Wiecie mieszkam se w UK, - rozwalające sie stare budownictwo, koszmarnie trudne do remontu, koszmarnie drogie - rozwalajaca sie stara infrastruktura, problemy z liniami telefonicznymi słabe dostępne prędkości internetu itp. - przypudrowany feudalizm, bardzo trudno i cholernie droga ziemia do kupienia wszystko stoi na dzierżawach 99lat itp od lordów. - straszliwy syf, ludzie maja w------e na sprzątanie wokol siebie, w centrum londynu zobaczysz ekskluzywna restauracje, i sterte smieci przed wejsciem. - w mniejszych
@abdullahibnalibali: wyleczylem sie, z propagandy zachodu jak pojechałem zachód, nie jest zle, ale zadne cuda. Zaleta, ze masz w dupie politykę i wladze, zyjesz sobie, bez terroru kacyków i urzędów.
@Xagog: Chwali nasz kraj i pyta dlaczego u nich tak nie jest, chodzi o takie rzeczy jak nie skoszona trawa, krzywe płoty, brak dróg, brzydkie domy, A u nas ładniejsze osiedla porównuje do "germanji" ;)
@Xagog: W Polsce jest prawie jak w Niemczech, drogi ładne, trawniki wystrzyżone, trotuary poukładane, korupcja mała, wszędzie porządek, czystość i zadbane domy i podwórka... A w Rosji chaszcze, ruina, drogi dziurawe, chodników nie ma... I że Polak, który mówił, że Rosjanie żyją w gównie miał rację - Rosjanie chcą żyć w gównie i żyją w gównie. Bo nie mają wyboru tak jak Polacy, którzy mogą głosować i wybierać a komunistów
Trzeba by mlodemu wyslac informacje, ze mogloby byc jeszcze piekniej ale niestety jego szanowny tatus z dziadziusiem przez prawie 50 lat okupowali Polske.
Komentarze (336)
najlepsze
- rozwalające sie stare budownictwo, koszmarnie trudne do remontu, koszmarnie drogie
- rozwalajaca sie stara infrastruktura, problemy z liniami telefonicznymi słabe dostępne prędkości internetu itp.
- przypudrowany feudalizm, bardzo trudno i cholernie droga ziemia do kupienia wszystko stoi na dzierżawach 99lat itp od lordów.
- straszliwy syf, ludzie maja w------e na sprzątanie wokol siebie, w centrum londynu zobaczysz ekskluzywna restauracje, i sterte smieci przed wejsciem.
- w mniejszych
Zaleta, ze masz w dupie politykę i wladze, zyjesz sobie, bez terroru kacyków i urzędów.
źródło: comment_Vdz4XQpCoMVNEDhVnb5qqhfDQxhZaxDU.jpg
PobierzA w Rosji chaszcze, ruina, drogi dziurawe, chodników nie ma...
I że Polak, który mówił, że Rosjanie żyją w gównie miał rację - Rosjanie chcą żyć w gównie i żyją w gównie. Bo nie mają wyboru tak jak Polacy, którzy mogą głosować i wybierać a komunistów
@Rober_E_Lee: ale ja go nie winie, ja go che tylko edukowac.
@Rober_E_Lee: rzadkie zjawisko na wypoku (+), pozdrawiam.
Komentarz usunięty przez moderatora