Wpis z mikrobloga

Ehh mirki życie jest ciężkie. Właśnie dzisiaj stuknęła mi 30 i zaczynam czuć się staro.

Chciałem rozpocząć dzień od odda krwi. Pojechałem do RCKIK, wypełniłem dokumenty i zostałem odesłany z kwitkiem bo byłem w Chorwacji dwa tygodnie temu a tam jakieś wirusy Zachodniego Nilu. Dodatkowo okazało się, że skoro nie oddałem krwi to zwolnienie z pracy mogę dostać tylko od 7 do 12, a jako że nie mogłem już do pracy dojechać to będę 3 godziny w plecy na wypłacie.

Potem postanowiłem pościnać kilka drzew na zimę (ze swojego lasu) i przy trzecim zleciał mi łańcuch a kiedy chciałem piłe przełożyć do drugiej ręki to oparzyłem się gorącym silnikiem i mam ranę+pęcherze.

Teraz siedzę w domu sam bo #rozowypasek w pracy i mam nadzieję, że butelka whisky +ps4 wynagrodzi mi ten dzień.

Dajcie no w #!$%@? plusów, tak z 20 na pocieszenie.

tldr: ! stuknęła mi 30-tka i cały dzień miałem pod górkę.

#whisky #krwiodawstwo #ps4 #ciezkiezycie #urodziny #30nakarku #cozrobisznicniezrobiszbozenko
Pobierz Nizki - Ehh mirki życie jest ciężkie. Właśnie dzisiaj stuknęła mi 30 i zaczynam czuć ...
źródło: comment_n3iGRhXD5Uu8WDzvaVUifwSNEJmYFGGS.jpg
  • 42
@Nizki: Zajebiaszczy patent, schludnie to wygląda. Rozkminiam że u siebie już raczej tak nie będę mógł puścić, karton gips klejony na piankę - nie ma wolnej przestrzeni między płytą i cegłami.

I zdrówka życzę kolego! Chyba skoczę sobie po Tonic i walnę ze dwa driny.
@Gummy: akurat miałem remont całego mieszkania więc wypadło coś z tym zrobić. W ścianie jest taka zamknięta rynna z pcv którą można kupić w każdym budowlanym sklepie. Miałbyś trochę kucia a potem znowu gips, pianka i płyta. Ale efekt jest fajny :)