Wpis z mikrobloga

Mam radę i przemyślenia pod adresem mniejszej lub większej stulejarności pod tagiem : #tfwnogf . Czytałem wasze wpisy, i do pewnego momentu było nawet zabawnie, lekkie #heheszki no i przede wszystkim #bekazpodludzi . Było mi was żal, ale nie tak bardzo, bardziej się z was śmiałem. Mam w sobie trochę empatii a prawda jest taka, że baby to często chuje. Ale dzisiaj, obudziłem się, przejrzałem mirko i coś mnie tknęło...te obrazki z pocieszaniem po friendzone, te żale, niemal płacze, smuty i samookreślanie się mianem #przegryw


Wiecie jaka jest prawda? Możesz być gruby, możesz być chudy, możesz być na swój sposób nieśmiały, wystarczy, że nie jesteś paskudny, ale tak naprawdę, k---a, paskudny i wiesz co? WYSTARCZY ŻE MASZ MINIMUM PEWNOŚCI SIEBIE, i nie będziesz miał problemu z płcią przeciwną, bez wymówek. Kobiety też są ładne, brzydkie, grube i chude. Tak jak my, mężczyźni. SĄ może ze 2 tajemne i magiczne socjo-techniki-podrywu. Po 1. Znajdź jaja, bądź zdecydowany Po 2. Zaakceptuj, że im jesteś brzydszy, tym masz mniejszą szansę, na loszkę >7, ale i tu są wyjątki. Dostosowuj swoje cele, mierz siły na zamiary, kobiety tak robią, faceci jakoś nie potrafią, nawet nie wiesz co się może wykluć ze skromnej dziewczyny na pozór 6/10 (większość "dupeczek" po zmyciu szpachli więcej w skali ruchenchajsta nie ma.). Ja bym chciał zobaczyć ryje tych wszystkich oceniających laski pod #pokazmorde na 5-4-3/10. Ile dajecie swojej prawej ręce ?

Jak czyatam te wasze wpisy to skrajna płynie z was taka p---------ć, kobiecość emocjona taka, że ja się nie dziwie że jesteście #tfwngf. Nie chodzi o bycie tanim podrywaczem, albo chujem, ale zauważcie, że nawet te "dupki" mają częściej laski niż "cioty", ba..dupek zawsze ma wiele lasek, tylko długo przy nim nie wytrzymują. Chodzi o to, że kobiety szukają MĘŻCZYZNY, który zapewni im bezpieczeństwo. Tak mówi im natura, instynkt. Dla tlenionej tipsiary a.k.a "wiatropylna" będzie to Siwy z ośki obok, bo się go "lamusy boją". Ale dla innych, normalnych lasek, będzie to po prostu facet PEWNY SIEBIE, które wie, czego chce od życia i umie PRZEJĄĆ INICJATYWE. Nie zniechęca się i nie zalewa go zimny pot jak gada z kobietami, BO TO ON MA DOMINOWAĆ. Nie musisz mieć 40cm bicepsa, kaloryfera i wypchanego portfela, to są p--------e wymówki. Owszem, u niektórych to was eliminuje, ale JEST ICH MAŁO. I nawet jak jedna z drugą powiedzą, że nie, że ich ma być na wierzchu, to tak naprawdę podświadomie i tak szukają kogoś kto potrafi je trochę stłamsić. To naturalna kolej rzeczy. TO NIE TY MASZ SIE BAĆ Z NIĄ ROZMAWIAĆ TO ONA MA BYĆ ONIEŚMIELONA. Jak cię oleje, to ty również ją olej i zapomnij, choćby k---a nie wiem jak bolało masz się do niej NIE ODZYWAĆ. Chyba nie ma nic bardziej żałosnego niż tak zrobić, a na 90% twoja wartość w jej oczach wzrośnie. Jak poczuje, że "jedno słowo i jesteś jej" to już przegrałeś.

ZNAJDŹCIE JAJA, I NIE BĄDŹCIE SZPETNI, ZMIENIAJCIE GACIE, MYJCIE SIĘ, PACHNIJCIE ŁADNIE (perfum za 30zł wystarczy). OBETNIJCIE SIĘ I UBIERAJCIE SIĘ MODNIE W "KLIMACIE" LASEK W KTÓRE CELUJECIE (pancura nie spojrzy na modnego miejskiego typka, blogerka modowa nie zachwyci się kolesiem w bluzie z croppa, to jest proste). TYLKO I AŻ TYLE. TO JEDYNY KLUCZ PODRYWU. ŻADNE KSIĄŻKI I TECHNIKI MANIPULACJI NIE SĄ POTRZEBNE.

TL:DR


#przemyslenia #takaprawda #oswiadczenie #w----------e #stulejacontent
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZNAJDŹCIE JAJA, I NIE BĄDŹCIE SZPETNI


@holy_sprite: MIEJ JAJA I BĄDŹ PRZYSTOJNY! ale smiechłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Twój poradnik o kant d--y rozbić:) To tak jakbyś napisał ludziom z depresją, że WEŹCIE SIĘ W GARŚĆ!!! WYJDŹCIE DO LUDZI!!!!!!!!@!11
  • Odpowiedz
@Hadzi:

tl;dr miliard razy było tłumaczone na tagu i nie tylko dlaczego podejście "ogarnij się i wyjdź do ludzi ty podczłowieku to nie jest trudne" nie działa, nie mam najmniejszej ochoty tego robić kolejny raz, usuń konto k---a bo żal dupę ściska jak tak opluwasz ścianę naprzeciwko w uniesieniu samozwańczego casanovy myśląc że twoje krzyki w czymkolwiek pomogą komukolwiek
  • Odpowiedz
@NR00: Ciekawa sprawa:

1, nie dawaj poradników sprawdzających się w 99% sytuacji, bo depresja/s----------e + już je słyszeli (może dlatego że, nie wiem, działają?).

2. nie zrywaj kontaktu bo byłbyś chujem, wysłuchuj jak nie mogą dać sobie rady i szukają
  • Odpowiedz
Barglenawdlezouss 25 min. temu +1


@Hadzi:


tl;dr miliard razy było tłumaczone na tagu i nie tylko dlaczego podejście "ogarnij się i wyjdź do ludzi ty podczłowieku to nie jest trudne" nie działa, nie mam najmniejszej ochoty tego robić kolejny raz, usuń konto k---a bo żal dupę ściska jak tak opluwasz ścianę naprzeciwko w uniesieniu samozwańczego casanovy myśląc że twoje krzyki w czymkolwiek
  • Odpowiedz
@Hadzi: Niezły poradnik. Ale z takim podejściem jako lekarz byś się nie sprawdził, bo byś wszystkich na raka leczył.

Bycie #tfwnogf nie oznacza tylko i wyłącznie tego, że jesteś p-------y/nieśmiały/niepewny siebie.

Różni ludzie - różne
  • Odpowiedz
@Hadzi: Nie jestem specem od przegrywów, ale to jest takie p---------e tak naprawdę, równie dobrze mógłbyś wpaść na forum dla alkoholików i pisać: EJ CO TAM PEDAŁY, PODLUDZIE? WIECIE JAK WYJŚĆ Z NAŁOGU? K---A, JAK MACIE CHLAĆ, TO WTEDY NIE CHLEJCIE! Na pewno ktoś kto siedzi w domu i nie ma znajomych zrobi się pewny siebie, bo mu noname na wykopie napisał, żeby był pewny siebie.
  • Odpowiedz
  • 4
@Hadzi: zgadzam sie w 100%. A najbardziej mnie r---------a "jestem sam od 25 lat - a probowales poznac kogos przez internet? - POZNAWANIE PRZEZ INTERNET JEST DLA PRZEGRYWOW" XD

@advanced: jestem jakies 5/10 (albo i 3), mejkapu nie robie poza mega sytuacjami, od 16 r.z. nie bylam sama dluzej niż miesiac. Magia? Nie, po prostu nie balam sie poznawac facetow w roznych miejscach ;) takze przez Neta.
  • Odpowiedz
@czerwona_muszka:

prawda taka, że większość tych osób wie o tym, co robią źle i mimo, iż jest im tak źle, to NIC z tym nie robią.


Niekoniecznie. Wielu pewnie próbuje coś robić. Po prostu dla kolesia, który przez dwadzieścia kilka lat żył z obrazem siebie jako gorszego, brzydszego, niegodnego zainteresowania taka zmiana będzie problemem i będzie wymagała czasu. Powiedzieć komuś takiemu "bądź pewny siebie" to mniej więcej tyle samo, co:
  • Odpowiedz
@mojwa: może jak ktoś jest z kilkusettysięcznej metropolii to jakąś tam jedną znajdzie spośród reszty s--------n - grubych loch (każda mająca zdjęcie samej twarzy), księżniczek z wymaganiami z kosmosu, albo młodych samotnych matek szukających ojca dla dziecka.
  • Odpowiedz
  • 1
@Sancho_Pansa: serio nie wiem gdzie Ty się tego naczytales.

Ja poznałam mase wartosciowych ludzi w necie - na forach tematycznych, w grach, nawet na czatach. Z portali randkowych nie korzystalam bo mi sie nie chcialo, ale znam ludzi, ktorzy korzystaja. Wystarczy odfiltrowywac durne wiadomosci i nie zrazac sie po pierwszych 10 rozmowach.
  • Odpowiedz