Wpis z mikrobloga

Z ciekawości puściłem "sondę" do mojej mamy, wiernej oglądaczki TVN, rzucając tekstem "Noo, to ładnie Kopacz nas udupiła.", no i teraz nadaje od 30 minut:

- cudowne warunki dla nas WYWALCZYŁA,

- EKONOMIŚCI z TELEWIZJI chwalą bardzo jej decyzję,

- ona tylko przedłużyła czas na realizację tego, co i tak musiało zostać zrobione,

- inni potrafią tylko krytykować, a gówno robią.

Coś tam gada o Unii, rolnikach, rewolucjach z tym związanych. Nawet coś tam o Korwinie wspominała i o tym, że spał, i o Hitlerze. Dobrze się w Polsce dzieje przecież. Kończąc ten post nadal nawija - o pasiekach, sypaniu jakichś nawozów... (,)

#polityka #polska #4konserwy #neuropa #tvn
  • 29
  • Odpowiedz
rzucającej na prawo i lewo #!$%@? neuropy


@Aleksander_Newski: Nienawiść do neuropy przesłania ci jakikolwiek obiektywizm. Nie widzę tutaj #!$%@? prawie w ogóle oprócz jednego zmanipulowanego obrazka, który wrzucasz.

Przyda ci się na egzaminie dojrzałości z rodzimego
  • Odpowiedz
Mówi to człowiek, który używa w każdym poście ataków personalnych z powodu braku argumentów.


@Internet_the_explorer: Naucz się używać poprawnie kwantyfikatora dużego proszę. Prawdopodobnie nie zmieni to twojego życia, ale przynajmniej zaczniesz pisać poprawniej.

Naobrażasz i potem idziesz ratować poziom portalu. Hipokryza na maksymalnym poziomie ( ͡°
  • Odpowiedz
Inaczej niż neuropa, która już dawno na podstawie niezbitych dowodów wydawała osąd, że jestem nastoletnim kucem bez dziewczyny, na utrzymaniu


@Aleksander_Newski: nikt tego nie domniemuje. My to wiemy i ty zdajesz sobie z tego sprawę. W martwym wątku możesz zaprzeczać i budować swój nieprawdziwy wizerunek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Internet_the_explorer: Jak dotąd widzę, że poza dość miernymi atakami personalnymi na wiele więcej cię nie stać. Spróbuj chociaż przeczytać ze zrozumieniem to, co napisałem powyżej. Pogłówkuj jeszcze raz nad problemem, który opisał autor, a potem postaraj się spłodzić nieco bardziej sensowną odpowiedź. Wierzę, że ci się uda. Jeśli nie po pierwszej, to po którejś z rzędu próbie.
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: Przecież ty nie rozumiesz co się do ciebie pisze. Odwracasz kota ogonem i odsyłasz do pierwszego posta. Znowu mnie obrażasz. Tylko potem nie oburzaj się na poziom wykopu, bo sam go zaniżasz swoimi inwektywami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz