Wpis z mikrobloga

Postanowiłem przejść na #zendframework 2 i przy okazji zobaczyć co wspaniałego jest w #composer że tak wszędzie go chwalą. Za jego pomocą wrzuciłem szkielet aplikacji zgodnie z opisem na stronie zf2, i zrobiło mi taki bałagan w katalogu projektu że masakra... Coś zrobiłem źle czy to tak ma śmiecić? #php
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@normanos: najgorsze jest to, że nigdzie nie mogę znaleźć normalnego opisu jak ręcznie zrobić hello world w zf2, z przykładami modułów. Z tego bym bez problemu wywnioskował co jak się robi i tylko sobie docsy czytał
  • Odpowiedz
@normanos: rynek PL zapewne, ja mieszkam w BE ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale chętnie zerknę na symfony, obecnie chyba już 2 wersję. Laravel powiadasz? Chyba coś mnie ominęło żyjąc w jaskini.
  • Odpowiedz
@normanos: oj no dobra, może się zagalopowałem. Właśnie przy pomocy composera utworzyłem projekt w symfony, może jeszcze dzsiaj uda mi się coś w tym ogarnąć.

Pisząc o śmietniku, chodzi mi o niewiadome zbędne aplikacji pliki. Jestem przyzwyczajony do ładu w katalogach i jakiegoś tam układu, dla mnie zmiana tego wraz z dodatkami od gita i composera to masakra. Takie piekło perfekcjonisty ;) przywyknę.
  • Odpowiedz