Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko137
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

296

Inwestycje w kryptowaluty będą nielegalne? Jest pomysł, jak wprowadzić w życie

Inwestycje w kryptowaluty będą nielegalne? Jest pomysł, jak wprowadzić w życie

ZBP chce zakazu inwestycji w kryptowaluty. I już są pomysły, jak taki zakaz mógłby wyglądać. Blokowanie przelewów do giełd.

Marcinowy
Marcinowy
z
cashless.pl
dodany: 01.12.2017, 08:57:03
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    kryptowaluty
  • #
    bitcoin
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • 206
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Czym różni się spekulacja od inwestycji?
Neto
z youtube.com
  • 3

Komentarze (206)

najlepsze

Flypho
Flypho
02.12.2017, 11:45:50
  • 0
Czyli nie trzeba będzie płacić podatków? Bo w końcu nielegalne xD.(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tutkarz
tutkarz
tutkarz
02.12.2017, 08:57:31
  • 0
są już kryptowaluty, które umożliwiają płatności kartą debetową doładowywaną daną krypto. Można płacić wszędzie, gdzie visa bo za jakies 3% prowizji robi przewalutowania automatycznie. Powodzenia z zabronieniem tego.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mazowia
Mazowia
02.12.2017, 08:42:25
  • 0
Ale czy to jest jakiś wielki problem?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

defoxe
defoxe
02.12.2017, 09:36:04
  • 3
@Mazowia: Wielki nie, ale problem - tak.
  • Odpowiedz
severh
severh
02.12.2017, 16:10:40
  • -1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Shaki
Shaki
02.12.2017, 17:21:14
  • -1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
severh
severh
02.12.2017, 19:04:15
  • 0
"rzond pomusz". Przy tym co się dzieje z BTC w tym momencie i ile nieświadomych niczego owieczek w to wchodzi, za jakiś czas okaże się że setki idiotów potraciły oszczędności całego życia i posprzedawały chałupy za BTC, po czym będą płakać w mediach i domagać się pomocy. Nie ma wolności bez odpowiedzialności, w tym kraju pozwolenie ogółowi na cokolwiek ryzykownego, to ta


@Shaki: Cóż wszyscy trąbią o wolności to dajmy ludziom
  • Odpowiedz
kocham-pati-3
kocham-pati-3
02.12.2017, 09:13:01
  • -1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DonMirabello
DonMirabello
02.12.2017, 12:08:03
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

bitcoholic
bitcoholic
01.12.2017, 09:10:10
  • -1
Wydaje mi się że pan Morawiecki jest na tyle inteligentny i przewidujący, że nie utnie kurze złotych jaj. Po pierwsze dochody z podaktów od sprzedaży kryptowalut - łakomy kąsek, to samo od rozwijających się polskich giełd i wszystkiego co wokół tego.
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

slx2000
slx2000
01.12.2017, 09:41:01
  • 133
Wydaje mi się że pan Morawiecki jest na tyle inteligentny


@bitcoholic: sądząc po tym co wyprawia ja nie byłbym aż takim optymistą.
  • Odpowiedz
negatyw
negatyw
01.12.2017, 18:49:54
  • 48
@bitcoholic: > "Morawiecki jest na tyle inteligentny"
Zatrzymaj tę karuzele śmiechu.
  • Odpowiedz
Neto
Neto
01.12.2017, 19:16:41
  • -8
Tytuł znaleziska jest mylący. Nie chodzi o inwestowanie tylko o spekulację. Wytłumaczenie w powiązanych.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

killer87
killer87
killer87
02.12.2017, 07:17:35
  • 13
@Neto:
Jeżeli chcą zlikwidować spekulacje to powinni zamknąć też GPW oraz wszystkie inne rynki.
  • Odpowiedz
D.....i
D.....i
konto usunięte 02.12.2017, 09:33:09
  • 2
@Neto: twój komentarz to trochę jak gadanie że tylko praca fizyczna to prawdziwa praca xD
  • Odpowiedz
pro_mode
pro_mode
01.12.2017, 23:05:48
  • -12
Ludzie nie są tacy głupi, jak nam się wydaje. Są dużo głupsi...


jedna waluta na swiecie... bez pokrycia w absolutnie niczym bez fizycznej formy... i ludzie chca tego... xD wiekszego niewolnictwa... z mozliwoscia odciecia was od kasy od tak... xD xD xD s----------e waszej inteligecji jest wieksze niz wam sie wydaje... I gwarantuje ze kryptowaluty beda pieniedzmi przyszlosci... dla waszego dobra ma sie rozumiec... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

miszczu90
miszczu90
02.12.2017, 07:57:52
  • 5
@pro_mode:
-większość walut FIAT jest bezwartościowa
-większość produktów "kopo" jest o wiele mniej warta niż je kupujesz i sprzedewcy cisną z ciebie bekę - tu najlepsze przykład to telefony, czy abonamenty telefoniczne, ludzie myślą, że kupują coś wartego, a tak naprawdę to jest warte tysiące razy mniej.
czasami jak jakieś produkty mają wady, lub są w wersji beta to można je dostać "za darmo" w fabryce, ale i tak to
  • Odpowiedz
miszczu90
miszczu90
02.12.2017, 08:04:59
  • 4
@pro_mode:
co się śmiejesz - ile płacisz rocznie za telefon?
wiesz jakie koszty ponosi operator - właściciel satelity? śmieszne - na użytkownika wychodzi ok. 1zł/rok
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 4 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
3633
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
3060
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
3039
Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii
Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii
2674
Żądamy kart paliwowych dla polityków. Karta przypisana do pojazdu.
Żądamy kart paliwowych dla polityków. Karta przypisana do pojazdu.
2519
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking