Wpis z mikrobloga

My z narzeczonym daliśmy pusta koperte na slubie dzis. Jak ktos nachalnie zaprasza, bo chce mieć weselisko na 100 osób i się obraża, ze ktoś nie chce przyjść, to nie nasza wina. My kasy na wyrzucenie nie mamy. Zanieśliśmy zyczenia w kopercie i starczy. Nie rozumiem po co ludziom takie weselicha, skoro ich nie stać by przyjać gości i potem dziadują na tych kopertach

żenada! #boldupy ##!$%@? #wesele #polskiedomy
  • 29
  • Odpowiedz
@Maryjanna: wesela są także wydarzeniem towarzyskim. Na weselach można poznać klientów, można nawiązać znajomości, można znaleźć partnerów do wspólnych interesów. Płacisz także za to. No chyba, że przychodzisz tylko się nażreć i nachlać. Ja kiedyś nie chciałem przyjść na jedno wesele. Nie miałem czasu ani chęci. Długo myślałem co powinienem zrobić żeby nie przychodzić na to wesele. Spędziłem nad tym tematem długie godziny, rozważając różne możliwości. Wreszcie po bodaj tygodniu wpadłem
  • Odpowiedz
@Maryjanna: ja będę miał wesele kameralne dla 20-30 osób max :P Spraszanie rodziny, którą widzi się raz na 10 lat to głupota, przyjadą się tylko nażreć i nachlać jak zwierzęta ;) Najbliższa rodzina i kilku znajomych, dobrze by jeszcze alkoholu nie było, ale ludzie odradzają wesela bezalkoholowe, bo wychodzi stypa.
  • Odpowiedz