Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

282

Nowa linia produkcji kwasu azotowego w Puławach uruchomiona

Nowa linia produkcji kwasu azotowego w Puławach uruchomiona

Zakłady Grupy Azoty Puławy rozpoczęły eksploatację nowoczesnej V linii instalacji kwasu azotowego, co oznacza zakończenie kluczowego etapu rozruchu nowej infrastruktury. Linia ta jest częścią szeroko zakrojonej inwestycji Modernizacja instalacji kwasu azotowego oraz budowa nowych instalacji kwasu a

kubanfs
kubanfs
z
biznesalert.pl
dodany: 11.12.2024, 09:29:28
  • #
    wiadomosci
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    informacje
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (37)

najlepsze

SaperX
SaperX
11.12.2024, 18:10:35 via Wykop
  • 37
Jakiś czas temu czytałem, że to uwalono bo: NIEMCY ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

muckfods
muckfods
muckfods
11.12.2024, 19:07:57 via Wykop
  • 20
@SaperX: Klasyczne duo przekazu dnia dla elektoratu pro-PiS, Tusk coś tam uwalił, Niemcy zacierają ręce.
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
11.12.2024, 19:50:53 via Wykop
  • 1
Jakiś czas temu czytałem, że to uwalono bo: NIEMCY


@SaperX: Ogólnie odnośnie azotów to takie teorie w Puławach słychać od kiedyś pamiętam to jest takie zamknięte powtarzające koło w którym Niemcy, Rosjanie lub Żydzi chcą zniszczyć Azoty przez moment też chyba byli Chińczycy kiedyś z tego co pamiętam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pablo_see
pablo_see
11.12.2024, 18:01:11 via Wykop
  • 8
pablo_see
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

milo1000
milo1000
12.12.2024, 00:25:17 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Pentylion
Pentylion
13.12.2024, 03:29:39 via Android
  • 0
@milo1000 sewierodonieck zrównany z ziemią, a kombinat w szczegolnosci, rafineria w lisiczańsku prawdopodobnie ocalała
  • Odpowiedz
Maciek5000
Maciek5000
11.12.2024, 20:20:01 via Wykop
  • 7
Nie polecam budy z kebabem "U Szwagra" na parkingu Azotów w Puławach. Psu bym tego nie dał do jedzenia. Najgorsza kula mocy bez smaku.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DrJoint
DrJoint
DrJoint
12.12.2024, 09:26:33 via Wykop
  • 0
@Maciek5000: w sumie gdyby bylo złe to by sie nie utrzymało. Klientów ma i regularną sprzedaż. Myśle że gdyby jakość była do bani to by sie nie utrzymał tyle lat.
  • Odpowiedz
Maciek5000
Maciek5000
12.12.2024, 11:20:30 via Wypiek
  • 1
@DrJoint w promieniu 5 km nie ma nic innego plus dziesiątki kierowców każdego dnia
  • Odpowiedz
realistons
realistons
11.12.2024, 20:26:26 via Wykop
  • 3
Tylko żeby nie nalewali wody do kwasu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tenloginnieistnieje
tenloginnieistnieje
tenloginnieistnieje
11.12.2024, 11:48:13 via Wykop
  • 3
Tylko czy po zakończeniu wojny na Ukrainie fabryki amunicji utrzymają dotychczasowe zamówienia na materiały wybuchowe? Będzie zbyt na ten kwas azotowy?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

BykNieDajeMleka
BykNieDajeMleka
11.12.2024, 12:59:04 via Wykop
  • 41
@tenloginnieistnieje: będzie bo używa się go w wielu branżach, nawet ja używam do trawienia w stali kwasu azotowego i to idą spore ilości. Praktycznie non stop mam braki bo punkty są wyczyszczone albo na zapisy i czekam czasami kilka tygodni na realizację.
  • Odpowiedz
przeciwko78
przeciwko78
11.12.2024, 17:35:59 via Android
  • 6
@Lew_Shekelsteinberg raczej nikt nie wierzy w to, że Rosja zrezygnuje z dalszych podbojów.
oni teraz walczą o chwilę wytchnienia.
  • Odpowiedz
crash-test
crash-test
crash-test
12.12.2024, 05:57:46 via Wykop
  • -1
nie rupcie zdjęć ogrodzeniu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Aderjan
Aderjan
Aderjan
11.12.2024, 19:04:46 via Wykop
  • -1
A może niech pochwała się redukcja etatów i szukaniem kosztów wśród załogi? A nie nieudolnie prowadzona inwestycja. Blok węglowy następne arcydzieło. I jako trzeci wyczyn to kompleks turbiny na syntezie amoniaku. Ale o tym też cicho sza
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

autotldr
autotldr
11.12.2024, 09:30:11 via Wykop
  • -1
To najlepszy tl;dr, jaki mogłem zrobić, oryginał zmniejszony o 77% (jestem botem)

Zakończenie eksploatacji nowej linii kwasu azotowego

Zakłady Grupy Azoty Puławy uruchomiły V linię instalacji kwasu azotowego, co oznacza zakończenie kluczowego etapu nowej infrastruktury. Inwestycja obejmuje modernizację oraz wykorzystanie nowych instalacji, skupiając się na zwiększeniu efektywności produkcji i redukcji emisji szkodliwych substancji. Nowa linia ma zdolność produkcyjną 1000 ton kwasu dziennie, a IV linia neutralizacji zaczyna działać z zdolnością 1300 ton. Projekt umożliwi
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

eSUBA94
eSUBA94
11.12.2024, 20:15:55 via Wykop
  • -2
przypominam że pis chciał zamknąć dużą część tych zakładów
dodatkowo masa pisowców mieszka w puławach co pokazuje PKW
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

eSUBA94
eSUBA94
12.12.2024, 09:43:03 via Wykop
  • 1
@DrJoint: masz google
  • Odpowiedz
h225m
h225m
h225m
12.12.2024, 14:39:09 via Android
  • 1
@DrJoint w tym, gdy brakowało mocznika na rynku, a wielki obajtek chciał to przejąć
  • Odpowiedz
woj_st
woj_st
woj_st
11.12.2024, 18:24:03 via Wykop
  • -9
Zbudowane za pisowskiego reżimu, sprzedać natychmiast.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

eSUBA94
eSUBA94
11.12.2024, 20:16:46 via Wykop
  • 5
@woj_st: pis chciał to zamknąć, nie pamiętasz? mieliśmy nawozy z afryki brać
  • Odpowiedz

Hity

tygodnia

mLicytacje licytacje komornicze
mLicytacje licytacje komornicze
2656
Good News: Ordynator zarabiał 2,5 mln zł. Stracił posadę.
Good News: Ordynator zarabiał 2,5 mln zł. Stracił posadę.
2426
Lekarz nowy rekordzista 0.4 mln zł miesiecznie pensji
Lekarz nowy rekordzista 0.4 mln zł miesiecznie pensji
2339
ON (Diesel) dziś na Słowacji 6,50 zł.
ON (Diesel) dziś na Słowacji 6,50 zł.
2177
Systemowa dyskryminacja mężczyzn w PUP
Systemowa dyskryminacja mężczyzn w PUP
1773
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #informacje
  • #polska
  • #swiat
  • #ciekawostki
  • #news
  • #bliskiwschod
  • #tvpis
  • #heheszki
  • #updates
  • #usa
  • #policja
  • #tvp
  • #ekonomia
  • #europa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking