Wpis z mikrobloga

@vervurax: ja rzuciłem mając 17 lat, paliłem 3 lata fakt zdrowo #!$%@?łem ale w miarę upływu czasu zrzuciłem. Zadziwia mnie natomiast fakt, że teraz jak się lekko wstawię to potrafie sobie zapalić miętusa i nie wrócić do nałogu...
@GraveDigger: To nie palisz tyle co ja paliłem ;)

@l-_-l: A ty nie palisz prawie tak długo jak ja żyję ;p

@dlaczegoale: Mnie codziennie głowa bolała po jakimś czasie palenia e-fajka, natomiast analogi już mi tak zdążyły zbrzydnąć przez ten miesiąc, że NIE MA BATA, żebym zapalił tytoń. Także podziękowałem nałogowi.
@vervurax: @Ned: @GraveDigger: A jak rzucaliście?

Bo jak mówiłem sobie z dnia na dzień, że rzucam to oczywiście nic z tego nie wynikało, jakieś postanowienia typu, że nowy rok, też nie. Ostatecznie przyjąłem wersję, że będę sobie wyznaczał jakąś ilość papierosów na dzień, zaczynając od tej, którą paliłem zwykle, a co tydzień będę palił jednego mniej. Póki co działa, choć to dopiero początek 3-go tygodnia..
@Kyuumeitai: Zawsze jakiś sposób :) Słyszałem, że są przypadki ludzi, którzy są tak koszmarnie uzależnieni fizycznie, że naprawdę ciężko chorują po nagłym odstawieniu. Jeśli dużo palisz, to chyba dobrze robisz, tylko trzymaj się w postanowieniu. Życzę powodzenia :)

@l-_-l: Sprytnie ;>
@Kyuumeitai: Rzucałem kilka razy. Jak wymyślałem jakieś sposoby typu stopniowe ograniczanie itd, to gówno z tego wychodziło. W końcu pewnego dnia, jakieś siedem lat temu postanowiłem rzucić tu i teraz. Rozdałem kilka ostatnich fajek z paczki, powiedziałem wszystkim, że rzucam i od tamtego momentu nie zapaliłem ani razu. Były też osoby, które cieszyłyby się złośliwie z tego, że mi się nie udało, więc nie chciałem im dawać satysfakcji. Taka dodatkowa motywacja
@Ned e-palę od dwóch lat, czasem się zdarzy zapalić analoga, ale nie są to ilości szkodliwe.

@dlaczegoale dasz radę, trochę wytrwałości :)

@vervurax nie spotkałem się z takim przypadkiem, sprzedaje ep od dwóch lat i 99,9% ludzi sobie radzi bez papierosów i przy rzucaniu nie mają ogromnych problemów

Reasumując dla nowicjuszy - Jak macie jakieś problemy z ep to zakładajcie tematy, piszcie tutaj. Nie jest to żadna forma reklamy, nie będę polecał