Wpis z mikrobloga

#silownia #mikrokoksy #redukcja

Cześć mirkokoksy

Chciałbym was zapytać o rady dotyczące mojej redukcji.

Ważę obecnie 76 kg przy 178 cm jednak w pasie mam 90 cm co daję 20% tkankę tłuszczową.

Odchudzam się już 5 tydzień waga spadła z 82 jednak pas stoi co znaczy że nie spalam efektownie tkanki tłuszczowej.

Spożywam dziennie 1700 kalorii z tego 50%węgli 215 g 30% białka 130g i 20% tłuszczu 40g.

Wydaję mi się że to trochę za mało i boję się żeby nie rozwalić sobie metabolizmu.

Do tego nie robię w ogóle aerobów.

Jak według was powinien wyglądać stosunek % makroskładników i ile jeść tych kalorii, bo boję się że jem za mało tłuszczy, co z aerobami ?

Nie wiem czy teraz wrócić na swój normalny poziom czy po prostu dorzucić 100-200 kalorii zostać na tym i wrzucić jakieś aeroby, bo bardzo irytuję mnie to że cm stoją w miejscu ;s

Pozdrawiam
  • 11
@Megasek: dodaj targanie ciężarów (ciężkich) + wołowina w diecie. Teściu skoczy, estrogen zmaleje i brzuch poleci. U mnie lepiej się sprawdziło mniej węgli, więcej tłuszczu, ale podobno sprawa mocno indywidualna.
@pokey: nic co czytałem nie przekonało mnie do znaczącego wpływu efektu termogenicznego, ale mogłem przeczytać za mało. jak zawsze ;-)

więcej węgli to więcej lepszej energii do treningu, lepsze spanie, lepsza regeneracja. generalnie oddech dla organizmu i przyspieszenie metabolizmu.