Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko134
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Block3r

Block3r

Dołączył 11 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14647
  • Znaleziska 3458
  • Mikroblog 11189
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 483
Block3r
Block3r 02.07.2017, 09:41:22
  • 5
no siema


#pcmasterrace
Block3r - no siema
SPOILER
SPOILER
SPOILER
#pcmasterrace

źródło: comment_g2OHXaIgLGgGGyWB2hQYmqs2ZUYwpWh5.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stop_dyskryminacji_zielonek
stop_dyskryminacji_zielonek
02.07.2017, 09:56:42
  • 1
@Block3r: 128 ramu miałem w swoim pierwszym kompie w 2002roku, ale procesor miałem jakiś 900MHz z tego co pamiętam po biosie, prawdopodobnie Duron 900
  • Odpowiedz
wrn_
wrn_
02.07.2017, 11:48:21
  • 1
@Block3r: aktywowałeś wspomnienia z posiadania pierwszego kompa u ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aż żal teraz, że pozbyłem się mojego pierwszego zestawu z początku 96 roku... dobry dinozaur był. Procek 75 MHz, 4MB ramu, łezka się w oku kręci ;) w takie tytuły jak Doom 1 i 2, Hexen, Heretic, NFS (1) oj grało się ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz

30

Ekran w OnePlus 5 z efektem galaretki to rzecz normalna, informuje OnePlus

Ekran w OnePlus 5 z efektem galaretki to rzecz normalna, informuje OnePlus

Niektórzy użytkownicy smartfonów OnePlus 5 narzekają na efekt pływającego ekranu, czyli tzw....

Tomasz_87
z
conowego.pl
dodany: 01.07.2017, 18:54:09
  • 40
  • #
    technologia
Block3r
Block3r 02.07.2017, 08:16:53
  • -7
@Piw_Benzyna: samsung jest z korei ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Block3r
Block3r 01.07.2017, 20:34:31
  • 1
Spaliła mi się taka przetwornica jak na foto - dokładniej to ścieżka prowadząca do cewki, bo trochę przeceniłem jej możliwości - wymiana MOSFETa nie wystarczyła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Potrzebuję jej schematu, lub czegoś podobnego (najlepiej równie prostego) bo szukałem na necie i przetwornic CC/CV opartych na TL494 (tak jak ta ze zdjęcia) jak na lekarstwo. Ma ktoś może jakiś pomysł? Chcę zrobić driver LED 36V.
#elektronika
Block3r - Spaliła mi się taka przetwornica jak na foto - dokładniej to ścieżka prowad...

źródło: comment_Y9yomhqp1YvAZMaSckpa66gjaoV4jL61.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elektryczny_mariusz
elektryczny_mariusz
01.07.2017, 20:44:02
  • 1
żeby pozbyć się soldiermaski nie musisz nic szlifować, schodzi od prostego drapania zazwyczaj (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
spróbuj sobie detektorem przejść sprawdzić czy wszystko co potrzebujesz to działa
  • Odpowiedz
hu-nows
hu-nows
02.07.2017, 14:06:24
  • 0
@Block3r: to sie nadaje do wyrzucenia a nie naprawy.. już chyba tylko Polacy próbują naprawiać elektronike z przeżartym laminatem wartą 5 zł
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 29.06.2017, 12:22:11
  • 1
Nie ma ktoś może 0,0900825 PLN na PSC? xDDD
#pcmasterrace
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ufoludek-zkosmosu
ufoludek-zkosmosu
29.06.2017, 12:46:13 via Android
  • 1
@Block3r Mam jeszcze taki.
ufoludek-zkosmosu - @Block3r Mam jeszcze taki.

