Wpis z mikrobloga

@cyberyna: :C wiedziałem, że już mnie bierze w środę, w czwartek zaaplikowałem leki i poszedłem na imprezę integracyjną :D no i teraz niestety mam taką przypadłość, że w sumie nic mnie nie boli trochę gardło zawalone, ale ogólnie mam gorączkę. Dziwne, ale czuję jakby przechodziło. Jak jutro nie będzie dużo lepiej to idę do lekarza. Też nie mogę, sporo pracy, imprez i nauki mam akurat teraz :E
@progresywny: Mnie dzis zimno zlspalo i nie odpuszcza. Najgorsze ze pracowałam po pracy, żeby tylko cis skończyć i do wyrka i zapomniałam ze powinnam jakieś leki wziąć. Teraz za późno leze pod koldra w swetrze i legginsach i dalej zimno... A jutro przed pracą rozmowa kwalifikacyjna w innej formie...:(
@cyberyna: Ou. To współczuję koleżance mirabelce. Niestety taka pora roku z tego co widzę, dużo ludzi już padło ofiarą przeziębienia. Ja jeszcze do tego zmokłem i piłem zimne browary, więc sobie zasłużyłem. Może jakoś dasz radę, zbij gorączkę lekami byleby przetrwać rozmowę. Mi jest ciepło, ale tylko dlatego, że rozkręciłem ogrzewanie na cały zicher iest ze 30 stopni w pokoju. No przyznam, że przez moment uśmieszek się na mojej twarzy pojawił