Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko250
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

4

HOSTING AZ.pl

HOSTING AZ.pl

Zakładałem konto hostingowe w firmie AZ.pl

driztest
driztest
z
wykop.pl
dodany: 19.01.2018, 22:25:29
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    kultura
  • #
    it
  • #
    hosting
  • #
    azpl
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zakładałem konto hostingowe w firmie AZ.pl za pomocą korespondencji z jednym a administratorów. Wykorzystał mojego maila do założenia równoległego konta (za moją zgodą) z tym, że zamiast pobrać dane z konta o którym rozmawialiśmy (to drugie, nowe miało być jego równoległa alternatywą), pobrał moje dane kontaktowe + firmy z innego hostingu w którym byłem jedynie osobą do kontaktu a nie jej właścicielem (co zostało mi z automatu przypisane).


Problem dostrzegłem w profilu i w fakturze co od razu zgłosiłem za pomocą formularza w panelu i bezpośrednio do Administatora, który się pomylił (pomyłka ludzka rzecz), zależało mi na czasie bo był problem z rejestracją kolejnych domen (niepoprawne dane i anulowanie rejestracji w kolejnych mailach) więc chciałem to jak najszybciej wyprostować.


otrzymałem 2 odpowiedzi dnia następnego:

1) od osoby przyjmującej zgłoszenie o niepoprawnych danych (11:16):

Dzień dobry,Uprzejmie informuję, iż w Panelu zostały wprowadzone niepoprawne dane przy rejestracji, przy rejestracji konta wskazano, że jest to firma.Proszę o przesłanie dokładnych informacji, wraz z oświadczeniem( w formie załącznika e-maila ze skanem dowodu osobistego), że dane zostały wprowadzone błędnie.Do momentu otrzymania stosownych dokumentów i wyjaśnień konto jest administracyjnie zawieszone.W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt.



2) od Administatora (12:59):

Dzień dobry,uprzejmie informuję, iż dane w Pana panelu klienta zostały poprawione na osobę prywatną, zgodnie z korespondencją, którą w tej sprawie prowadziliśmy.Jednocześnie przepraszam za niedogodność wynikłą na skutek tego, iż Pana adres mailowy, jest powiązany z kontem firmowym.Aktualnie dane w Pana panelu klienta w nowym az.pl są zgodne z danymi na Pana  prywatnym koncie w dawnym az.pl.W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt.

Uznałem, że odpowiedz 2ga załatwia sprawę pierwszej. Ale gdzie .....

Konto zablokowane (migracja niemożliwa, przedelegowanie domen również) bo oczywiście nie mogę dostać sie do panelu.

Jako, że sobota administratorzy odpiszą w poniedziałek bo nie traktują tego jako priorytet.


Podsumowując: Nie moja wina, absurdalne wymagania by to wyprostować (z dowodem to już poszli po całości) - dane osoby zakładającej konto w PANELU można zmieniać na dowolne i dowolna ilość razy i nie jest to w żaden sposób zablokowane a kobiecina chce ode mnie skan dowodu i blokuje mi opłacone konto bo ktoś u nich się pomylił ?!?!?!



Komentarze (2)

najlepsze

rafalwysocki
rafalwysocki
rafalwysocki
20.01.2018, 06:39:26 via Android
  • 1
W firmie w ktorej pracowalem mieli hosting i domeny w az.pl. Gdy przyszla pora zaplaty za kolejny rok uzytkowania to spadlem z przesla widzac kwote na fakturze. Czym predzej zaproponowalem przenosiny gdzie indziej z duzo korzystniejszym cennikiem i profesjonalna, niezwykle szybka obsluga klienta niezaleznie czy byl to srodek nocy czy swieto. Uzyskac od az.pl authinfo to jakas patologia...

Aha tą polecaną firma na ktorej sam mam kilka witryn i poczte jest linuxpl.com.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

driztest
driztest
Autor
19.01.2018, 22:26:17
  • -1
Zakładałem konto hostingowe w firmie AZ.pl za pomocą korespondencji z jednym z administratorów. Wykorzystał mojego maila do założenia równoległego konta (za moją zgodą) z tym, że zamiast pobrać dane z konta o którym rozmawialiśmy (to drugie, nowe miało być jego równoległa alternatywą), pobrał moje dane kontaktowe + firmy z innego hostingu w którym byłem jedynie osobą do kontaktu a nie jej właścicielem (co zostało mi z automatu przypisane).

Problem dostrzegłem w profilu i
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Hity

tygodnia

Zielona Góra. Zmarł mężczyzna pogryziony przez psy, wcześniej amputowano mu nogi
Zielona Góra. Zmarł mężczyzna pogryziony przez psy, wcześniej amputowano mu nogi
4340
Mężczyzni zapłacą wyższe podatki niż kobiety.
Mężczyzni zapłacą wyższe podatki niż kobiety.
3502
I znowu psy: Cztery psy zagryzły 80-latka
I znowu psy: Cztery psy zagryzły 80-latka
3363
Czy coś wiadomo co u byłego sołtysa?
Czy coś wiadomo co u byłego sołtysa?
3190
Zatrzymano właściciela trzech psów, które zagryzły w lesie 46-letniego mężczyznę
Zatrzymano właściciela trzech psów, które zagryzły w lesie 46-letniego mężczyznę
3085
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #4konserwy
  • #heheszki
  • #swiat
  • #historia
  • #policja
  • #neuropa
  • #usa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2025

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking