Wpis z mikrobloga

@qelser: a jak interesuje Cię głębsza historia samochodu bo kompem to tylko wyposażenie sprawdzisz, to możesz zadzwonić na infolinię GM, powiedzą Ci co i przy jakim przebiegu było robione w serwisie
@Pismak: a powiedzą czy nie kradziony? bo dzwoniłem na policje to mi powiedział pan policjant stróż żebym przyjechał tym autem na posterunek to sprawdzą, a jak kradziony to zabiorą... idiota
@qelser: powiedzą czy mają taki numer VIN w bazie, jak nie mają to znaczy że coś było #!$%@?, poza tym jak wejdziesz na vectra klub polska i poprosisz o zdekodowanie vin to Ci podadzą listę wyposażenia to sobie porównasz czy vin się zgadza
@Akuku69: łatwiej byłoby sprawdzić telefonicznie albo jakis wydruk nie wiem, niż kupić kradzione auto a potem jakby mieli mi zabrać :>

@Pismak: zarejestruje sie na tym forum, chociaz własciwie to chodzi o astre III nie o vectre ale to nie ma znaczenia prawda? :D

a żeby do tego salonu to do jakiegokolwiek salonu opla czy jakieś konkrety? :) wybaczcie jestem ciemniak w tym temacie