Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko125
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Block3r

Block3r

Dołączył 11 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14651
  • Znaleziska 3458
  • Mikroblog 11193
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 483
Block3r
Block3r 08.03.2018, 19:40:27
  • 1
chcę kupić butlę na co2, jak będę chciał kiedyś nabić do tego mieszankę to muszę całą butlę zmienić czy wystarczy tylko zawór? bo to że reduktor inny to wiadomo
#spawanie #pracaspawaczamnieprzeistacza
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Silvervend
Silvervend
08.03.2018, 20:12:38
  • 2
@Block3r: nie lepiej wynająć?
  • Odpowiedz
b.....i
b.....i
konto usunięte 10.03.2018, 19:53:52
  • 0
@Block3r: u mnie dało się kupić w punkcie sprzedaży gazów. Nie mam jako tako swojej, tylko wiozę na wymianę i mam za każdym razem inną - odpada problem legalizacji itp, bo zawsze ma ważny przegląd.
Problem jedynie zostaje z czystością gazu czy zawartością wilgoci w butli, ale też bez przesady.
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 06.03.2018, 15:11:59
  • 2
szukam jakiegoś taniego migomatu do amatorskich zastosowań. Budżet powiedzmy do 1000zł z butlą, więc pewnie ciężko - na pewno będzie musiał być jakiś chińczyk.
Najbardziej przekonuje mnie ten wynalazek:
http://allegro.pl/spawarka-migomat-igbt-ideal-praktik-mig-200-230v-i7154918119.html
swoim cyklem pracy, miałem na oku też sherman dualmig200 trochę drożej (800zł) ale to wielki transformatorowy kloc ze słabym cyklem. Jeszcze w okolicy mam do dostania Powermat MG220 za ~650zł ale ma parametry podobne do tego shermana.
Co wybrać? Najbardziej przemawia do
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Block3r
Block3r
Autor
06.03.2018, 15:33:23
  • 2
@AnsuzSowilo: nie potrzebuje spawać rurociągów tylko drobne rzeczy na działce, od grubszych rzeczy już mam transformatora elektrodowego
  • Odpowiedz
Silikon
Silikon
06.03.2018, 18:14:29
  • 1
@Block3r: do twoich potrzeb wystarczy.
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 20.02.2018, 12:01:33 via Android
  • 2
dlaczego tak? tak jest w odpowiedziach
#prawojazdy #kiciochpyta #motoryzacja
Block3r - dlaczego tak? tak jest w odpowiedziach
#prawojazdy #kiciochpyta #motoryzacj...

źródło: comment_xRLNMpQ04taXvPTEsPRvmHM2xG45NoYL.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

d.....j
konto usunięte 20.02.2018, 12:26:18
  • 5
@maciejosky: może się tez okazać, że to nie Polska, tylko Urugwaj (zwróć uwagę na dziwne autobusy) a tam samochód zawsze ma pierwszeństwo!
  • Odpowiedz
Fajnisek4522
Fajnisek4522
20.02.2018, 14:31:54 via iOS
  • 5
@Block3r: tak to wygląda na początku filmiku
Fajnisek4522 - @Block3r: tak to wygląda na początku filmiku

źródło: comment_Vcl546kDOfU4qihb8vUMIilwld7Wqvk3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 05.02.2018, 11:12:08
  • 1
Kupiłem na #gearbest w wakacje tableta Teclast P80 4G, gdzieś w grudniu po prostu przestał się uruchamiać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nic, zero reakcji, jakby był jakąś atrapą. Napisałem reklamację do nich, ale chyba mają we mnie w------e. Kupowałem przez #paypal, ale chyba po 60 dniach od zakupu już nie można zrobić zwrotu hajsu? #zakupyzchin #chinskiecuda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TomdeX
TomdeX
05.02.2018, 11:33:08
  • 1
@Block3r: No niestety, te 180 dni obowiązuje od zapłaty za sprzęt. Ja bym tam cisną Gearbest w takim razie, oni ticketu ci nie zamkną, ty musisz to zrobić, także pisz do nich do usranej śmierci.
  • Odpowiedz
TomdeX
TomdeX
05.02.2018, 11:49:44
  • 1
@Block3r: Tak.
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 02.02.2018, 22:07:09 via Android
  • 2
#komputery #pcmasterrace #windows
brak dźwięku po tej ostatniej dużej aktualizacji. Oczywiście p--------y windows zrobił sobie później jeszcze jakąś mała aktualizacje po drodze, która usunęła poprzedni punkt przywracania. Jakieś pomysły co robić?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Block3r
Block3r
Autor
02.02.2018, 22:57:03
  • 0
@Stalowypecherz: dobra teraz dziala na 100%. Odinstalowalem sterownik, potem w menedzerze urzadzen akcja -> skanuj w poszukiwaniu zmian sprzetu, jak sie pojawilo jako nieznane to ppm -> aktualizuj sterownik, wybralem sterownik manualnie (ale z listy dostepnych na komputerze), odznaczylem zeby pokazywalo tylko zgodne sterowniki i wybralem "Urzadzenie zgodne z realtek hd audio" czy cos w tym guscie
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r
Autor
02.02.2018, 22:57:34
  • 0
@Stalowypecherz: https://appuals.com/fix-no-sound-after-fall-creators-update-1709/
"solution 2" z tej stronki
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 28.01.2018, 16:19:04
  • 3
mam nodemcu v3 (esp-12e), piszę sobie w arduino. Mam podłączony czujnik BMP180 i pewien problem z nim: wszystko działa idealnie i go wykrywa do momentu gdy chcę coś z niego odczytać, wtedy wyrzuca błąd i esp się crashuje. Użyłem ESP Exception Decoder i otrzymuję coś takiego:


Czyli jakiś problem z biblioteką. Jednak nie mam pojęcia od czego zacząć żeby dalej diagnozować problem. Jakieś pomysły?
#elektronika #arduino #
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xtedek
xtedek
28.01.2018, 16:56:52
  • 1
@Block3r: A spróbuj wywalić Wire i obsługę DHT, zostaw samo BMP

Edit: Zostaw tylko #include
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r
Autor
28.01.2018, 19:35:36
  • 0
@xtedek: jakiś czas temu normalnie mi to działało, ale teraz magicznie przestało, mimo że nic nie było ruszane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 03.12.2017, 20:27:39
  • 1
#kamerasamochodowa #motoryzacja #ciezarowki jaki wideorejestrator polecacie do ok. 400zł? Może MiVue 508? Jaka jest różnica w stosunku do 518 albo C320?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wish666
wish666
04.12.2017, 00:38:33
  • 0
@Block3r: to wideorejestratory24
  • Odpowiedz
PanStrzelba
PanStrzelba
PanStrzelba
04.12.2017, 08:15:24
  • 0
https://www.mediaexpert.pl/wideorejestratory/wideorejestrator-dod-is220w,id-735099

Ten się nada w sam raz.
  • Odpowiedz

422

Asterka Boża - Dalsze losy

Pokaż treści 18+

Asterka Boża - Dalsze losy

Zgadnijcie kto jest w posiadaniu Asterki Bożej ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)

uniwerstal
z
wykop.pl
dodany: 28.11.2017, 12:18:53
  • 131
  • #
    kononowicz
  • #
    majornadzis
  • #
    samochody
  • #
    bialystok
  • #
    polska
Block3r
Block3r 28.11.2017, 18:46:55
  • 0
@Niestabilny: nawet fajna sprawa, ale o ile się nie mylę to według prawa auta przeznaczonego do kasacji nie można już ponownie zarejestrować. Możesz sobie kupić w cenie złomu i postawić na placu
Block3r
Block3r 17.11.2017, 20:33:33
  • 1
Mam chińskiego tableta Teclast P80 4G i problem z GPSem. Niby wszystko od razu idealnie łapie, ale jak przychodzi co do czego to moja pozycja na mapie lubi sobie skakać - powoduje to przeskakiwanie nawet do innych dróg podczas korzystania z nawigacji. Jadę sobie autostradą i nagle pokazuje, że jadę jakąś boczną drogą, albo forsując skrzyżowanie dostaję w ciągu sekundy 3 różne polecenia - skręć w lewo, skręć w prawo, zawróć (
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brachistochrona
brachistochrona
17.11.2017, 21:45:10
  • 1
@arathorn007: lol, ty pokazałeś klasę za to.
plik gps.conf jest zazwyczaj tak zaśmiecony, że usunięcie ustawień dla azji, czy ameryki może pomóc. no, ale wiesz lepiej...
  • Odpowiedz
arathorn007
arathorn007
17.11.2017, 22:29:44
  • 0
Trolle to namawiają innych do leczenia wszystkiego rootem i formatem. O to chodzi, żeby GPS Testem sprawdzić dokładność sygnału, a co ta aplikacja miała by zrobić więcej? Pobrania danych A-Gps??? Chyba nie masz bladego pojęcia czym jest A-Gps, przy jego pomocy sprawdzisz na przykład z iloma satelitami 'połączył się' telefon? Nie, bo A-Gps nie łączy się z żadnym.
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 11.11.2017, 11:53:57
  • 3
chcę sobie kupić Anet A8 (https://www.gearbest.com/3d-printers-3d-printer-kits/pp_337314.html?wid=21), ale po dodaniu do koszyka cena nie wynosi 507zł, tylko 677zł - o co chodzi?
#gearbest
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n_____S
n_____S
n_____S
11.11.2017, 11:56:22
  • 4
@Block3r: kod: 1111PL77
  • Odpowiedz
MichaelT128
MichaelT128
11.11.2017, 11:57:10
  • 3
@Block3r: Użyj kuponu 1111PL77
A jako, że podajesz w cenę w złotówkach, to tradycyjnie ostrzegam żebyś nie płacił Przelewami24, tylko PayPalem/kartą bo wtedy masz w razie czego ochronę PP/chargeback, a nie jak w przypadku Przelewów24, łaskę GB.
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 28.09.2017, 16:56:32
  • 2
jaka będzie obciążalność przewodu 1,5mm^2, dla 12V? Długość - gdzieś 1 metr. Z 15A wytrzyma?
#elektronika
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przech
przech
28.09.2017, 17:04:05
  • 1
@Block3r: według tego http://www.engineeringtoolbox.com/wire-gauges-d_419.html

to drut da radę, a linka już nie. ale będziesz miał i tak spory spadek napięcia
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r
Autor
28.09.2017, 17:12:04
  • 0
@przech: dobra, to dam 2,5mm^2 w takim razie
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 22.09.2017, 14:49:42
  • 4
jaką wydajność prądową ma jedno wyjście 3.3V na NodeMCU v3? Bo odkryłem chyba jakąś anomalię, jak podłączę dwa czujniki na I^2C do jednego wyjścia to wszystko się po chwili w--------a i ESP wchodzi w bootloopa, a potrzebuję podłączyć jeszcze jeden czujnik podczas gdy wykorzystałem już wszystkie wyjścia zasilania xD
#elektronika #esp8266
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przech
przech
22.09.2017, 16:44:46
  • 1
@Block3r: masz pullupy?
  • Odpowiedz
MickJagger
MickJagger
MickJagger
22.09.2017, 19:10:47
  • 1
@Block3r: nie, esp32 po prostu ma problemy z i2c. Gdy występują zakłócenia, nie otrzymuje ack za którymś razem zwraca błąd i nie daje razy ponownie sie uruchomić bez zrestartowania.
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 19.09.2017, 14:05:50
  • 3
#ksp #kerbalspaceprogram
Gdzie najtaniej kupię?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpeedFight
SpeedFight
19.09.2017, 14:58:36
  • 1
@Block3r: imo via ruski/indyjski vpn na stream, metoda: http://www.wykop.pl/wpis/26503607/znowu-pojawily-sie-pytania-jak-kupic-pubg-taniej-z/
  • Odpowiedz

590

Czestochowa Kaufland 20170910

Czestochowa Kaufland 20170910

młody oszukał przeznaczenie

konto usunięte
z
youtu.be
dodany: 10.09.2017, 13:56:39
  • 79
  • #
    polska
  • #
    drogi
  • #
    rower
Block3r
Block3r 10.09.2017, 17:52:40
  • 3
@kuss115: @ZdzislawXX: ja mam tak ustawione hamulce, że praktycznie nie jestem w stanie przelecieć przez kierownicę mimo zaciśniętego przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) tyle, że nie mam tarczówek.
Block3r
Block3r 10.09.2017, 18:10:14
  • -1
@Matt23: ja tak samo, więcej przednim, a tylnym dohamowuję jak trzeba. Nawet przy zjeździe z górki zaciągając przedni na maksa rower lekko by się tylko przechylił, ale tylne koło dalej dotykałoby podłoża.
Block3r
Block3r 03.09.2017, 14:31:12
  • 3
Jest jakaś spora różnica w jeździe pomiędzy 26 a 28"? Mówię o MTB.
#rower
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

E.....l
E.....l
konto usunięte 03.09.2017, 14:35:52
  • 2
@Block3r: Zależy od okolicy, po której się poruszasz. Będzie nieco ciężej podjeżdżać, z drugiej strony lepiej na nierównościach bo koło tak nie wpada poprzez większą średnicę.
  • Odpowiedz
wojtecki2
wojtecki2
03.09.2017, 14:40:15
  • 3
@Block3r: jest spora ,większe koło pomaga w utrzymywaniu prędkości , wolniej się rozpędzasz ale łatwiej przeszkody pokonywać, rower na większym kole jest mniej zwrotny ale moim zdanie warto iść w więszke koła
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 03.09.2017, 13:12:38
  • 1
Ktoś z MSI B350 Tomahawk instalował najnowszy BIOS? Siedzę od dawna na 1.6 i zastanawiam się czy warto zmieniać, jak w sumie teraz komputer działa idealnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pcmasterrace #ryzen
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G.....4
G.....4
konto usunięte 03.09.2017, 13:58:20 via Android
  • 2
@Block3r składałem komuś kompa i ma tą płytę. Na najnowszego biosa i nawet ramy spoza listy kompatybilności śmigają na takich ustawieniach jak trzeba
  • Odpowiedz
Gawith_Apricot
Gawith_Apricot
03.09.2017, 16:11:55
  • 1
@Block3r: zobacz co nowego wprowadzili, imo zawsze warto
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 28.08.2017, 14:23:12
  • 4
jakie będzie najprostsze zabezpieczenie przed zbyt dużym napięciem? Mam step-downa 12 -> 5V i chcę się zabezpieczyć na wypadek uszkodzenia klucza i pojawienia się napięcia z wejścia na wyjściu. Transil? Jakiś układ z diodą zenera?
#elektronika
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slvk
slvk
28.08.2017, 14:24:36
  • 4
@Block3r: a może warystor?
  • Odpowiedz
przech
przech
28.08.2017, 14:38:19
  • 4
@Block3r: bezpiecznik+zener, ewentualnie do tego tranzsytor zwierający zasilanie do masy, żeby szybciej się bezpiecznik przepalił. normalnie diody zenera <7v są "wolne"
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 14.08.2017, 10:56:38 via Android
  • 3
jak nazywają się te wtyczki? gniazdo z lewej pasuje na wtyk z prawej
#elektronika
Block3r - jak nazywają się te wtyczki? gniazdo z lewej pasuje na wtyk z prawej
#elekt...

źródło: comment_9ekC7rGAzSGJFVOiA8jZgXMCvOecEiAI.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b.....r
b.....r
konto usunięte 14.08.2017, 11:09:41
  • 1
@Block3r: ON-2/OK-2 o ile dobrze pamiętam
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r
Autor
14.08.2017, 11:42:21 via Android
  • 0
@benethor: kupiłem w lokalnym elektronicznym, zamykam temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

625

Komputer do grania za 400zł

Komputer do grania za 400zł

Czy oni mają jakąś dolną granicę?

genesis2303
z
youtube.com
dodany: 11.08.2017, 18:17:30
  • 267
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    dobreprogamy
  • #
    cebuladeals
Block3r
Block3r 12.08.2017, 08:34:02
  • 3
@Dzyszla: nowe płyty mają często LPT i/albo COM/RS232 w postaci gniazda do wyprowadzenia na śledziu, sam mam oba na AM4
Block3r
Block3r 12.08.2017, 08:37:07
  • 0
@Christophy: @krashann: nie wiadomo, ja na starej płycie AM3 odpaliłem 1x8GB mimo że według listy nie obsługuje żadnej takiej
Block3r
Block3r 05.08.2017, 11:14:21
  • 1
Gdzie to kupić najtaniej?
#pubg
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n.....7
n.....7
konto usunięte 05.08.2017, 13:09:42
  • 1
@Block3r: była promka za 90zł, teraz najtaniej 115zł na allegro i innych stronkach
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 23
  • Strona 15 z 23
  • >
  • Jastrzębie-Zdrój

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.09.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.02.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.06.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking