to się instaluje jakąś nowszą przeglądarkę z funkcją sprawdzania pisowni, a następnie się tak długo kombinuje z u/ó, ż/rz, h/ch itd. dopóki żaden wyraz nie będzie podkreślony na czerwono
nie wazne jest to ile ma sie ile ma sie cyferek wazne jest to co sie ma w sercu i to co dajesz z siebie innym bezinteresownie bóg jest jeden a imin jego wiele jakkolwiek byś go nie nazywał czy w niego wierzysz on ona to jest wszedzie i dzieki niemu istniejemy
sorry welim ale nie jestem fanem internetowego miezenia IQ szkoda mi kasy zeby je napychac nią kieszenie jakis wazniakuw wole je wydac na cos pozyteczniejszego
a co ty na strazy stoisz pan władza przemawia i co mam ugiąć siek pot tym iscie gestapowskim jażmem NIE stanowcze weto a tak wogule to http://www.youtube.com/watch?v=-8oAGvFxevw wsłuchajmy się w słowa i nie kłućmy sie wkoncu wszyscy jestesmy bracmi dziecmi jednego boga "Najważniejsza jest miłość i pokój, bless."
Więc słucham twojego wytłumaczenia jaki jest związek pomiędzy tytułem, komentarzem, a popularnością wykopu... i twoim zduplikowanym znaleziskiem. Może być drukowanymi. Chętnie się dowiem co siedzi w przegrzanej głowie.
a jesli chodzi o funkcje "odpowiedz" to mierzi mnie podoążanie utartymi scieszkami staram sie poruszac kreatywnie i poza utartymi szlakami mam w dupie sytem jestem całym sercem anarchistom zostalo mi to z dawnych lat i to sie nie zmieni
Jesteś zwykłym człowiekiem jak każdy inny. Miej dalej w dupie system, a system ci tę dupę rozsadzi. Albo uczestniczysz w systemie w mniejszym lub większym stopniu albo kończysz pod mostem żebrząc na denaturat.
Wchodząc z brudnymi buciorami do czyjegoś domu możesz nagle zostać z niego wyproszony (analogia do twojego gówniarskiego zachowania, nadawania d##%%nych tytułów, pisania głupich komentarzy bez patrzenia na ich poprawność itd itp).
Jeśli nie masz zamiaru dostosowywać swojego poziomu do
Komentarze (26)
najlepsze
Nadal nie używasz funkcji odpowiedz.
Wchodząc z brudnymi buciorami do czyjegoś domu możesz nagle zostać z niego wyproszony (analogia do twojego gówniarskiego zachowania, nadawania d##%%nych tytułów, pisania głupich komentarzy bez patrzenia na ich poprawność itd itp).
Jeśli nie masz zamiaru dostosowywać swojego poziomu do
eksperyment socjologiczny