor
08.05.2017, 08:48:15 via Android
  • 0
@Kaczorra: jeszcze nie działa, sprawdziłem na forum
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 06.05.2017, 11:53:56
  • 2
ej ryzenowcy czym sprawdzacie temperaturę?
#amd #ryzen #pcmasterrace
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tukidydes
tukidydes
06.05.2017, 13:45:50
  • 5
@Block3r @Cinoski: aż mi się przypomniał ten mem ( ͡º ͜ʖ͡º)
tukidydes - @Block3r @Cinoski: aż mi się przypomniał ten mem ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: comment_RKlU1i5vVuDdlFUuYBCVc8S2axT0x1V6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
majk3l
majk3l
06.05.2017, 14:00:43
  • 1
@Block3r: bios i RyzenMaster nie oszukuje.
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 06.05.2017, 08:40:13
  • 2
Element w obudowie SOT-23, wygląda jak tranzystor, oznaczenie 3KU. Co to może być? Wujek google nic nie podpowiada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#elektronika
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gravelet
gravelet
gravelet
06.05.2017, 08:41:43 via Android
  • 2
@Block3r wpisz 3ku sot-23

Jest info
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 05.05.2017, 19:31:27
  • 9
( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#pcmasterrace #amd
Block3r - ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
#pcmasterrace #amd
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem_Tutaj
Jestem_Tutaj
05.05.2017, 19:37:26
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
D.....a
D.....a
konto usunięte 06.05.2017, 08:07:17
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 04.05.2017, 14:47:58 via Android
  • 1
o której #morele wysyłają paczki? niby wysyłka po 16, ale jeszcze nie wysłali xD a ostatnio wysłali od razu o 16
#pcmasterrace
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Takis
Takis
04.05.2017, 14:58:21 via Android
  • 1
Ostatnio jak zamawiałem to mail z numerem przewozowym dostałem o 21
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r
Autor
10.11.2019, 22:52:18
  • 0
@maciejuojeju: gosciu to bylo 2,5 roku temu, ale doszlo chyba na kolejny dzien xD
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 04.05.2017, 13:16:58
  • 2
trochę wypadłem z obiegu, na tiery VIII-X zniżki są -30% czy -15%?
#wot
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daaniel121
daaniel121
04.05.2017, 13:17:33 via Android
  • 2
@Block3r 15
  • Odpowiedz
ThunderBeard
ThunderBeard
04.05.2017, 13:52:53 via Android
  • 1
@Block3r ale jak jest szczyt drzewka czy jak to się teraz nazywa to przez miesiąc jest 30% na daną linię
  • Odpowiedz

387

MegaProcessor - [Computerphile]

MegaProcessor - [Computerphile]

