Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko234
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

3614

200 km/h na przejściu dla pieszych, Natalia M. opublikowała swoje nagranie.

Wrzuciła i ma z tego bekę... Na swoim koncie ma więcej takich przejazdów. Jej mama boi się że może stracić prawo jazdy.

dashcambandit
dashcambandit
z
x.com
dodany: 31.03.2025, 06:51:32
  • #
    polskiedrogi
  • #
    siedlce
  • #
    prawojazdy
  • #
    bandycidrogowi
  • 412
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (5)

Instagram i Snapchat
klawiszs
z wykop.pl
  • 170
Miejsce nagrania
Wiesz_Kto
z maps.app.goo.gl
  • 86

Komentarze (412)

najlepsze

shitman6
shitman6
31.03.2025, 06:54:10 via Wykop
  • 782
Jak wiesz kto to to zgłoś na milicję.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ruphert
ruphert
ruphert
31.03.2025, 07:15:35 via Wykop
  • 561
@shitman6: policja nic z tym nie zrobi dopóki jakiś TVN nie zacznie się pytać
  • Odpowiedz
PanZuo
PanZuo
31.03.2025, 08:13:22 via Wykop
  • 755
@shitman6: Tak, ta sama policja co kryje i chroni niedoszłego mordercę żołnierza z Rzeszowa, który z impetem wjechał w prawidłowo przechodzącą na pasach dziewczynę? Podziwiam optymizm i wiarę w policję.
  • Odpowiedz
qajajaj
qajajaj
31.03.2025, 07:44:35 via Wykop
  • 472
Jej mama boi się że może stracić prawo jazdy.


Czyli chyba nie lepsza, bo powinna się bać o jej życie ¯\(ツ)/¯
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wykopiem_albo_zakopiem
wykopiem_albo_zakopiem
wykopiem_albo_zakopiem
31.03.2025, 09:28:55 via Wykop
  • 11
u mnie działa


@dashcambandit:
wykopiemalbozakopiem - >u mnie działa

@dashcambandit:

źródło: comic

Pobierz
  • Odpowiedz
dashcambandit
dashcambandit
Autor
31.03.2025, 09:40:27 via Wykop
  • 2
@wykopiem_albo_zakopiem: https://www.snapchat.com/add/nmczin/9LRH8em5S-qf7ZgsEO1twAAAgcWRzd2xjam9oAZXpREYvAZXpRD0sAAAAAg
  • Odpowiedz
rydzo
rydzo
rydzo
31.03.2025, 08:30:38 via Wykop
  • 453
Takie patusiarstwo drogowe powinno być od razu wyłapywane i surowe kary. Konfiskata auta itp. Przecież tutaj wystarczy dziecko wchodzące na pasy i jest kolejna tragedia pokroju tej od Majtczaka czy z Trasy Łazienkowskiej.
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Luciferrrro
Luciferrrro
Luciferrrro
31.03.2025, 08:34:05 via Wykop
  • 203
@rydzo: Albo rodzina wyjeżdżająca z bocznej drogi i niespodziewająca się samochodu-pocisku jadącego z prędkością 3x większą niż dopuszczalna.
  • Odpowiedz
Krupier
Krupier
31.03.2025, 08:39:06 via Wykop
  • 167
Albo rodzina wyjeżdżająca z bocznej drogi i niespodziewająca się samochodu-pocisku jadącego z prędkością 3x większą niż dopuszczalna.


@Luciferrrro: a i tak znajdą się ludzie, którzy powiedzą, że jeśli doszłoby do wypadku to wina tych co wyjeżdżają z bocznej drogi bo muszą ustąpić pierwszeństwa wszystkim! xD
  • Odpowiedz
CashStacker
CashStacker
CashStacker
31.03.2025, 08:33:22 via Wykop
  • 230
I tak jestem w szoku, że gruz z takim przebiegiem tyle poleciał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
CashStacker - I tak jestem w szoku, że gruz z takim przebiegiem tyle poleciał ( ͡° ͜ʖ...

źródło: GnTas8_XMAAZaUL

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Krupier
Krupier
31.03.2025, 08:39:36 via Wykop
  • 153
@CashStacker: na rezerwie to lżejszy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ppiasq
ppiasq
31.03.2025, 08:42:41 via Wykop
  • 139
@CashStacker: Papież czuwał nad kierowcą
  • Odpowiedz
f.....r
f.....r
konto usunięte 31.03.2025, 08:38:01 via Wykop
  • 188
Oprócz policji to tą sprawą też powinien się zainteresować koncern opla. Taki złom jeszcze 200 poleciał? Niech rozkręcą silnik i sprawdzą w czym się pomylili, że to jeszcze jeździ.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

f.....r
f.....r
konto usunięte 31.03.2025, 17:43:43 via Wykop
  • 8
@brednyk: vectre skoczyli produkowac w 2008
  • Odpowiedz
Biune
Biune
Biune
31.03.2025, 21:45:10 via Wykop
  • 6
@flipster: Twój komentarz to złoto xD śmieję się przez łzy w co chwila r--------------j się Insigni
  • Odpowiedz
powodzenia
powodzenia
31.03.2025, 08:23:48 via iOS
  • 185
warto dodać, że to POLKA z POLSKI z POLSKIM obywatelstwem

  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cactushead
Cactushead
31.03.2025, 08:27:12 via Wykop
  • 92
@powodzenia: Dla (pewności )można dodać że to kobieta była ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Moisze_Schekelbergergtstein
Moisze_Schekelbergergtstein
Moisze_Schekelbergergtstein
31.03.2025, 08:29:37 via Wykop
  • 42
@powodzenia: o ty ukraińcu upowcu przebrzydły ty, czemu nie na forncie reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • Odpowiedz
Cernold
Cernold
31.03.2025, 08:34:56 via Android
  • 168
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Krupier
Krupier
31.03.2025, 08:41:02 via Wykop
  • 77
@Cernold: tacy podludzie przesiadują też na tym portalu niestety więc często nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, że możesz właśnie z takim rozmawiać.
Krupier - @Cernold: tacy podludzie przesiadują też na tym portalu niestety więc częst...

źródło: Bez nazwy-1

Pobierz
  • Odpowiedz
marcinojg
marcinojg
marcinojg
31.03.2025, 11:32:29 via Wykop
  • 7
@cwlmod: chcial sie pochwalic miedzy wierszami że ma beemwu seri pińć, stworzone do szybkiej yazdy ᕦ(òóˇ)ᕤ
  • Odpowiedz
papaj42
papaj42
papaj42
31.03.2025, 12:17:28 via Wykop
  • 160
W pakiecie jeszcze p--------e psy. Niech ktoś mi powie, że ludzi nie powinno się oceniać po okładce. Patusiarska ściera do utylizacji.
papaj42 - W pakiecie jeszcze p--------e psy. Niech ktoś mi powie, że ludzi nie powinn...

źródło: Zrzut ekranu 2025-03-31 141634

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

papaj42
papaj42
papaj42
31.03.2025, 12:18:04 via Wykop
  • 37
@papaj42:
papaj42 - @papaj42:

źródło: Zrzut ekranu 2025-03-31 141753

Pobierz
  • Odpowiedz
cyganztorunia
cyganztorunia
cyganztorunia
31.03.2025, 12:19:40 via Wykop
  • 53
@papaj42: ale na jej chacie musi walić tymi kundlami.
  • Odpowiedz
klawiszs
klawiszs
31.03.2025, 08:22:08 via Wykop
  • 151
Snapchat: https://www.snapchat.com/add/nmczin
Instagram: https://www.instagram.com/Nemezis_gwiazdazaranna
klawiszs - Snapchat: https://www.snapchat.com/add/nmczin
Instagram: https://www.insta...

źródło: CleanShot 2025-03-31 at 10.20.19

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nalot_1
nalot_1
31.03.2025, 08:23:34 via Android
  • 128
@klawiszs jakas stara baba ze streetem rozbieżnym XD
  • Odpowiedz
Krupier
Krupier
31.03.2025, 08:26:28 via Wykop
  • 93
@klawiszs:
Krupier - @klawiszs:
  • Odpowiedz
lebki
lebki
lebki
31.03.2025, 08:54:01 via Wykop
  • 100
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RobinSchudl
RobinSchudl
RobinSchudl
31.03.2025, 09:43:37 via Wykop
  • 31
@GeDox: kieroweca BMW wiedział, że się ściga?
  • Odpowiedz
Postrzeleniec
Postrzeleniec
Postrzeleniec
31.03.2025, 10:42:25 via Wykop
  • 9
@MacMatys: @RobinSchudl 1.7DTI ledwo sie odpycha wiec na tych zakretach oboje mieli maksymalnie po 35km/h ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Hity

tygodnia

Arogancja wójt Kołbaskowa. Parkowanie i światło tylko dla jaśnie panci
Arogancja wójt Kołbaskowa. Parkowanie i światło tylko dla jaśnie panci
3416
Wściekła funkcjonariuszka
Wściekła funkcjonariuszka
2811
Dyrektor szpitala wpadł za 137 km/h, dzwoni do starosty, on do zastępcy komendan
Dyrektor szpitala wpadł za 137 km/h, dzwoni do starosty, on do zastępcy komendan
2722
Służba zdrowia potrzebuje natychmiast OBOWIĄZKOWEGO prostego RCP dla lekarzy
Służba zdrowia potrzebuje natychmiast OBOWIĄZKOWEGO prostego RCP dla lekarzy
2726
Niemiecka firma kupiła 5.3 tys lokali w Polsce
Niemiecka firma kupiła 5.3 tys lokali w Polsce
2231
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #motoryzacja
  • #kierowcy
  • #wypadek
  • #samochody
  • #prawojazdy
  • #polska
  • #stopcham
  • #policja
  • #prawo
  • #polscykierowcy
  • #patologiazmiasta
  • #ciekawostki
  • #patologiazewsi
  • #wydarzenia
  • #heheszki

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking