Wysiedlenie Palestyńczyków, przejęcie Strefy Gazy i Atak na Iran

Donald Trump zaproponował na konferencji prasowej z Netanjahu kontrowersyjny plan, który zakłada przesiedlenie Palestyńczyków z Gazy do Egiptu i Jordanii oraz przejęcie kontroli nad tym terytorium przez USA. I atak na Iran.

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 253
- Odpowiedz







Komentarze (253)
najlepsze
Nikt bo nie ma żadnych palestyńczyków, to są arabowie, egipcjanie itd, mix nic więcej.
źródło: pajac-trump-8vgbe83gf28208
PobierzPolacy z Ukraińcami tez się żarli na kresach, Stalin Polaków stamtąd wysiedlił i 80 lat później Polska i Ukraina to sojusznicy.
Po pierwsze, nie byłoby walk, bo dzisiejsza gęstość zaludnienia nad Amurem jest niska, a sąsiedzi mają sensowne wojsko. Po drugie przodkowie syjonistów wywodzą się z Azji. Amerykanie mieliby dodatkowy punkt nacisku na Chiny.
@Pawel993: O Egipcie też niewiele wiesz?
Egipt jest przyjazny EU i USA pomimo tego, że jest ekstremalnie muzułmański. USA nie ruszy Egiptu i dobrze.
Licze ze za tej kadencji prezydenta USA wjdziemy na pelnej i posprzatamy rezim ajatollahow :D
@Aster1981: pozwolę sobie zauważyć, że już "żeśmy posprzątali" Irak, Libię, Syrię... może więcej już nie sprzątajmy w tamtym rejonie? Jeszcze z Iranu potrzebujemy tu ciapaków ?