Wpis z mikrobloga

Co to się odjbało...ciężko uwierzyć. #niebieskipasek zaprosił mnie na randkę do kina. Jak na dżentelmena przystało pozwolił mi wybrać film, zapewnił że będzie cola i popcorn. Pomyślałam, że to super pomysł i że będzie romantycznie. Poszliśmy więc do kina w centrum handlowym. Sytuacja pogorszyła się, kiedy przechodziliśmy obok punktu GSM. Powiedział, że musi sobie kupić nową folię na telefon. No okej, podeszliśmy do stoiska i mówi dzień dobry poproszę folię na mój telefon. Sprzedawca podał mu tą folię i mówi 10zł. Mój chłopak dał mu 20zł i czekał na resztę, gdy ten wydał mu 20zł. No i zamiast zabierać te dwie dychy i uciekać szybko to on mówi ale proszę pana wydał mi pan za dużo. Mógł być całkiem dobry #cebuladeals, ale nie. No i od tamtego czasu nie odbieram jego telefonów i nie chce mieć nic z nim wspólnego. Nie chcę się wiązać z osobą tak nie przedsiębiorczą jak on. Nie sądziłam w ogóle, że jakikolwiek niebieski pasek może być tak bezmyślny. Jak on chce zostać milionerem z takim podejściem?
  • 42