Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
To Znalezisko jest w archiwum

300

Project Indigo

Project Indigo

Projekt miasta we wnętrzu nieczynnego wulkanu. Ziemia jest coraz bardziej zaludniona, więc kto wie, może kiedyś ludzie będą żyli w takich miastach.

grisha
grisha
z
home.casema.nl
dodany: 14.07.2008, 14:47:27
  • #
    nauka
  • #
    matematyka
  • #
    fizyka
  • #
    astronomia
  • #
    indigo
  • #
    project
  • #
    ludzie
  • 49
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (49)

najlepsze

dragon-sas
dragon-sas
15.07.2008, 23:52:16
  • 0
Jakoś skojarzyły mi się te rysunki z "Ghost in the Shell". Ten sam klimat.Obejrzałem nawet jeszcze raz (chyba po raz dziesiąty) ten film. Mistrzostwo trochę zapomniane. A dla fanów muzyki http://www.xakep.ru/post/15310/xkenji_kawai_-_ghost_city.mp3

motyw otwarcia filmu.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

webexpert
webexpert
16.07.2008, 00:14:36
  • 0
@JanuszKorwinMikke - a znasz wszystkie znaczenia słowa, które używasz?

http://www.urbandictionary.com/define.php?defid=952612&term=weeaboo
J.....e
J.....e
konto usunięte 16.07.2008, 00:24:28
  • -4
kawai - błyskawiczne stanie się weeaboo

pozatym jestem /b/tardem, raiduje habbo, RIAA, 7chan i nie obchodzą mnie jakieś durne słowa.
Morthgar
Morthgar
15.07.2008, 16:27:48
  • 0
bedzie jeden wielki brud smród i ubustwo.To bedą slumsy, no ale jak jest przeludnienie to zawsze jakies wyjscie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

michaal
michaal
15.07.2008, 14:20:47
  • 0
Don_Pavelo ale nawet teraz jest hierarchizacja społeczeństwa, prosty przykład - warszawska Praga Wilanów...

Co do samego mieszkania w kraterze wulkanu to zastanawiam się jak jest z tlenem na samym dole...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

vmiepri
vmiepri
vmiepri
15.07.2008, 14:34:10
  • 7
... tlen swoja drogą ... gorzej jak spadnie deszcz, albo temperatura. Już nie mówiąc o tym, jaki tam będzie syf. :)

Pomysł fajny, ale tylko na film. :)
xaliemorph
xaliemorph
15.07.2008, 15:33:06
  • 3
Bo syfu by mozna uniknąć gdyby tak podejśc do porządku i czystości jak Niemcy w swoich południowych rejonach. Z tym że w większości przypadków wredna, prymitywna, zwierzęca psychika by wygrała iż skoro oni są biedni, żyją na dole to po co ja mieszkający na górze, mam im płacić za sprzątanie ich slumsów.

I dlatego takie wizje są skazane na klęskę. Bo owa swego rodzaju segregacja byłaby do przyjęcia gdyby istniała do pewnego
grisha
grisha
Autor
14.07.2008, 15:11:18
  • 0
Jest bardzo dużo nieczynnych wulkanów;) A na dole to sam bym zamieszkał ;)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Floyt
Floyt
15.07.2008, 16:32:42
  • -1
Fajnie by było gdyby konstrukcja podpierająca pare wyzszych kondygnacji pusciła... wszystko by sie posypało :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

aNDY-aND
aNDY-aND
aNDY-aND
15.07.2008, 14:41:43
  • -2
mega slamsy
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Floyt
Floyt
15.07.2008, 16:30:57
  • 0
Slumsy :)
alecc
alecc
15.07.2008, 15:05:27
  • -4
efekt cieplarniany = wyższy poziom morza = papa indigo :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Don_Pavelo
Don_Pavelo
14.07.2008, 15:42:07
  • -5
Współczesna wieża Babel? Ciekawe concept arty, ale pomysł (ogólne założenie - hierarchizacja społeczeństwa w zależności na jakim poziomie mieszkają) do mnie nie trafia.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

D.....G
D.....G
konto usunięte 16.07.2008, 00:59:15
  • 2
Taa, wieża Babel - wieża sięgająca samej ziemi ;D
koniczynek
koniczynek
16.07.2008, 08:31:49
  • 1
Może Wieża Lebab? Taka sięgająca samego piekła?
J.....e
J.....e
konto usunięte 14.07.2008, 15:16:20
  • -70
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

koniczynek
koniczynek
14.07.2008, 15:30:33
  • 36
Nie, nie pesymista, troll wykopowy, nie karmić.
hakunnin
hakunnin
15.07.2008, 14:22:04
  • 21
prostak
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 2 z 2
  • >

Hity

tygodnia

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
3674
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
3081
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
3074
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
2768
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
2361
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #ciekawostki
  • #zainteresowania
  • #biologia
  • #technologia
  • #liganauki
  • #historia
  • #kosmos
  • #fizyka
  • #medycyna
  • #swiatnauki
  • #gruparatowaniapoziomu
  • #polska
  • #astronomia
  • #zdrowie
  • #swiat

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking