Wpis z mikrobloga

Z ciekawości puściłem "sondę" do mojej mamy, wiernej oglądaczki TVN, rzucając tekstem "Noo, to ładnie Kopacz nas udupiła.", no i teraz nadaje od 30 minut:

- cudowne warunki dla nas WYWALCZYŁA,

- EKONOMIŚCI z TELEWIZJI chwalą bardzo jej decyzję,

- ona tylko przedłużyła czas na realizację tego, co i tak musiało zostać zrobione,

- inni potrafią tylko krytykować, a gówno robią.

Coś tam gada o Unii, rolnikach, rewolucjach z tym związanych. Nawet coś tam o Korwinie wspominała i o tym, że spał, i o Hitlerze. Dobrze się w Polsce dzieje przecież. Kończąc ten post nadal nawija - o pasiekach, sypaniu jakichś nawozów... (,)

#polityka #polska #4konserwy #neuropa #tvn
  • 29
  • Odpowiedz
@MuchaZ: masz matke lewaczke, oto przepis pewnego wykopowicza co z takimi osobami powinno się robić

1.Segregacja (tych "jawnych" w sejmie została już ułatwiona ;), zostają tylko Ci co są pośród nas, a niestety takich jest od groma... Chociaż patrząc na moje pokolenie to jednak większość ma poglądy prawicowe, ale i przypadki lewactwa się zdarzają niestety :/ )


2.Deportacja (załadować w wagony i wywieźć gdziekolwiek poza granice naszego kraju najlepiej do jakiegoś cudnego miejsca w UE gdzie panuje
  • Odpowiedz
@PlecSchrodingera: Ech, o ile z ludźmi #!$%@? na lewo staram się: a) nie przebywać, b) jeśli już, to nie wchodzić w jakąkolwiek dyskusję poważniejszą niż smak piwa, to z własną rodzicielką sprawa jest utrudniona. :(

@JaroslaPolskeZbaw: Według ważnych ludzi w telewizji, którzy przecież mówią zawsze prawdę, to właśnie zostaliśmy uratowani z kilkudziesięcio-procentowych podwyżek cen prądu i mamy być wdzięczni.
  • Odpowiedz
@MuchaZ: a co twoim zdaniem zrobiłby i wywalczył prawdziwy mąż stanu (polityk na którego głosujesz/zamierzasz głosować)?

Masz wgle jakiekolwiek informacje na temat planów rozwoju polskiej energetyki i potencjału zwiększenia efektywności energetycznej przez co naturalnie i bez dodatkowych kosztów i negatywnego wpływu na gospodarkę nasza emisja się zmniejszy? Wiesz cokolwiek czy tylko tak sobie gadasz, o tym co przeczytałeś na wykopie i bierzesz za pewnik?

Może jednak zachowujesz się tak samo
  • Odpowiedz
@SirPsychoSexy: Chodziło mi raczej o szczeniacki poziom argumentacji w obliczu poważnego problemu. Ktoś uważa, że propaganda nie jest dobra? Że TV kłamie przedstawiając skrzywiony obraz władzy w celu utrzymania stołków? Przeciętny neuropek widząc, że ktoś atakuje jego ukochane NSDPO próbuje wtedy przejść do ataków personalnych, albo zamieść całą sprawę pod dywan.

A tag #neuropacwel jest naprawdę dobry i elegancki. Aż sam żałuję, że to nie ja go stworzyłem.
  • Odpowiedz