Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko194
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

296

Inwestycje w kryptowaluty będą nielegalne? Jest pomysł, jak wprowadzić w życie

Inwestycje w kryptowaluty będą nielegalne? Jest pomysł, jak wprowadzić w życie

ZBP chce zakazu inwestycji w kryptowaluty. I już są pomysły, jak taki zakaz mógłby wyglądać. Blokowanie przelewów do giełd.

Marcinowy
Marcinowy
z
cashless.pl
dodany: 01.12.2017, 08:57:03
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    kryptowaluty
  • #
    bitcoin
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • 206
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Czym różni się spekulacja od inwestycji?
Neto
z youtube.com
  • 3

Komentarze (206)

najlepsze

fujiyama
fujiyama
02.12.2017, 03:07:38
  • 8
ZBP - całe to towarzystwo powinno dawno wylecieć w kosmos.
Kryją wszystkie wałki i pielęgnują miliardową grzebież klientów dzień w dzień.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RobertKowalski
RobertKowalski
01.12.2017, 23:32:59
  • 7
ZBP to rak... pogooglajcie czym jest to gó%no i kto tam ma udziały.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

j.....0
j.....0
konto usunięte 02.12.2017, 08:24:48
  • 6
Problem w tym, że oni nie rozróżniają piramidy finansowej DasCoin od kryptowalut, upadnie piramida, to powiedzą, że kryptowaluty to piramidy finansowe( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

siddhariha-cautama
siddhariha-cautama
02.12.2017, 09:55:13
  • 3
@janusz0: Banka spekulacyjna czego ? moge wywindowac akcje przedsiebiorstwa to spekulacja, ale jak wiwinduje akcje ducha nieswietego to nie jest spekulacja ale piramida, Madoff robil wlasnie cos takiego bral od ludzi kase na wysoki procent pierwszych inwestorow w jego bank ( nazwij to btc) splacal inwestycjami kolejnych ktorzy jak muchy do gowna sie zlecieli aby mu dac kase na procent, na konec gdy zabraklo jeleni ktos powiedzial sprawdzam i wszystko
  • Odpowiedz
siddhariha-cautama
siddhariha-cautama
02.12.2017, 10:30:38
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mike78
mike78
02.12.2017, 10:04:45
  • 5
Kochani politycy, nie idźcie tą drogą!

Narodowy Bank Polski, które od dłuższego czasu ostrzegają przed ryzykiem inwestycji w kryptowaluty


Mam to w dupie, dopóki NBP ogranicza się do wystosowywania opinii. To nie jest wasz hajs i wasze ryzyko. Jak ktoś chce przewalić parę czy paręnaście klocków na bitcoina czy dogecoina, cokolwiek, to jest to jego prywatna rzecz. Granie w Totolotka jest o wiele głupszym sposobem r--------a swojej kasy, a jakoś nikt przed
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

misiekmisiowo
misiekmisiowo
misiekmisiowo
02.12.2017, 11:22:11
  • 2
@mike78: popieram. banki sie boją bo im więcej ludzi będzie płacic bitcoinem to banki zbankrutują.
  • Odpowiedz
P.....k
P.....k
konto usunięte 02.12.2017, 09:08:14
  • 5
Nie ma czegoś takiego jak "inwestycje w "kryptowaluty". Ciężko mówić nawet o spekulacji. Jest to gra. To nie zmienia faktu, że dla rządów i różnych międzynarodowych organizacji, którym marzy się eliminacja gotówki i absolutna kontrola nad metodami płatniczymi którymi posługuje się obywatel, anonimowy środek płatności to wróg nr. 1.
Tak jak na rynku walutowym, m.in wskutek debili zadłużających się we Frankach Szwajcarskich, wprowadzono restrykcje (m.in obniżono maksymalną dźwignie) tak i tutaj na
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KrzaQ2
KrzaQ2
02.12.2017, 07:12:43
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

a.....k
a.....k
konto usunięte 02.12.2017, 08:49:32
  • 2
@KrzaQ2: komunistyczne
  • Odpowiedz
DonMirabello
DonMirabello
02.12.2017, 11:45:58
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

green3d
green3d
01.12.2017, 15:49:42
  • 4
Otwieram konto walutowe w Japonii gdzie BTC jest legalne. Z giełdy przelewam na to konto USD. Potem z tego konta do Polski i po sprawie. Czy to nielegalne? US uj zarobi. No ale potem płacz że szara strefa, że kapitał ucieka. Powinny być jasne zasady opodatkowania. W każdej inwestycji jest ryzko tylko trzeba dać ludziom możliwość, a nie wszystkiego zakazywać.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

green3d
green3d
01.12.2017, 19:41:32
  • 2
@Marcinowy: Dziękuję za informację, ale zawsze znajdzie się jakiś sposób na zakaz.
  • Odpowiedz
a.....k
a.....k
konto usunięte 02.12.2017, 08:50:11
  • 3
1. Bez rezydencji / pracy nie otworzysz konta bankowego


@Marcinowy: Żebyś się nie zdziwił.
  • Odpowiedz
szlovak
szlovak
02.12.2017, 16:25:48
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

M.....n
M.....n
konto usunięte 02.12.2017, 09:26:17
  • 3
Boże co za ścierwo.
Jeszcze będą mi mówić gdzie mi wolno inwestować,jakby mówienie czego się uczyć i w jakich ilościach było mało, niech lepiej obniżą podatki wtedy wszyscy zechcą korzystać z legalnych środków.

Najlepiej jakby dokonali auto anihilacji wtedy byłoby najlepiej
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zapomnialem_loginu
zapomnialem_loginu
zapomnialem_loginu
02.12.2017, 23:54:41
  • 0
@mab122: Kiedy kurs bitcoina jebnie naprawę bitcoinowicze zaczną się wieszać bo p--------i pieniądze życia, zacznąsię protesty czemu rząd nic z tym nie robi... w końcu pozwolił na to. Tak będzie to samo co z ambergold i innymi piramidami. Zastanów się co się stanie jak ktoś będzie chciał sprzedać 1mln bitcoinów. Nikt tyle nie ma? Skąd wiesz? W ciągu jednego roku na początku bitcoina (2010) wyprodukowano bardzo szybko, wtedy nie było
  • Odpowiedz
mab122
mab122
02.12.2017, 23:55:52
  • 0
@zapomnialem_loginu: ok.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 2 z 4
  • >

Hity

tygodnia

Obywatel płaci, a urzędnik kupuje Samsung Z Fold 7 za 7000 zł
Obywatel płaci, a urzędnik kupuje Samsung Z Fold 7 za 7000 zł
3051
Konkurs PKO zwycięzca brał kasę od organizatora za granie na tej samej mapie
Konkurs PKO zwycięzca brał kasę od organizatora za granie na tej samej mapie
2309
Ten film miał być żartem, a dziś wygląda jak dokument. Oto Idiokracja.
Ten film miał być żartem, a dziś wygląda jak dokument. Oto Idiokracja.
2290
Pozytywna dyskryminacja na siłowni, czyli tańszy karnet dla kobiet
Pozytywna dyskryminacja na siłowni, czyli tańszy karnet dla kobiet
2186
Poznań: lotnisko zakazuje nocnych lotów, żeby pobudowani mieszkańcy mogli spać
Poznań: lotnisko zakazuje nocnych lotów, żeby pobudowani mieszkańcy mogli spać
2116
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #4konserwy
  • #heheszki
  • #swiat
  • #historia
  • #policja
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking