Wpis z mikrobloga

@xSQr: Można Puławską omijać drogami dla kumatych, ale i na nich potrafi być ruch. Lepiej w ogóle wybrać inną trasę ( jednak np. na wjeździe od strony Konstancina na przecięciu z Puławską są piekielne światła).
  • Odpowiedz
@rmikke: @Piter232: Będę jechał z Ząbek - Żołnierska, Trasa Siekierkowska, Dolinka Służewiecka....

Zastanawiam się czy nie objechać przez Konstancin i potem Chyliczki (czyli drogi 724 i potem 721)

Zapchany pociąg z kaszlącą dwulatka odpada....
  • Odpowiedz
@Piter232: Na Powsińskiej w stronę Konstancina też mozna postać o tej porze chyba (nie wiem czy w Konstancinie zakończyli wykopki). Jakbym już się decydował na wyjazd Powsińską, ti dalej bym się przebił do drogi na Górę Kalwarię i do Piaseczna od tyłu wjeżdżał.
  • Odpowiedz
@xSQr: To se wybrałeś lokalizację...

Jeżeli jesteś hardkorem i robisz w Holyłudzie to robisz tak - zjeżdżasz z Siekierkowskiej w Antoniewską i lecisz na Augustówkę. Z Augustówki w lewo na Wiertniczą i w stronę Konstancina.* Przed Konstancinem zjeżdżasz w stronę ogrodu Botanicznego. Odcinek Borowa-Prawdziwka na Kierszki to wyzwanie dla ludzi o stalowych jajach w popołudniowym szczycie , ale naprawdę się opłaca. Lądujesz w Julianowie, skąd tniesz na Chyliczkowską i mniej
  • Odpowiedz
@xSQr: Możesz też przez Otwock i Celestynów do DK50, ale nie wiem, czy wtedy nie utkniesz w Górze Kalwarii.

Chyba jechałbym na Konstancin tak jak piszesz.tylko z 721 przebiłbym się przez Jastrzębie do 79, jeśli cel jest na zachód od centrum Piaseczna.

Możesz też próbować jechać na Konstancin, jak @Piter232 pisze, ale to rzeczywiście hardkor trochę. Na Antoniewskiej można zęby stracić, Sytą powinno dać się przejjechać, jak się tam
  • Odpowiedz
Antoniewskiej można zęby stracić


@rmikke: Akurat w stronę południową trylinka jest trochę naprawiona, więc nie jest tak źle. Borowa za ogrodem Botanicznym to jest prawdziwy hardkor, bo droga jest... hm, "nie za szeroka" a ruch spory. Ale tam przynajmniej wszystko jedzie, w przeciwieństwie do 721, która jest jedną z najbardziej w-----------h dróg na Mazowszu. A w Górze Kalwarii to ja nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś można było zaliczyć
  • Odpowiedz