Biedronka jako polski problem

Aktualne zamieszanie wokół Biedronki pokazało nam skalę skolonizowania mentalności naszych władz, które blokują nasz rozwój, zapamiętale służąc interesom kolonistów. Biedronka nie zasługuje na żadne...

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 166
- Odpowiedz





Komentarze (166)
najlepsze
Ja absolutnie nie widzę problemu w tym żeby nie kupować w biedronce, wręcz przeciwnie kupujcie w małych prywatnych sklepach osiedlowych gdzie jest przynajmniej 20% drożej NIKT WAM TEGO NIE ZABRANIA.
J--------ę, czy autor tych wypocin kiedykolwiek był w hipermarkecie w ogóle, czy mieszka w jakimś Srajdupowie Dolnym z dwoma lokalnymi sklepikami i Biedronkę to tylko na reklamie widział?
W Biedronkach sprzedają produkty znanych firm, nawet polskich (Wedel, Goplana, Herbapol, polskie browary typu Okocim, Winiary...) czy też zagranicznych jak Schogetten (czekolady), Dr. Oetker, itd.
Jeszcze
Jaki to ma związek z ich piwem? W Lidlu masz i Okocimia, i Carlsberga, i Komesa i nawet jakiegoś Changa Sranga czy Tsing Tao, jak lupisz takie siuśki. Ogarnij się chłopie, bo gadasz od rzeczy.
Skąd wziąłeś tę informację?
Autor chyba za daleko popłynął.
Raz że to nie biedronka jest winna temu że Polacy kupują najtańsze jedzenie a po części rząd przez to że sporo łupie na podatkach.
Dwa że te "śmieciowe" jedzenie
Nie, dlatego, że oferują niższe ceny i lepszą
@luki201: A polscy sklepikarze czasu nie mieli? Rozumiem, że Biedronka powstała w 89 roku i nie było czasu ani okazji coś zrobić.
"rząd powinien zlikwidować problem zbyt niskich cen."
Komu przeszkadzały że ktoś od serca chciałby osłodzić kogoś bogactwem...?