źródło: comment_s3sUrr6nEjurSt0Pm5BUe8ablDouz9kt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r
Autor
29.06.2017, 12:47:54
  • 1
@ufoludek-zkosmosu: już dałem radę, pozbierałem z jakichś wygrzebanych starych kodów xD
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 24.06.2017, 15:34:51
  • 1
Szukam dla ojca tableta z #android, używany najczęściej jako nawigacja. Opłaca się to kupić, czy nic nie warte?
https://pl.aliexpress.com/item/DHL-Darmowa-Wysy-ka-Android-6-0-10-cal-tablet-pc-Octa-Rdze-4-GB-RAM/1000002254023.html
#aliexpress
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jordandc
Jordandc
24.06.2017, 16:23:19 via iOS
  • 1
@Block3r: nie polecam padnie ci to gowno po 7 miesiącach . Kup coś teclasta Ondy lub coś w ten deseń
  • Odpowiedz
Setral
Setral
Setral
25.06.2017, 09:43:30
  • 1
@Block3r: Lepiej jest kupić na Banggood lub Geargest, bo te sklepy dotrzymują warunków gwarancji. Na Aliexpress chińczyk może się w każdej chwili wypiąć i nic nie będzie można mu zrobić.
Jeśli zdecydujesz się na zakup z Chin, możesz także skorzystać ze zwrotu (cashback'u). Dzięki temu można zaoszczędzić te kilka procent ceny, warto zwłaszcza gdy kupuje się coś droższego lub po prostu regularnie. Nawet w razie problemów zawsze jest to jakaś
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 24.06.2017, 14:40:49
  • 1
Nie ma ktoś 2,50 na PSC? Nie mam paypala, a nie chcę kupować kodu za 20zł xD
#pcmasterrace #steam
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

x.....D
x.....D
konto usunięte 24.06.2017, 14:41:43
  • 1
@Block3r: mam 0.6 euro w resztce
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r
Autor
24.06.2017, 14:43:22
  • 0
@xDDDDDDDDD: to idealnie, bo potrzebuję 0,59€
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 22.06.2017, 19:38:42
  • 1
rozumiem że nie da się teraz nic kupić? xD
#steam
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Block3r
Block3r 21.06.2017, 18:01:13
  • 1
mam nodeMCU v3, chcę wyprowadzić na zewnątrz tego status LEDa, który miga na niebiesko gdy ESP coś przesyła. Jedyny sposób to przylutowanie się równolegle do oryginalnej diody na module, czy jest ona podłączona do jakiegoś wyprowadzenia?
#esp8266 #elektronika
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P.....c
konto usunięte 21.06.2017, 18:59:12
  • 0
@Block3r W esp12e wbudowana dioda to pin 2.
  • Odpowiedz
knrwa123
knrwa123
22.06.2017, 09:55:13
  • 0
@Block3r: podepnij pod inny pin fotodiodę wykrywającą światło
a tak na poważnie to nie możesz odczytać stanu pinu 2 w programie?
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 19.06.2017, 15:28:18
  • 1
jakie gpu warto kupić za ~1700zł? stać mnie na 1070? ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo chyba na vegę nie opłaca się czekać z takim budżetem.
#pcmasterrace
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s.....4
s.....4
konto usunięte 19.06.2017, 15:28:47 via iOS
  • 3
@Block3r: teraz po ataku kopaczy - nie ma szans
  • Odpowiedz
Friks
Friks
19.06.2017, 15:29:46
  • 1
@Block3r: używaną możesz kupić i jeszcze ci na kebsa starczy
  • Odpowiedz

725

Microsoft przebija Apple, czyli iFixit rozbiera na części Surface

Microsoft przebija Apple, czyli iFixit rozbiera na części Surface

Ekipa z portalu iFixit przeprowadziła test pod kątem łatwości rozebrania i ewentualnej naprawy nowego laptopa od Microsofta - Surface. | Sprzęt Apple znany jest ze swojej nienaprawialności, ale nawet on wypada lepiej od Surface Laptopa.

