Wpis z mikrobloga

Ostatnio coś mi się o uszy obiło, że Wipler jako jedyny zagłosował za karaniem za obrazę uczuć religijnych. Oczywiście stało się to pożywką dla lewactwa (OOO JEDNAK NIE TAKI WOLNOŚCIOWIEC, CO KUCE XDDD) i wywołało niemałe zamieszanie. Dla mnie również jest to rozczarowanie, ale nie oczekiwałem, że poglądy członków KNP będą się całkowicie pokrywać z moimi. Jednak ta reakcja lewactwa jest dla mnie niesamowicie interesująca, ponieważ pokazuje to, jak bardzo ci ludzie nie ogarniają. Przedstawię poniżej dwie sytuacje i reakcję lewaków na nie.

W kraju doszła do władzy partia, która mocno ogranicza wolność gospodarczą, okrada obywateli na każdym kroku, ma w nosie wolność słowa, można obrażać tylko papieża i kościół ( ͡° ͜ʖ ͡°), reszta (pedały, gendery, weganie) są nietykalni pod groźbą więzienia. Lewactwo zadowolone, hurraotakikrajwalczyłem.jpg

Do władzy w kraju doszła partia, która ogranicza państwo do minimum, każdemu obywatelowi nagle przestaje znikać 1/3 wypłaty, możesz kupić co ci się podoba, dopóki nie krzywdzisz tym innych. Nie masz problemu z założeniem biznesu, możesz wysłać dziecko do jakiej szkoły chcesz, możesz założyć bar dla lewaków, gdzie wiszą sierpy i młoty i nikt ci za to nic nie zrobi (ofc lewactwo nie prowadzi biznesu, więc nie widzą korzyści z takiej możliwości) ALEALEALE za obrazę kościoła dostaniesz karę. OLABOGA GDZIE MOJA WOLNOŚĆ, PROLETARIAT TAKI UCISKANY.

Trochę nie rozumiem tej sytuacji. Cenicie sobie swobodę w obrażaniu kościoła ponad nietykalność waszego portfela? Na to wskazuje wasza reakcja, ponieważ nikt z was nie sprzeciwiał się, kiedy podczas głosowań w sejmie lewica głosowała za ograbianiem obywateli z pieniędzy i ograniczania ich wolności w różnoraki sposób. Dopiero głos Wiplera was poruszył. Dlaczego tak jest?

Jeśli w którymś momencie wykazałem się niezrozumieniem sytuacji, proszę o skorygowanie. Może to wynikać z mojego braku zainteresowania takimi pierdołami.

#neuropa #bekazlewactwa #wipler #4konserwy #ocochodzi #kiciochpyta
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rasiakg: Wolność to odpowiedzialność. Możesz mówić co ci się podoba, ale potem musisz brać odpowiedzialność za te słowa. Swoboda czynu i mowy jest jedną stroną wolności, drugą jest ZAWSZE odpowiedzialność.
  • Odpowiedz
Do władzy w kraju doszła partia, która ogranicza państwo do minimum, każdemu obywatelowi nagle przestaje znikać 1/3 wypłaty


@milordzie: może jesteś młody i jeszcze nie rozumiesz; czegoś takiego nie da się zrobić szybko. Nawet nie chce mi się rozpisywać o ZUS czy dziurze budżetowej.

Jedyna zmiana, którą da się wprowadzić szybko, to właśnie ograniczenie wolności słowa - to praktycznie nic nie kosztuje, cała "infrastruktura" czyli sądy i prokuratury już jest.
  • Odpowiedz