Wpis z mikrobloga

gdzie zarabiasz paru(nasto)krotność średniej krajowej i wychodzisz do domu po 8 godzinach.


@rzep: Niestety prawda jest taka, że czym wyższe stanowiska tym więcej pracy. Czasem żal mi mojego szefa bo zarabia 5 razy tyle co ja i spędza 5 razy mniej czasu na wakacjach. Nawet nie ma czasu na urlopy :(
  • Odpowiedz
Niestety prawda jest taka, że czym wyższe stanowiska tym więcej pracy. Czasem żal mi mojego szefa bo zarabia 5 razy tyle co ja i spędza 5 razy mniej czasu na wakacjach. Nawet nie ma czasu na urlopy :(


@IIGuardianII: Zależy jak się ustawisz. W tej strategii chodzi o przejście na taką pozycję, gdzie płacić będą ci za twoją wiedzę i doświadczenie, a nie dlatego, że musisz spędzać tam dużo czasu.
  • Odpowiedz
@mixplus: Za wszystko dostajesz tyle, ile ktoś inny jest w stanie za to zapłacić. Ciężka praca jest mniej warta niż określone przez Ciebie "pierdzenie w stołek", pogódź się z tym. Bo ciężką pracę da się zazwyczaj zastąpić dzięki maszynom i inwestycjom różnego rodzaju, bo to z reguły proste czynności wykonywane przez niewyspecjalizowaną kadrę. Ewentualnie szybko da się kogoś innego zatrudnić.

Oczywiście, że są chciwi, tylko nie potrafią zadbać o swój
  • Odpowiedz