WuDwaKa
z
youtube.com
dodany: 17.06.2017, 13:14:36
  • 251
  • #
    laptopy
  • #
    microsoft
  • #
    fail
  • #
    technologia
  • #
    laptop
  • #
    surface
Block3r
Block3r 17.06.2017, 15:20:11
  • 9
@ohyeahziomus: IBM Thinkpad > Lenovo Thinkpad
Block3r
Block3r 17.06.2017, 11:23:09
  • 1
dajcie jakieś gierki na 7300GT, bo sprzedałem RXa i nie mam na razie innej karty pod ręką xDD
#pcmasterrace
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

t.....A
t.....A
konto usunięte 17.06.2017, 11:29:27
  • 1
@Block3r: Gry Indie?
  • Odpowiedz
S.....z
S.....z
konto usunięte 17.06.2017, 11:34:29
  • 2
@Block3r: To coś innego na silniku od Valve.
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 15.06.2017, 19:14:31
  • 2
sprzedałem właśnie rx 470 od asusa xD za prawie 1500zł, to był deal życia ( ͡° ͜ʖ ͡°) a wy co biedaki, hurr durr amd nieopłacalne XD
#pcmasterrace
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iMarek22
iMarek22
15.06.2017, 19:16:53
  • 4
@KoKo19: to że jest cena to nie znaczy, że w ogóle w magazynie mają xd
  • Odpowiedz
Artrix
Artrix
15.06.2017, 19:18:05
  • 1
@KoKo19: To kup za tyle, na allegro chodzą po 1,5k XD
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 10.06.2017, 14:40:23
  • 2
xDD wystawilem RX 470 na licytację, po 15 minutach już jakiś typ pisze do mnie że chce ją kupić przez kup teraz XD
#pcmasterrace
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K....._
K....._
konto usunięte 10.06.2017, 14:41:36 via Android
  • 1
@Block3r #bitcoin ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
d.....a
d.....a
konto usunięte 10.06.2017, 16:03:19
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

Block3r
Block3r 08.06.2017, 12:55:52
  • 1
ile musiałbym dać za jakąś tanią GTX 1070? Zastanawiam się nad sprzedażą RX 470 i dołożeniem trochę do lepszej karty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pcmasterrace
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pawci0o
Pawci0o
Pawci0o
08.06.2017, 12:57:54
  • 1
Cena nowej zaczyna się od 1742zł, ewentualnie poszukaj używanej z gwarancją producenta na allegro.
Np.: https://www.morele.net/karta-graficzna-palit-geforce-gtx-1070-dual-8gb-gddr5-256-bit-hdmi-dvi-3x-dp-box-ne51070015p2d-955469/
lub
https://www.x-kom.pl/p/314401-karta-graficzna-pci-e-gigabyte-geforce-gtx-1070-windforce-ii-oc-8gb-gddr5.html
  • Odpowiedz
A.....M
A.....M
konto usunięte 08.06.2017, 13:06:15
  • 1
@Block3r: ~1620 z amazon.de, ~1740 ze sklepów w pl
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 04.06.2017, 12:01:08
  • 1
mam problemik ( ͡° ͜ʖ ͡°) steruję sobie poczwórnym wyświetlaczem 7 segmentowym z #arduino, multipleksując przy interwale 10ms widzę wyraźne migotanie, więc musiałem go jeszcze zmniejszyć. Niestety, przy takiej częstotliwości segmenty, które nie chcę aby się świeciły mają lekką poświatę, co czyni cyfrę mało czytelną. Jakiś pomysł jak temu zaradzić?
#elektronika
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SpeedFight
SpeedFight
04.06.2017, 12:22:03
  • 1
@Block3r: daj tak:
- odpalam wyświetlacz
- wyłączam nieużywane wyświetlacze
- wyświetlam segmenty (nieużywane są wyłączane)
- delay
- (nowe) - wyłączam
  • Odpowiedz
A.....k
A.....k
konto usunięte 04.06.2017, 15:48:16
  • 1
@Chlebowy_makaron: Jest.
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 19.05.2017, 20:40:44
  • 9
#amd #pcmasterrace ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Block3r - #amd #pcmasterrace ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Januszek_z_Koluszek123
Januszek_z_Koluszek123
19.05.2017, 21:36:49
  • 3
@Block3r: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
JanuszekzKoluszek123 - @Block3r: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

źródło: comment_QrUk0QD3H6pClNki8bvA0teww8ID7rgT.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
d.....k
d.....k
konto usunięte 20.05.2017, 21:03:16 via iOS
  • 2
@Block3r: @PieceOfShit: @Januszek_z_Koluszek123: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
d.....k - @Block3r: @PieceOfShit: @JanuszekzKoluszek123: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_CAhDaSdknd9BFa95scl58kAyUF3hBJvz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz

348

Intel szykuje procesory Core i9!

Intel szykuje procesory Core i9!

Intel szykuje odpowiedź na rynkowy debiut procesorów AMD Ryzen, w postaci nowych procesorów Core...

super_tux
z
conowego.pl
dodany: 17.05.2017, 08:36:51
  • 323
  • #
    technologia
  • #
    intel
  • #
    komputery
  • #
    pcmasterrace
Block3r
Block3r 17.05.2017, 14:08:28
  • 90
@videon: @dawidkiller3: serwerowe procki już nawet przekroczyły - i to nie 10k PLN a 10k USD
Block3r
Block3r 17.05.2017, 14:16:54
  • 2
@Pabick: xD?
5-6 lat temu to czasy, gdy dopiero wchodziło sandy bridge, pełno ludzi siedziało (i sporo nadal siedzi) na Phenomach II (!), trochę mniej na platformie lga 1156, a całkiem sporo jeszcze na parchach rzędu core 2 duo.
+52% IPC na AMD Zen to też nic?
Nie chcę nic mówić, ale mój Phenom II X6 ledwo dawał radę w 2014, jedynie w BF1 dzięki wykorzystaniu wszystkich rdzeni miałem nawet
Block3r
Block3r 17.05.2017, 21:44:49 via Android
  • 11
@tomaszektomaszek: tego się nie spodziewałem, łap plusa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Block3r
Block3r 16.05.2017, 20:55:27
  • 15
ale bydlak
#amd #pcmasterrace
Block3r - ale bydlak
#amd #pcmasterrace

źródło: comment_tNJvPQZr3GUuAORk3j85aOHOdy0IhLBn.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Block3r
Block3r
Autor
16.05.2017, 20:59:35
  • 3
@m1a1: nie, bo to serwerowy procesor - poszukaj w google o sockecie G34 i C32
  • Odpowiedz
Jestem_Tutaj
Jestem_Tutaj
16.05.2017, 21:04:54
  • 5
@Block3r: czad ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jestem_Tutaj - @Block3r: czad ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_ozsVadeGJdC0M0m9BM7zw32Z6j5Gy8Gl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 15.05.2017, 18:28:47
  • 1
Warto wymieniać RX 470 4GB na RX 480 8GB?
#pcmasterrace
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jim_Bravura
Jim_Bravura
15.05.2017, 18:43:38
  • 2
@Block3r: nie
  • Odpowiedz
kordian-filon
kordian-filon
15.05.2017, 19:51:01
  • 1
@Block3r: Lepiej RX 470 4GB na GTX 1070
  • Odpowiedz
Block3r
Block3r 13.05.2017, 11:43:40
  • 1
Mam dwa monitory (główny na środku i dodatkowy po lewej), da się w tych s-----------h ustawieniach #amd eyefinity ustawić, żeby obraz był przesunięty na prawo? Bo teraz środek obrazu mam między monitorami, gdzie jest ramka ( ͡° ͜ʖ ͡°) A chciałbym zrobić tak, że np. w grze mam normalnie środek na głównych monitorze i tylko większe pole widzenia po tej lewej
#pcmasterrace
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FLAC
FLAC
13.05.2017, 11:45:29
  • 4
@Block3r: nie wiem jak u was, na nvidii tak jest kiedy masz włączone sorround i system traktuje dwa monitory jako jeden
wyłącz eyefinity i ustaw drugi monitor normalnie

a żeby mieć środek w prawym monitorze to musisz mieć trzeci to tego, aby środkowy był... w środku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
khurghan
khurghan
khurghan
13.05.2017, 12:26:38
  • 1
@Block3r: Ani w AMD ani w Nvidii tego nie zrobisz. Gra musiałaby obsługiwać przesunięcie centrum ekranu. Osobiście znam tylko jedną, która to obsługuje. Eve online.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 23
  • Strona 17 z 23
  • >
  • Jastrzębie-Zdrój

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 20.09.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 12.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.02.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.06.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking