Wpis z mikrobloga

Jeżeli jesteś #!$%@?ą z dredami, który przed chwilą we wrocławiu wjechał rowerem w moją 2.5 letnią córkę na

parkingu (ul. skwierzyńska) i się nie nawet nie zatrzymał - to mam nadzieję że w końcu #!$%@? w jakiś kombajn i Ci nogi #!$%@? przy samej dupie. Włącznie z tą #!$%@?ą co masz między nogami.

#wroclaw #rowerzyscicwele
  • 52
  • Odpowiedz
  • 0
@redou: później te święte krowy czują się bezkarnie, czerwone światła? to nie dla nich! ustępowanie pierwszeństwa ? Po co ... a później wychodzą takie kwiatki. Mam nadzieję, że dziecku nic nie jest, mógł się cwel zatrzymać i przeprosić, zainteresować się.
  • Odpowiedz
@varez: to na pewno działa na jego niekorzyść, ale jest miliard różnych scenariuszy wg, których mogło przebiegać całe zdarzenie - a gościu pisze o rowerzyście, jakby na 100% on był winny. Przy czym jedyny argument, który podaje to poobijane dziecko.
  • Odpowiedz
@redou: Dzeicko same sobie jakoś biegało, czy jak? Jeśli sobie biegało i matka go tak dokładnie nie pilnowała, to nie zdziwiłbym się, gdyby to dziecko wbiegło pod rower. Wtedy winne byłyby dziecko i matka, a rowerzyście można zarzucić tylko to, że się nie zatrzymał by pomóc.
  • Odpowiedz
mam nadzieję że w końcu #!$%@? w jakiś kombajn i Ci nogi #!$%@? przy samej dupie. Włącznie z tą #!$%@?ą co masz między nogami.


@redou: Ale nie życzymy nikomu krzywdy, bólu i cierpienia.
  • Odpowiedz
@redou: przecież to normalne. 10 lat temu napierdzielałem od rana, do późnej nocy po osiedlu jeżdżąc na motorynce (na której nie raz omal nie wpakowałem się w samochód), budując domki na drzewach, biegając po pustostanach w ganianego na drużyny, granie w kwadraty na ulicy, ganianego na rowerach. Każdy pilnuje każdego, miło wspominam dzieciństwo. Byłemu już sąsiadowi do dziś jestem wdzięczny za gaśnicę jak motorynka po "fachowym" remoncie przez nas dzieciaków
  • Odpowiedz
Rozwalona warga, zdarte czoło, kolana itd. Właśnie wyszła od lekarza i niby wszystko ok, ale teraz tydzień obserwacji.


Więc po co drążyć dalej temat, jakby był wstrząs mózgu to by dziecko rzygało.
  • Odpowiedz