Największy działający 16 bitowy mikroprocesor. WIDEO

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 02.05.2017, 18:17:32
  • 45
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
  • #
    computerphile
  • #
    procesory
  • #
    komputery
  • #
    mikroprocesory
Block3r
Block3r 03.05.2017, 13:42:14
  • 8
@AbstractObject: @Draakul: nie jestem pewien czy to prawda, ale ponoć NASA jeszcze parę lat temu skupowała stare procesory typu 8086, 286 itp. w celu użycia w swoich "projektach" ( ͡° ͜ʖ ͡°) są po prostu bardziej odporne na promieniowanie kosmiczne, no i przetestowane pod każdym względem.
Block3r
Block3r 03.05.2017, 10:08:15
  • 1
dajcie jakiś poradnik jak grać isu-152 na stocku, nawet nie wiem gdzie się ustawiać xD może jestem noobem z 900 wn, ale na tym czołgu czuję się jak ameba
#wot
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wycz
wycz
03.05.2017, 10:09:13
  • 2
@Block3r: na stocku to musisz sie znieczulic jakims srodkiem chemicznym i przetrwac do bl-10
  • Odpowiedz
Marcowy_Kot
Marcowy_Kot
03.05.2017, 13:10:16 via iOS
  • 1
@Block3r: wykup premium acc, wlacz rezerwy i wez kogos do plutonu i przemecz sie. Jak wybadasz BL-10 to poczujesz moc. Wszyscy beda spieprzac przed twoja lufa.
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 30.04.2017, 13:20:03
  • 1
ja p------ę. Zmieniłem w monitorze kontroler LVDS na inny, teraz okazało się że podświetlenie jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze wczoraj matryca świeciła ~5 minut i zaczęła dopiero przebłyskiwać i migotać, a teraz podświetlenie nawet się nie odpala. Znaczy odpala się, ale inwerter wyłącza świetlówki po ułamku sekundy. Jak teraz sprawdzić, co jest s---------e? (inwerter, czy świetlówki)
#elektronika
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheDuck
TheDuck
30.04.2017, 17:22:03
  • 1
@Block3r: Wymieniłeś konwerter lvds na inny tak? Co zrobiłeś z sygnałami Brightness/ on/off idącymi z kontrolera do inwertera? Prawdopodobnie kłócą się z nowym konwerterem i z stąd problem. Albo zmień jasność monitora na nowym konwerterze albo podciągaj te dwa sygnały do 0V i 5V i zobacz czy to coś da.
  • Odpowiedz
TheDuck
TheDuck
30.04.2017, 17:33:35
  • 1
@Block3r: Możesz jeszcze podpiąć brightness pod potencjometr między 0v a 5V ale raczej mała szansa że jakieś pozycje pośrednie zadziałają. Pozostaje jeszcze tylko zasilacz, spadek z 17 do 14V po włączeniu monitora to nie jest normalne zachowanie Powinno być stabilne 16V. Możesz jeszcze oscyloskopem sprawdzić na szybszej podstawie czasu czy nie lecą tam jakieś dodatkowe zakłócenia. albo przyjrzeć się tej linii zasilania czy któryś element nie wygląda podejrzanie.
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 29.04.2017, 19:47:21
  • 1
kumpel ma problem, w------o go razem z serwerem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i teraz jak próbuje wejść na EU2 to wyskakuje, że sesja na innym serwerze jest niekompletna. Musi czekać aż EU1 wstanie, nie?
#wot
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Block3r
Block3r 28.04.2017, 16:33:03
  • 1
Jak najprościej obniżyć napięcie z 5 do 3,3V? Jest to tylko sygnał do odpalenia zasilacza w monitorze, więc nie musi być idealnie. Łańcuszek diod spełni zadanie?
#elektronika
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b4s
b4s
28.04.2017, 16:39:03
  • 3
@Block3r: może być dzielnik napięcia z dwóch rezystorów
  • Odpowiedz
EndriuGolara
EndriuGolara
28.04.2017, 16:56:18
  • 3
@zielona_herbata_z_miodem_xD: piszę to dla pewności i dla ludzi którzy może przeczytaj to kiedyś mając podobny problem
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 28.04.2017, 14:59:34
  • 1
Czy diodę PMLL4148L mogę spokojnie zastąpić zwykłą 1N4148?
#elektronika
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jarek_P
Jarek_P
28.04.2017, 16:34:50
  • 1
@Block3r: tak
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r
Autor
28.04.2017, 16:36:03
  • 1
@Jarek_P: spoko, już zastąpiłem i działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 27.04.2017, 18:58:05
  • 1
Jak długo będzie połączenie pomiędzy HWK 12 a Leo PT A? Gdzieś słyszałem, że dotychczasowe połączenia z nowych LT VIII do "starych" IX będą tylko do kolejnego patcha.
#wot
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcowy_Kot
Marcowy_Kot
27.04.2017, 19:03:31
  • 0
@Block3r: Tak też słyszałem. Jak masz chęć to rób. Leo PT A z topowym działem jest fajny ale często troluje mnie działo. Z bliska potrafi nie trafić jakby było derpem. Ze snapshota raz na 5 razy wchodzi.
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r
Autor
27.04.2017, 19:35:29 via Android
  • 0
@Jestem_Tutaj: nie grałem jeszcze
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 27.04.2017, 18:30:57
  • 1
Jest już XVM pod nowego patcha?
#wot
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

meretz
meretz
meretz
27.04.2017, 18:32:09
  • 2
@Block3r: W paczce od Aslaina vxm śmiga elegancko, więc tak.
  • Odpowiedz
Nivis
Nivis
27.04.2017, 18:33:15
  • 2
@Block3r: Od 2 tygodni już jest
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 26.04.2017, 21:55:19
  • 1
Zaraz ostatnia godzina #wot 'a jakiego znamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

535

Analiza wsteczna układu scalonego [ENG]

 Analiza wsteczna układu scalonego [ENG]

Jak wygląda prosty RE w praktyce. Wymagany podstawowy angielski.

Czokowoko
z
youtube.com
dodany: 24.04.2017, 10:15:02
  • 54
  • #
    technologia
  • #
    elektronika
  • #
    ciekawostki
  • #
    informatyka
  • #
    reverseengineering
Block3r
Block3r 24.04.2017, 13:17:30
  • 46
@telpan: da sie, granicą są pieniądze

317

Kolejny nominowany do nagrody Darwina

Kolejny nominowany do nagrody Darwina

Letnie opony + prędkość ponad 200km/h.

Edward_Kenway
z
youtube.com
dodany: 22.04.2017, 16:23:56
  • 110
  • #
    swiat
  • #
    drogi
  • #
    kierowcy
  • #
    samochody
  • #
    wypadek
  • #
    ciekawostki
Block3r
Block3r 22.04.2017, 20:43:46
  • 1
@Edward_Kenway: mnie też jeśli możesz, chętnie bym zobaczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)

98

Jak zamienić AMD Radeon RX 470/480 w Radeon RX 570/580? BIOSem...

Jak zamienić AMD Radeon RX 470/480 w Radeon RX 570/580? BIOSem...

I oto w sieci pojawiła się kolejna informacja z cyklu "jak ulepszyć coś za darmo". Wygląda na to, że wiele kart graficznych AMD Radeon RX 470 i RX 480 da się bez problemu zamienić w nowsze RX 570 i RX 580. Jak? Podmieniając BIOS.

Conowegopl
z
conowego.pl
dodany: 20.04.2017, 09:19:31
  • 93
  • #
    pcmasterrace
  • #
    amd
  • #
    nvidia
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    gry
Block3r
Block3r 21.04.2017, 08:58:37
  • 0
@p__m: @mnlf: ja siedzę właśnie na Phenomie II X4 odblokowanym do X6 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • <
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 23
  • Strona 18 z 23
  • >
  • Jastrzębie-Zdrój

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.09.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.02.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.06.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking