Wpis z mikrobloga

Jeżeli jesteś #!$%@?ą z dredami, który przed chwilą we wrocławiu wjechał rowerem w moją 2.5 letnią córkę na

parkingu (ul. skwierzyńska) i się nie nawet nie zatrzymał - to mam nadzieję że w końcu #!$%@? w jakiś kombajn i Ci nogi #!$%@? przy samej dupie. Włącznie z tą #!$%@?ą co masz między nogami.

#wroclaw #rowerzyscicwele
  • 52
  • Odpowiedz
@redou: Był jakiś film na wykopie, chyba z Wrocławia, jak gościu w dredach na rowerze upierdzielił komuś lusterko. Zobacz czy to przypadkiem nie ten sam. Tam były jego dane i wszystko (jak dobrze pamiętam).
  • Odpowiedz
Nie było mnie przy zdarzeniu - dziecko było z mamą. Rozwalona warga, zdarte czoło, kolana itd. Właśnie wyszła od lekarza i niby wszystko ok, ale teraz tydzień obserwacji.
  • Odpowiedz
@redou: szczęście w nieszczęściu, że tylko rower, a nie spotkanie z autem.. na parkingach różne rzeczy się dzieją

jakkolwiek za nieudzielenie pomocy powinno się chłostą karać szmaciarzy, bardzo mnie taka znieczulica irytuje
  • Odpowiedz
ludzie z dredami to podludzie


@varez: Wszyscy jak jeden mąż wjeżdżają w dzieci lub są podludźmi. No #!$%@? pomyśl mało mądry kucu. Ja znam ludzi z dredami, którzy by cię intelektualnie zjedli na śniadanie.
  • Odpowiedz
@neib1: ja znam i łysego i kuca, którzy by zjedli Ciebie i wszystkich Twoich znajomych. a z dredami to zawsze jakieś #!$%@? (nie, nie wszyscy wjeżdżają w dzieci)
  • Odpowiedz
ja znam i łysego i kuca, którzy by zjedli Ciebie i wszystkich Twoich znajomych.


@varez: Takich to i ja znam i zjedli by mnie bez popijania, ale ja nie nazywam ani łysych, ani kuców podludźmi - tak jak ty nazywasz ludzi z dredami - mało rozgarnięty kucu, więc na #!$%@? mje to piszesz?
  • Odpowiedz