Wpis z mikrobloga

@wiktusser: Ja na dobrymechanik.pl czy jakoś tak znalazłem PrestigeCar na Krzykach, mają dobre opinie i też w sumie mogę polecić. Niedaleko jest Japan Tech, też mają dobre opinie i robią z tego co widziałem różne samochody.
  • Odpowiedz
@Wrzud: @wiktusser: Serio szukacie dobrego warsztatu co odkręci 2 śrubki(1 spustowa i 2 od filtra) i jeden korek plastikowy i wleje wam olej ? Nie wiem na jakich trafiacie fachowców ale takie coś to wam zrobi każdy warsztat co ma kanał lub podnośnik - nie ma co tam do spierd..... jedynie śrubę ukręcić.
  • Odpowiedz
@cytrynka91: w e36 filtr nie ma uszczelki ma ją obudowa filtra, tej uszczelki nie trzeba smarować olejem bo nie jest ona przykręcana tak jak w innych samochodach tylko dociskana górną częścią obudowy filtra(takie wieczko), dodatkowo można powiedzieć że ta guma jeśli zostanie przesmarowana olejem, może z czasem popękać i zapiec się o wieczko obudowy. Można jeszcze dodać że w e36 wymienia się podkładki z śruby obudowy filtra.
  • Odpowiedz
@cytrynka91: @wiktusser: @Arturrow: Tak, bo wyobraź sobie, że wole:

1. Dać zarobić dobremu mechanikowi niż takiemu sobie.

2. Dobry mechanik (szczególnie od danego typu samochodu) robi jak chce bo wie dobrze - a i przy okazji zauważy że coś nie działa jak trzeba albo
  • Odpowiedz
@wiktusser: Mogę Ci polecić dobrego mechanika we Wrocławiu. Gość robi tanio i solidnie, a na beemkach się zna bo ma swoją własną, również z danych czasów.
  • Odpowiedz