Wpis z mikrobloga

bądź mną

aspiruj na 5tke z przedmiotu

zgłoś się do zadania

dostań 3, bo facetka uznała że zadanie proste

zgłoś się do kolejnego

zrób do końca beż żadnej pomocy

dostań 3

daj jej zeszyt do oceny i spr zadania domowego (100% dobrze 8 zadań)

dostań 2 za estektyke

#studbaza #logikarozowychpaskow

Jeśli laska ma >25lat i nie ma bolca to ma poważne problemy psychiczne, jest jędzą i nikt jej nie lubi.
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukaslm: eee widzę jak na mnei patrzy s!@#a

@Wolfik1024: no a co ja mam powiedzieć? Rozumiem sprawdzić zadania i WYNIKI, mogę to mieć wyryte na stole, ale k---a oceniać że TEN WEKTOR CZEMU NIE JEST NA KOLOROWO? 2.0
  • Odpowiedz
@sspiderr: to studia dla niedorozwojów, zeszyty do oceny? Zadanie domowe? Ocena za estetykę? :| Na prawdziwych studiach możesz nic nie notować, nic nie rozwiązywać, to Twoja sprawa. Zeszyt do oceny? Ja p------e... zmień uczelnie lub popraw na #gimbaza
  • Odpowiedz
@kazdyloginzajetykruwa: to jeszcze nic 2/3

Rano na fizyce kolesiówa wklepała mojemu kumplowi ocenę 1, słownie "jeden" bo ona p------i statut uczelni i zapisuje sobie w kajeciku. Zaliczenie ofc od 60% możliwych punktów ale z banią to już nie takie hop.
  • Odpowiedz
@sspiderr: 1? Tych naszych doktorancików to na zbite pyski w---------ć, w-----ć 80% cwiczen, laborek, seminarium itp. Zostawić dla starych pierników wyklady i tylko z 3 przedmiotów zeby jakieś zajecia na kompie były. To by git było, a nie p--------k w ukladanie alfabetu w pozornie logiczną całosc na fizie, czy liczenie jakieś p-----l
  • Odpowiedz
@sspiderr: tak, masz iść do dziekana lub prodziekana i złożyć skargę, bo nie ma czegoś takiego k---a jak zeszyt na ocenę, jeśli to normalna uczelnia, to dostanie o------l na dywaniku lub ją wyrzucą. Proste. No chyba, że to podrzędna "uczelnia" w p----------e podlaskim ;)

Jesteś chyba na pierwszym roku lub nie masz jaj, bez obrazy, ale studia to ten czas, kiedy masz prawo egzekwować to, by Ci na głowę nie
  • Odpowiedz
@sspiderr: Powodzenia z tymi 20 osobami, ja jak cos o---------y podania w akademiku pisalem i przypadkowi ludzie mi sie podpisywali za reszte, mialem na nich w------e, nie ma sie co ogladac na przegrywów
  • Odpowiedz
Jeśli laska ma >25lat i nie ma bolca to ma poważne problemy psychiczne, jest jędzą i nikt jej nie lubi.


@sspiderr: Dlatego bardzo wiele zależy od partnera życiowego takiej babki. "Jęczy w nocy, nie warczy w dzień" - w tym przypadku na Was, studentów.
  • Odpowiedz