Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

611

nsfw Berlin, 3:37

Pokaż treści 18+

Berlin, 3:37

"Strasznie gorąco w tych U-bahnach.... niedziela rano,godzina 3.37 w u7 Ja serio długo żyje w Berlinie, ale takiego czegoś jeszcze nie widziałam PS Zdjęcie nie jest robione z ukrycia. Dziewoszka chętnie wszystkim pozowała."  Żródło: fb grupa: Polacy w Berlinie

Suczka24
Suczka24
Suczka24
z
wykop.pl
dodany: 08.07.2018, 06:55:45
  • #
    europa
  • #
    tyleczki
  • #
    berlin
  • #
    niemcy
  • #
    ladnapani
  • #
    zdrowakobita
  • #
    nsfw
  • 193
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Strasznie gorąco w tych U-bahnach.... niedziela rano,godzina 3.37 w u7 
Ja serio długo żyje w Berlinie, ale takiego czegoś jeszcze nie widziałam

PS Zdjęcie nie jest robione z ukrycia. Dziewoszka chętnie wszystkim pozowała."


 Żródło: fb grupa: Polacy w Berlinie

666d7439456846686254673d_UF56X2fVzpFxlJPDHtp2tOVhzcQv7efX.jpg

Komentarze (193)

najlepsze

wojTrek
wojTrek
08.07.2018, 07:26:30 via Android
  • 338
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

cukroszczur
cukroszczur
cukroszczur
08.07.2018, 08:28:55
  • 314
@wojTrek: teoretycznie - skoro chodzimy po plazy prawie z gola d..a, to czemu nie po ulicy? :)
  • Odpowiedz
NoOne3
NoOne3
NoOne3
08.07.2018, 17:20:42
  • 192
@wojTrek:
NoOne3 - @wojTrek:

źródło: comment_eUR7Z22PW2lqeWldSSRYSEUjMqMfI5Qi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
notdot
notdot
08.07.2018, 12:25:58
  • 151
Dziewoszka chętnie wszystkim pozowała

to pokaż więcej zdjęć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

fluchtlinge_willkommen
fluchtlinge_willkommen
08.07.2018, 21:38:54
  • 11
@notdot:

"Strasznie gorąco w tych U-bahnach.... niedziela rano,godzina 3.37 w u7 Ja serio długo żyje w Berlinie, ale takiego czegoś jeszcze nie widziałam PS Zdjęcie nie jest robione z ukrycia. Dziewoszka chętnie wszystkim pozowała." Żródło: fb grupa: Polacy w Berlinie

napisała suczka24...
  • Odpowiedz
e.....c
e.....c
konto usunięte 08.07.2018, 11:32:34
  • 140
Każda ze zgrabnym ciałem powinna tak chodzic w lato ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wejszlo
Wejszlo
08.07.2018, 20:58:11
  • 53
@exec: a później komentarze pod artykułami o gwałcie: sama się prosiła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
theximon
theximon
08.07.2018, 22:13:08
  • 5
w lato


@exec: W lecie.
  • Odpowiedz
M.....y
M.....y
konto usunięte 08.07.2018, 10:34:24 via iOS
  • 106
W czym problem? W takim Los Angeles albo Barcelonie ludzie chodzą porozbierali w lecie i jest ok, a tu dziewczyna wrzuciła sobie bikini i odrazu „olaboga widać”. Ogarnijcie się purytanie.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

FUTdeals
FUTdeals
08.07.2018, 19:04:15 via Wykop Mobilny (Android)
  • 49
@Holenderski_Ser: nie, bo i czego. Nie wiem jakoś ci ten brzuch do miski z jedzeniem wkłada czy coś?
  • Odpowiedz
Magnolia-Fan
Magnolia-Fan
08.07.2018, 21:00:26
  • 180
@Menypeny:
Magnolia-Fan - @Menypeny:

źródło: comment_dxt8xCKS4OPMcpii9zvvWju2JeZocU8D.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
jaryba13
jaryba13
jaryba13
08.07.2018, 07:49:37
  • 101
Gotowa na ubogacanie kulturowe( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

dregdreg
dregdreg
08.07.2018, 22:45:54
  • 1
@masz_fajne_donice: Dlaczego udajesz, że nie ma problemu? To jest właśnie najgorsze, istnieje poważny problem ale lepiej zakładać różowe okulary i spoko, przecież nic się nie dzieje. A jak coś to zawsze jest ten argument w postaci jakiejś jednostkowej sytuacji.

Muzułmanie gwałcą o wiele częściej niż inni ale jakiś polak też zgwałcił więc.. nie róbmy z tym nic! Tym gorzej dla tych polaków, bo oni zostaną poważnie ukarani, a tymczasem muzułmanie
  • Odpowiedz
winter1986
winter1986
09.07.2018, 04:46:24
  • 1
@jaryba13: Nic z tych rzeczy, "ubogacacze kulturowi" w tych godzinach nie jadą do pracy ... Zapomniałem, że oni w ogóle nie jeżdżą do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sikfryd
sikfryd
08.07.2018, 13:11:27 via iOS
  • 98
Absolutnie nie ma czym się wstydzić, powiedział kolega.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ej-no-nie-przesadzaj
ej-no-nie-przesadzaj
ej-no-nie-przesadzaj
08.07.2018, 21:27:05
  • -3

Komentarz usunięty przez moderatora

szyy
szyy
szyy
08.07.2018, 17:13:38
  • 51
Ale jak to? Przecież w Niemczech panuje już sharia law, kobiety poukrywane po domach przez uchodźcami, a Niemki to wiadomo brzydkie i niezgrabne. Czyżby świat wykopu nie odpowiadał światowi rzeczywistemu?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ultra
ultra
ultra
08.07.2018, 20:28:09
  • 25
@szyy:
Niestety nie odpowiada bo takich panien tu nie uświadczysz choć to nie Berlin.
Może tak wygląda Berlin z wykopu ale tu gdzie jestem (trochę w górę i na lewo) spotykam często buki jak z muminków i sporo opatulonych w strój na zimę mimo upału ale nigdy czegoś takiego jak na obrazku.
Gdybym się zakładał kogo spotkam na ulicy po wyjściu z domu to prawdopodobieństwo spotkania białego niemca oceniam w
ultra - @szyy: 
Niestety nie odpowiada bo takich panien tu nie uświadczysz choć to n...

źródło: comment_8ZzpkScnAxHs6HpglthQ1LhsDqpBiJyD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
yolantarutowicz
yolantarutowicz
08.07.2018, 21:33:53
  • 0
Czyżby świat wykopu nie odpowiadał światowi rzeczywistemu?


@szyy: Dla wielu Wykopków to będzie zaskoczenie ;-)

Najpopularniejsze imiona noworodków w Berlinie
  • Odpowiedz
l.....t
l.....t
konto usunięte 08.07.2018, 13:27:56
  • 39
Jeśli chętnie pozowała, to ja chętnie zobaczę.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CherryJerry
CherryJerry
08.07.2018, 14:28:18
  • -2
@lilost: to pewnie performens był ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
l.....t
l.....t
konto usunięte 08.07.2018, 16:23:51
  • -1
@CherryJerry: Milo Moire.
  • Odpowiedz
b4kus
b4kus
08.07.2018, 21:01:40
  • 31
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ahoq
ahoq
08.07.2018, 20:08:17
  • 31
ależ to musi być szok kulturowy dla tych wszystkich świeżych Niemców zobaczyć coś takiego
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Hity

tygodnia

Lekarze od lat starają się JAK NAJBARDZIEJ ograniczyć prawa pokrewnym zawodom
Lekarze od lat starają się JAK NAJBARDZIEJ ograniczyć prawa pokrewnym zawodom
4026
Oświadczenie lekarza z Zawiercia
Oświadczenie lekarza z Zawiercia
3148
Lekarz - człowiek bez wstydu
Lekarz - człowiek bez wstydu
3027
285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA
285 restauracji w Polsce dolicza obowiązkowy serwis do rachunku - MAPA
2767
Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: "To zalewanie pożaru benzyną"
Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: "To zalewanie pożaru benzyną"
2730
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #swiat
  • #polska
  • #wydarzenia
  • #niemcy
  • #uniaeuropejska
  • #ciekawostki
  • #ekonomia
  • #usa
  • #gospodarka
  • #nato
  • #francja
  • #ue
  • #historia
  • #neuropa
  • #4konserwy

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking