Wpis z mikrobloga

@qelser: a jak interesuje Cię głębsza historia samochodu bo kompem to tylko wyposażenie sprawdzisz, to możesz zadzwonić na infolinię GM, powiedzą Ci co i przy jakim przebiegu było robione w serwisie
  • Odpowiedz
@qelser: numer tej infolinii od roku nie działa, takie mam przynajmniej info. VIN po nr rej. ustalisz tylko po oryginalnych blachach ze Szwecji Daniii albo Holandii. Najlepiej go jednak wydzwonić od sprzedawcy :)
  • Odpowiedz
@Pismak: a powiedzą czy nie kradziony? bo dzwoniłem na policje to mi powiedział pan policjant stróż żebym przyjechał tym autem na posterunek to sprawdzą, a jak kradziony to zabiorą... idiota
  • Odpowiedz
@qelser: powiedzą czy mają taki numer VIN w bazie, jak nie mają to znaczy że coś było #!$%@?, poza tym jak wejdziesz na vectra klub polska i poprosisz o zdekodowanie vin to Ci podadzą listę wyposażenia to sobie porównasz czy vin się zgadza
  • Odpowiedz
@Akuku69: łatwiej byłoby sprawdzić telefonicznie albo jakis wydruk nie wiem, niż kupić kradzione auto a potem jakby mieli mi zabrać :>

@Pismak: zarejestruje sie na tym forum, chociaz własciwie to chodzi o astre III nie o vectre ale to nie ma znaczenia prawda? :D

a żeby do tego salonu to do jakiegokolwiek salonu opla czy jakieś konkrety? :) wybaczcie jestem ciemniak w tym temacie
  • Odpowiedz